Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió jegyű gyermek fórum

Skorpió jegyű gyermek (beszélgetős fórum)


1 2
2013. máj. 22. 14:49

Régi hozzászólások, de mendra ez azért elég erős kijelentés, azért mert Te esetleg olyan emberrel találkoztál aki két arcú és semmitmondó és Ikrek jegyű, az nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen!


Ikrek vagyok, de őszinte, egyenes, világ életemben gyűlöltem a kétszínű, semmitmondó, hazug stb. alakokat. Legyen az bármilyen jegyű!!

Itt az emberrel született, vagy tanult intelligencia határoz meg sokmindent!


Nem bírok hazudni, és ami a szívemen az a számon van. Rengetegen kedvelnek pont ezen tulajdonságom miatt is! utálni max. a 31 év alatt egy kezemen meg tudom számolni kik utáltak, de azok is csak azért mert irigyek voltak rám, ezt tudomra is adták, mert sikereket értem el. Ennyi.


Nem utolsó sorban skorpió fiam van, aki nem csak azért mert az édesanyja vagyok, de engem imád a legjobban és természetesen velem a legnyíltabb. :-)


Egyébként pedig a férjem húga skorpió és elég alattomos, KÉTszínű ember! amit a világon a legjobban utálok a rossz tulajdonságok közül!!


Baromi bűjbájnak és szerénynek mutatja magát és egyben egy igazi önmagát imádó és alattomos alak!


A fiamat egyenességre, tisztességre nevelem, de olyan is, remélem ezek után is olyan lesz! A lényeg hogy otthon mit kap valaki. Nyilván itt nem az anyagiakra gondolok.


JAH és kedves mendra nekem is vannak ikrek jegyű ismerőseim és ritka közülük az akinek a szavára 100% adnék. Viszont szinte kivétel nélkül segítőkész, és azonnal megoldanak MINDENT! Nincs lehetetlen! csak tehetetlen!


Ez emberfüggő, nem jegyfüggő! eléggé beszűkült lehetsz ha csak a jegyeket nézed!:-D

49. 04e95f637a (válaszként erre: 45. - 01c8755c79)
2010. jún. 13. 13:19
Mert a skorpió nem szereti a gyenge,jellemtelen,ügyetlen embereket!Én is skorpió vagyok! :) Őket reggelire megesszük,mivel tök egyszerű emberek,nem jelentenek kihívást!Köztudott,hogy a skorpió imádja a kihívásokat,és a küzdést!Ritkán marad alul! :)))
48. mendra (válaszként erre: 41. - F427660e28)
2010. jún. 13. 13:08
Izzig vérig skorpio vagyok van is egy ilyen topic-om.Nem szeretnék itt hozzászologatni mert ugyis vita lenne,a gyermek dolog az gáz ha igygondolod!!!!!!!!!!!!!!!!! de,hogy ki utálja az IKREKET? Ha van még rajtam kivül ember aki nem szereti az te vagy.Egy két énü 2 arcu semmitmondo valakik.
2010. máj. 28. 13:41

Sziasztok!

Most nem olvasok vissza, így nem tudom, volt-e már szó róla, hogy a skorpió gyerekek mikor kezdtek el beszélni. Köztudott, hogy a skorpiók nem szeretnek feleslegesen beszélni. Az unokám 18 hónapos, de még egy szót sem mond. Szerintetek lehet köze a csillagjegyhez, vagy mivel nagyon cumis, szinte állandóan a szájában van, ezért nem beszél. Tapasztalatokat várok.

2008. okt. 6. 08:41
Én tipikus skorpó vagyok, a nyolc éves fiam ikrek jegyű. Soha nincs köztünk gond(a szokásoson kívül)jól megértjük egymást, tudunk együtt gondolkodni.
45. 01c8755c79 (válaszként erre: 32. - 1a50c86bb0)
2008. okt. 6. 08:24

:o)) Háááát ez jó volt! Ki fogod számolni? ... hja, én is rákot akartam, aztán nem jött össze a drága, csak amíg skorpió nem lett! :o))

13 éves a drága skorpió fiam.... rendkívül dolgos, maximálisan megbízható, végtelenül kedves gyerek. Aki azonnal ugrik, bármit kérnek tőle. DEEEE nem lehet gyerekként kezelni! Odateszi magát a dolgok mellé, de el is várja, hogy úgy viszonyuljanak hozzá. Ezért aztán a suliban, a merev, szigorú tanárokkal rendkívül jól kijön, náluk jól teljesít, és kedveli is úket. A gyenge kezű, nem túl jó tanárokkal viszont állandó az összeütközés.

44. 274c9996b8 (válaszként erre: 33. - Mandella)
2008. aug. 7. 16:48
2-ik kerdesedre a valasz , igen ! Mert az alapdolgok 70-80%-ban stimmelnek , ilyenforman "raismersz!" a sajat jegyedre es ez a parkapcsolatban es mint szulö-gyerek kapcsolatban is alltalanossagban elönyös ! /rokonlelkek.../
43. sóvágó (válaszként erre: 41. - F427660e28)
2008. aug. 4. 18:14
te nem vagy normális!!!
42. MelisUK (válaszként erre: 41. - F427660e28)
2008. aug. 4. 13:00

Én ízig vérig skorpió vagyok, én is olvastam, h a skorpiók és az ikrek nem bírják egymást, de akkora utálat és gyűlölködés sosem volt köztem és egy ikrek jegyű között, mint ahogy az asztrolóia írja.

Te egyébként megkérdezed az embereket, h mi a csillagjegye és ahogy megmondja valaki, h "én ikrek vagyok", akkor rosszul leszel? :D

2008. aug. 3. 23:45
én skorpió vagyok..és képzeljétek el ahogy megtudom h vki IKREK JEGYBEN született...rögtön rosszul leszek.egyszerüüen utálom az ikrek férfiakat...Én biztos h elájulnék ha a gyermekem lenne és pont akkor születne
2008. júl. 19. 18:40

Én is skorpió vagyok mérleg aszcendenssel. A párom rák, nagyon jól kijövünk egymással. A hugom mérleg, vele is nagyon jól kijövünk, bár ha sokáig együtt vagyunk, akkor nagyon be tudunk rágni egymásra, ami után én szinte egyből békülnék, őrá kell mindig várni.

A művészi filozófikus hajlam tényleg stimmel, amit még az elején írt valaki, filozófia szakon végeztem. :) És mindennemű művészet iránt vonzódom.

Mindemellett nagyon igaznak tartom, hogy a skorpiókat vagy imádják, vagy utálják, középút nincs. És sajnos többen utálják... De azok is valamilyen okból felnéznek rájuk, talán tartanak tőlük, talán tisztelet, nem tudom.

Mind a szüleim, mind a nagyszüleim szerint fantasztikus gyerek voltam, aki egyedül is mindig el volt foglalva magával. Sosem rosszalkodtam, tiszteltem az idősebbeket, óvónőket, tanárokat. És már pici korom óta a művészet foglalt le, csak a kezembe került a ceruza és a papír és naphosszat képes voltam rajzolni.

39. Shally
2007. aug. 21. 13:07
Engem rengeteg skorpió vesz körül. Rák vagyok, úgyhogy a horoszkópilag jól kijövök velük. Barátnő skorpik is vannak,és szeretem bennük, hogy számíthatok rájuk, tudom hogy nem vernének át soha! Pasikban viszont nagyot csalódtam, nem is élnék együtt skorpió jegyű férfival. Apám is az, valahogy vele sem jövök ki jól.
2007. aug. 21. 06:57

Sziasztok! Mostanában sokat olvasok a horoszkópokról. Az, hogy valaki Skorpió jegyű, még nem teljesen mondja meg, hogy milyen. Nagyon fontos az aszcendense. A kettőt együtt kell nézni, hogy pontosan megtudjuk, hogy milyen is valójában.

A férjem is Skorpió jegyű. Most kezdem csak kiismerni igazából.

2007. aug. 20. 22:57
Sziasztok! Az én fiam skorpió, a másik pedig 12 perccel lett nyilas.- Mire vagy kíváncsi? A legtündéribbek a srácok. A nagyfiam ikrek. Na, Ő nehéz dió. De a skorpió???!!! Mindenki Őt imádja, beszélgetősa, kedves, ajándékozó. Bárkinek ajándékot ad a kincseiből. Imádom!!!
36. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 35. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:52

Gondolom ez a kerdes nekem szolt. Mivel sok ismerosom horoszkopjat nem tudom, csak azoket, akik hozzam kozelebb kerultek eletem soran, igy lehet, sot biztos van koztuk skorpio.

Azert azt ki lehet szamolni, hogy egy gyerek kb. mikorra szulessen. Nyilvan ha megis annak szuletne, ugy fogadnam el, ahogy van, de kozben tartanek attol, hogy hogyan fogunk kijonni, mennyire lesz kezelheto stb.

Egy kapcsolatom volt skorpioval, egy eleg ismert ember amugy, o mondta magarol mindig, hogy egy ontorvenyu skorpio. Nos en inkabb allatnak neveztem volna.

35. mandella (válaszként erre: 33. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:38
És mit tennél, ha valami gikszer folytán mégis Skorpió jegyű gyermeked születne? Hm? Rosszul éreznéd magad? És ha egy emberről, akivel éppen mondjuk ismerkedőben vagy (tegyük fel: szimpatikusnak találod), és megtudod róla, hogy Skorpió, más szemmel nézel rá?
34. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 33. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:38
A testverem is skorpio, jol kijonnek anyammal (o is skorpio) en viszont egyaltalan nem. :))
33. mandella (válaszként erre: 32. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 20. 22:35

Rám egyébként minden rossz tulajdonsága jellemző a Skorpiónak, de minden jó is! Vérbeli Skorpió vagyok.


Más: arról vajon vannak-e valamilyen tapasztalatok, hogy a Skorpió jegyű szülők vajon jobban szót értenek-e hasonló jegyű gyermekeikkel?

32. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 31. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:33

Akik az eletemben szerepet jatszottak, mind onzok es egoistak voltak, attapostak barkin, termeszetesen rajtam is. Hangsulyozom nem 1-2 emberrol van szo.

Egyszer azt olvastam, hogy a skorpio az, akit ahogy vilagra jon, agyon kellene csapni. Ez a mondas sokszor eszembe jutott, amikor 1-1 emberrol kiderult, hogy skorpio. Tisztelet a kivetelnek, bizonyara vannak. Nem hiszek kulonosebben a horoszkopokban, de a jellemvonasokban igen, amiket egyes csillagjegyekhez kotnek. En ki fogom szamolni, hogy skorpionak ne szulethessen a gyerekem, ha majd gyereket akarok.

31. mandella (válaszként erre: 30. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 20. 22:28

és lehet tudni valamit ezekről a skorpiókkal kapcsolatos személyes tapasztalatokról?

megbántottak?

30. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 27. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:27
Nekem is mindket szulom skorpio volt, el is valtak. A szemelyes tapasztalataim is rosszak a skorpiokkal. Barmilyen csillagjegyu legyen a gyerekem, csak skorpio ne.
29. mandella (válaszként erre: 25. - Ednaboszi)
2007. aug. 20. 22:25
ez is nagyon így van! bizony! én is egy nagy túlélő vagyok.
28. mandella (válaszként erre: 27. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:23
ő=ők
27. mandella (válaszként erre: 26. - Mandella)
2007. aug. 20. 22:23
ráadásul anyukám és apukám is Skorpió... ő elváltak, a nővérem meg Bika.
26. mandella (válaszként erre: 12. - 93a74b44ea)
2007. aug. 20. 22:22
lehet! én is Skorpió vagyok! grrrrrrrrrrrrrr... :)
2007. ápr. 16. 07:13
A Skorpió rendkívül mély érzelmű, amit ritkán mutat meg. Képzeld ez a befagyott tavat, vagy folyót. A felszín kemény, hideg, de a mélyben folyik, áramlik a víz, az érzelem. Sztem nem kell arra törekedni, hogy feltörd a jeget, inkább arra, hogy lelki szemeiddel átláss rajta. Skorpiókkal vagyok körülvéve (férj, gyerek, testvér, barátnők, stb.)Szeretem őket, még egy képmutató skorpióval sem találkoztam. Tuképpen számtalanszor megcsíptek az őszinteségükkel, de nem bánom, érdemes odafigyelni, hogy hol is fáj, ha megcsípnek :-)Való iagz, hogy ha őket bántják meg, képesek akár éveken keresztül hordozni sérelmüket, nehezen bocsájtanak meg. Egy-egy csalódást kis halálként élnek meg, "belehalnak" az érzésbe, de MINDIG újjászületnek.
24. Jerry (válaszként erre: 23. - Icus)
2006. okt. 23. 12:19

Szia, Icus!

Szerintem nem két énje van a fiadnak, hanem tudja, hogy az oviban alkalmazkodni kell, mások az elvárások, hiszen több gyerkőcre is figyelnek az ovónénik. Arra még nem gondoltál, hogy ez épp az intelligenciájának a jele? Az ovónénikhez más a viszonya, mint a mamájához.Otthon inkább lehet önmaga. Egyébként egy szakember mondta nekem, hogy az a baj, ha a gyerek sehol sem ereszti ki gőzt. Örülj neki, hogy ezt otthon teszi! Nyilván azért, mert ott szabadabban nyilvánulhat meg.

Ha az asztológiát nézzük, az is nagyon fontos, mi az ascendense. Egyébként, ha belegondolsz, mi sem vagyunk egyformák. A munkahelyen is picit másképp nyilvánulunk meg, otthon is, barátainkkal . is. Velük felszabadultabban beszélünk, mint pl. a főnökeinkkel. Az én fiam 4 éves.

23. Icus (válaszként erre: 22. - Jerry)
2006. okt. 22. 12:47

Szia Jerry!

A te fiad mennyi idős? Szerinted is normális, hogy igy viselkedik a kis fiam? Mintha, két énje lenne!!

22. Jerry
2006. okt. 22. 00:34
Kedves Icus! Az én fiam nem skorpió, de pont ilyen. Otthon egy energiabomba, az oviban alkalmazkodó, nyugodt, jó gyerek. Állítólag ez így " normális" ebben a korban, valahol ki kell tombolnia magát. Én viszont skorpió vagyok és úgy emlékszem, nagyon magányos gyerek voltam. Rendszerint eltűntem. Érdekes, hogy anyuék ezt másképp látták, szerintük érdeklődő, cserfes kislány voltam. Nyilván ilyennek akartak látni. ( anyu kos- oroszlán ascendenssel... mi mást láthatott volna?) Most asztrológiát tanulok, már tudom, hogy a magány is a skorpió területe. Kedves Icus! A fiad szerintem egyéniség. Na és, ha nem köszön?! Csak ne nyomd el, ne diktál neki, mert ez a kapcsolatotokra nagyon negatívan hatna.
21. Icus
2006. okt. 7. 18:53

A kisebbik fiam skorpió. Iszonyatosan sokat szenvedünk vele. (A nagyfiam vízöntő, hát ég és föld a két gyermek. )

Az én fiamnak mindha két énje lenne. Itthon, mind egy törpe diktátor úgy úralkodik mindenkin, szófogadatlan, akaratos, őnfejű, hisztis. Viszont rengeteg szeretetet igényel, amit mellesleg meg is kap.

Az oviban elsem hiszik, hogy itthon így viselkedik, az óvónők azt mondják, bárcsak a többi gyerek is ilyen kedves, okos, szófogadó, segítőkész lenne. Soha nem emeli fel a hangját, ő a "békebíró" a többi gyermek között. Minden gyermek szereti!

Novemberben lesz 6 éves a fiam. Jővőre megy iskolába. Nem hajlandó köszönni a mai napig senkinek sem. A szűk családon kivül, csak az óvónőkkel hajlandó komunikálni, és a gyermekekkel. Néha annyira kiakaszt, hogy szabályosan, beremeg a gyomrom.

Már gondoltam rá, elviszem valamilyen pszhihológushoz, bár nem nagyon hiszek bennük. Az idősebb óvónéni szerint, nem kell vele foglalkozni, majd kinővi. Hát remélem!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook