Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden hüvely gyógyszertől vérzek 2. használatot követően. Mit csináljak? fórum

Minden hüvely gyógyszertől vérzek 2. használatot követően. Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


12. Evawitch (válaszként erre: 11. - Cippora)
2014. szept. 6. 15:25
Csinálom a kúrát, de most barnás vér folyik. De már csak 6 nap van vissza, plusz utána egyből jön meg majd a havim... Úgy tűnik, ezt a hónapot átvérzem...
2014. szept. 4. 22:10
Nekem azt mondta a dokim anno,hogy normális,mert irritálja a hüvely nyálkahártyáját,és kimarhatja a hüvelyfalat,ez okozza a vérzést.A kúra után valami lactobacilusos vagy ilyesmi kúrát kellene csinálnod,hallottam,hogy több készítmény is van ami vissza állítja a hüvely normális ph-ját meg regenerálja.Lehet te egy kicsit érzékenyebb vagy.Amúgy a klion meg baromi erős,az sokaknál okoz ilyen gondot.Nekem mondjuk nem,de én ettől függetlenül is végig csinálnám a kúrát.
10. Evawitch (válaszként erre: 8. - De Luca)
2014. szept. 4. 13:24
Egyikre sincs ráírva, de olvastam, hogy többeknek okozott vérzést.
9. Evawitch (válaszként erre: 8. - De Luca)
2014. szept. 4. 13:23
Én se, csak nem régen volt egy ciszta műtétem és nincs kedvem már át újabb gondokhoz. Van elég így is...
8. de Luca (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2014. szept. 4. 13:06
A mellékhatásokban nincs szó vérzésről, csak alhasi fájdalomról. Én lehet, hogy végignyomnám az előírt ideig. De én alapjáraton sem vagyok fosós, úgy vagyok vele, hogy hüvelytablettába nem fogok belehalni.
7. Evawitch (válaszként erre: 6. - De Luca)
2014. szept. 4. 13:02
Már véres
6. de Luca (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2014. szept. 4. 13:00
Nem csak rózsaszínes válodékot látsz? Az teljesen normális.
2014. szept. 4. 12:52
Azt mondta, most hívtam, hogy használjam. De az előző okozott alhasi fájdalmat. Ez Klion d 100 hüvely tabletta, azeelőző Vitagin C hüvely krém volt, azelőtt még gynoxin volt. Hagyjam, hogy verezgessek? Ezt furcsállom, mert még a Gynoxin krémet 2 éve próbáltam és akkor is érzékeny voltam, és ha 10 napig hagyom a vérzést, nem lesz bajom így?
2014. szept. 4. 12:24
Sajnos nem tudok mit javasolni.
2014. szept. 4. 12:20
milyen gyógyszer?
2014. szept. 4. 12:19
A nőgyógyászod majd megmondja.
2014. szept. 4. 12:15
Ez a 3. fajta, amit használok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook