Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régi típusú személyi igazolvánnyal repülőút, de vajon elfogadják? fórum

Régi típusú személyi igazolvánnyal repülőút, de vajon elfogadják? (tudásbázis kérdés)


11. emagdi
2014. szept. 4. 14:21
egyébként van nekik adatbázisuk az összes elfogadható dokumentum formátumáról, szóval mindent tudnak értelmezni, maximum mondom macerás és körülményes, ha utána kell nézniük (kiszednek a sorból stb).
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Edu58)
2014. szept. 4. 14:14

el kell, hogy fogadják.

max ha ilyen eset van, hogy az adott határőr nem ismeri ezt a fajta dokumentumot, akkor kis macra, míg valami felettesével konzultál, meg utánanéz.

de el kell, hogy fogadják, ez nem mérleglés kérdése.

9. edu58 (válaszként erre: 8. - Edu58)
2014. szept. 4. 13:02
nem tudják értlemezni
8. edu58 (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2014. szept. 4. 13:02

Tavaly nyáron a görögök nem fogadták el, mert tudják értelmezni azt, hogy határidő nélküli.

Útlevél, vagy kártyás személyi kell.

7. gkreka (válaszként erre: 6. - Gkreka)
2014. szept. 4. 10:21

Tévedtem. Nézd meg ezt a honlapot:


[link]

6. gkreka (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2014. szept. 4. 10:18
Csak személyiként fogadják el, útlevél "helyettesítőként" nem.
2014. szept. 4. 10:14
Köszi, igy mar egyértelmű!
2014. szept. 4. 10:02
Útlevél, vagy kártyás személyi.
2014. szept. 4. 09:53
Meg tudom erősíteni az előző hozzászólást. Csak a kártyás igazolványt fogadják el, és csak az Európai Unión belül.
2. simple (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2014. szept. 4. 09:50
Csak a kártya igazolványt fogadják el.
2014. szept. 4. 09:48

A kérdésem az lenne h Debrecen- Eindhoven kozott lenne egy repülő út, de nincs az adott emberkének csak régi túsz személyi igazolványa.

Az egyértelmű h Magyarországon elfogadják hiszen ugye határidő nélküli. De Eindhovenben megkérdeztem azt mondtak bármilyen nyelvű is a papír elfogadják, csak legyen rajta egy lejárati dátum. A gond az h ezen a régi nem lejárati dátum szerepel, hanem csupán annyi "határidő nélkül". Ezt ok nem fogjak tudni értelmezni...valakinek esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook