Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pesti Hospice házak fórum

Pesti Hospice házak (beszélgetős fórum)

10. mamma2 (válaszként erre: 9. - Marcsi.tiko)
2014. szept. 9. 08:34
Ez annyira brutális lelketlen cselekmény, hogy nagy nyilvánosságot érdemel!!! Hiába tompítják az esemény súlyát, hazugsággal, vagy "elbagatelizálással" a kórház felelős dolgozói, ez a tett, akkor is megtorlást érdemel.....és ne "púderozzák" magukat az egészségügyben dolgozók, mert hallottunk, láttunk, sajnos tapasztaltunk már cifra dolgokat! Nem mindenkire vonatkozik, mert ebben a szakmában is a nagy többség empatikus, jó lélekkel, emberséggel végzi a mindennapi nehéz munkát! DE az ilyen érzéketlen, embertelen bunkókat, akik nem jól bánnak a betegekkel..... meg kell BÜNTETNI.....de nagyon!
2014. szept. 5. 09:41
Jelentettük az osztájvezető orvosnak és a fönövérnek is de ráfogják hogy félre beszél a morfiumtól de nem ussza meg ha mem tesznek semmit ök majd kézbeveszük mi a kis ribit. Köszönöm a segítséget.
8. 82d45dcd14 (válaszként erre: 6. - Marcsi.tiko)
2014. szept. 5. 07:29

Ezt jelentettétek valahol?

A kórház vezetőségénél,vagy az osztályvezető főorvosnál?

Ha nem,tegyétek meg,mert ez a no komment kategória!!Ilyenre nincs mentség!

2014. szept. 4. 21:07

szerzetes baratnom jart onkenteskent ilyen hazban;

bantalmazasrol soha nem hallottam;

2014. szept. 4. 20:59
mert sajnos 2 hete korházban volt akkor még segítséggel fel tudod kelni és nem jutott el a mosdoig a növér dühében odacsapkodtta az ágy széléhez hát ezért félek. :-(
5. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 4. - Marcsi.tiko)
2014. szept. 4. 07:09
Miert bantananak egy haldoklot?
2014. szept. 3. 20:05
Nagyon köszönöm. Sajnos elmeni nem tudok mert nincs aki addig figyelne az édesanyámra. De a bátyám megnézi. De agzért szerettem volna mástól is halani vajon nem e fogják ott bántani stb.
2014. szept. 3. 20:04
Nagyon köszönöm. Sajnos elmeni nem tudok mert nincs aki addig figyelne az édesanyámra. De a bátyám megnézi. De azért szerettem volna mástól is halani vajon nem e fogják ott bántani stb.
2014. szept. 3. 15:25

Nem hallottam még olyan hospice házról, ahol szörnyen bánnának a betegekkel. Ezek az otthonok azért jönnek létre, hogy a gyógyíthatatlan betegeket hozzásegítsék az eutéliához. A beteg segítésén túl foglalkoznak a hozzátartozókkal is. Ez a munka hatalmas empátiát, szeretetet, segíteni akarást és gondoskodásra való készséget feltételez. Ilyen helyen csak és kizárólag elkötelezett ápolók és orvosok tudnak dolgozni. Másképp nem lehet csinálni.

Menj el, győződj meg róla személyesen, hogy mire számíthatsz.

2014. szept. 3. 15:15
Sziasztok nem épp kelemes téma de hátha valaki tudna nekem segíteni. Budapesten lászló korház hoszpisz szolgáltatásról tudtok valamit??? Elfekvő betegekkel hogy bának ???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook