Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Költöztető cégek mulasztásai fórum

Költöztető cégek mulasztásai (beszélgetős fórum)

2014. szept. 2. 12:47

Szia!


Köszi a választ.

Neten elég "nagy" cégnek tűnt, árajánlatot 3 másik mellett tőlük is kaptam. Nálam nem csak az ár dominál, hanem a háttér is.


A vezetővel beszéltem többször is még költözés előtt. Utána ők nem hívtak! Semmi elnézést, bocsánat... de nem is értem, hisz még költözés napján is beszéltem a vezetővel!

2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Eerus)
2014. szept. 2. 12:40

Szia :)


Csak azt tudom legközelebbi esetre ajánlani, hogy olyannal költöztessetek, akit ismerősök ajánlanak, azokkal nem járták meg, rendesek.


Idegennel az a baj, ahol nagyobb pénzt szagolnak, oda mennek először.


Nem is jelentkeztek azóta?


Egyébként egy magára valamit is adó költöztető cég feje megjelenik az adott helyen, megnézi hányszor kell fordulni, honnan-hova kell menni, mennyi ember szükséges hozzá.

Majd csak utána mond árat, amikor már tisztában van a mennyiséggel és az úttal.


Ha már ismerős cég, tudja a honnan-hova és a mennyiséget is, az jön csak ki egy autóval, de előtte megkérdezi miket kell szállítani.

2014. szept. 2. 12:27

Sziasztok!



Néhány hete költöztem a fővároson belül.

Árajánlat alapján felhívtam a költöztetőt és megbeszéltünk egy időpontot, hogy mikorra jön az autó. Aznap még beszéltem a költöztetővel, újra egyeztettük az időpontot, de nem jelent meg az autó. Mivel nekünk muszáj volt költözni keresnünk kellett másik autót.


Nemcsak anyagi kárunk keletkezett ebből...


Járt már így valaki? Mit tettetek az ügyben? Van egyáltalán lehetőség behajtani a cégen a károkat?


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook