Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerülhet egy betört képernyő javítása HTC Desire 500 telefon esetén? fórum

Mennyibe kerülhet egy betört képernyő javítása HTC Desire 500 telefon esetén? (tudásbázis kérdés)


11. Shadow Angel (válaszként erre: 10. - Zséka198)
2014. szept. 3. 14:19

Mikor vettem a telefont, felajánlották, hogy kötbetek rá biztosítást arra az esetre, ha beázna, összetörne.

Ha ilyen baleset történik önrész megfizetése mellett javítják, ha nem lehetséges (vagy nem éri meg), akkor a telefon listaárával egy kategóriában mozgó készülékek közül kapok egy újat.

A biztosítási ár a telefon árkategóriájától függ. Nekem személy szerint havi 490 (Galaxy Ace3-ra 590, iPhonera 1000 Ft), az önrész 4500 Ft.

10. Zséka198 (válaszként erre: 9. - Shadow Angel)
2014. szept. 3. 10:17
Mit jelent a biztosított? Mennyi a díja? Csak csúnyán néztem a telcsimre, és kitörött az üveg.
2014. szept. 2. 23:51

HTCt nem tudom, de nem olcsó, ha a szolgáltató szervizébe viszed be.

Nekem Galaxy Minim volt. Kétszer ejtettem le egy évben, mind a kétszer kuka lett a kijelzőnek. Nekem az érintőpanel is sérült. Első alkalommal 35, másodjára 55 lett volna. Szerencsére biztosított készülék lévén 4500/alkalommal megúsztam. Igaz másodjára új telefont kaptam, jobban megérte nekik.

8. marlenka70 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2014. szept. 2. 20:57
megesik ez a hiba még a tökéletesekkel is mint Te
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Marlenka70)
2014. szept. 2. 19:50
*hibáJa
2014. szept. 2. 17:37

Mi is így jártunk a HTC-vel ez persze nem azt jelenti,hogy a telefon hibálya lenne :-)

Próbáltam le fóliázni de nem segített. Megírnéád ha kiderül mennyit kérnek érte?

5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2014. szept. 2. 13:14
rokonnál most 10.000 ft volt samsung érintőképernyő kicserélése
2014. szept. 2. 13:08
Képernyőtörést sajnos nem javítanak garanciában.
2014. szept. 2. 10:43
Hasonló telefont: úgy értem olyat, amit leejtett és pókhálós lett a kijelzője.
2. jajjj (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2014. szept. 2. 10:43

Szerintem egy próbát megér. Én úgy emlékszem, férjem javíttatott hasonló telefont. Ha pénzt kérnek érte, mérlegelni kell, hogy mi éri meg jobban, új telefon vagy javíttatni.

Én amúgy nagy telefon leejtős vagyok, és még sosem történt velem ilyen, de láttam már másnál is hasonlót.

2014. szept. 2. 10:37

Sziasztok!

A lányom elejtette a telefonját, ami még fél éves csak. Berepedt a képernyője.

Ez vajon garanciában javitható?

Vajon mennyibe kerülhet ha nem javitják garanciában.

Működik a képernyőn minden, csak hajszálvékony repedés van rajta.

HTC desire 500 telefonja van.

Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook