Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A combtövemnél érzek 1 gömöt. Nem fáj. Mi lehet? fórum

A combtövemnél érzek 1 gömöt. Nem fáj. Mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 10. 17:29

Sziasztok!

Megállapította az orvos,hogy :Atheroma

kásadaganat. Addig kell levetetni amig még nincs gyulladásban. Most időpontkérés van folyamatban

22. bubinana (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 2. 16:00

Tisztában vagyok vele ,hogy másnak is van gondja,baja,betegsége. Ez nekem nem öröm,sőt ..:(

Az is igaz,hogy a hallásom miatt sem szeretek emberek közé járni most már. Írni könnyebb.

21. bubinana (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 2. 15:57
Köszönöm a meghívást! Benézek.
20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Bubinana)
2014. szept. 2. 15:33

Legyen erőd, és kedved hozzá. Hidd el mindenki van mélyponton, én is voltam.

Gyere néha beszélgetni, írd ki a fájdalmadat, talán azzal is könnyebb lesz egy kicsit.


Van egy fórumunk, a csevegjünk erről, arról, ott szívesen látnak a többiek is. Nézz be néha, hogy ne magadban őrlődj.

19. bubinana (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 2. 15:28
Köszönöm. Kedves vagy. A vőm 3 éve 39 évesen ment el. A szomszédasszonyomat én ápoltam.Tehát tudom mi a kin,fájdalom. Olvasás a hobbim. Próbálkozás már volt a férjjel..nem egyszer....ez sem megy.Amit a sors rám mér elfogadom. De ellene tenni már nincs kedvem,erőm.
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Bubinana)
2014. szept. 2. 15:16

Abban van igazad, hogy egyszer el kell menni, DE addig sem mindegy hogyan élünk. Az sem mindegy hogyan megyünk el, mekkora fájdalmak, szenvedések árán. Testvérem rákos volt, tudom miről beszélek, tapasztaltam milyen fájdalmai voltak.

Nem jól állsz a dolgokhoz, most elmondtad mi bánt, az már haladás, hogy leírtad, de gondolj bele mennyi szép is van az életben. Vannak unokáid, igaz nem melletted, de nem is messze. Gondolj bele azok helyzetébe, akiknek a gyerekei több ezer km távolságra élnek, akár az óceán túl partján is.

Azt mondod nem akarod a gyerekeid ezzel terhelni. Szerinted, ha beteg lennél, nem pont terhelnéd őket??? De bizony, az nagyobb teher lenne. Próbálj barátkozni valakivel. Ha ráérsz, olvass, kézimunkázz, fess, vagy bármivel kösd le magad, hogy a gondolataid tereld a gondokról.

A férjeddel józan pillanatában próbálj beszélni, hogy egy életek van, abból is a nagyobb része már elment, próbáljatok normálisan élni.

Próbálkozz, sosem szabad feladni, a felhők mögül kisüthet még a nap.

17. bubinana (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 2. 14:48

sajnos épp az,hogy bármennyire számolok ,nem tudok lépni. Hallássérült is vagyok. Gyerekeim mindkettő Pesten lakik. Őket nem vonnám be a gondjaimba,mert ugye frankhitellel nekik is van. Élünk ketten itt a 3 szobás lakásban,szótlanul ,egymás mellett. Mostanában már iszik is..és sajnos ilyenkor félek.

Szeretem az unokáim,kis családom. DE ,egyszer úgy is el kell menni.Ezért írom,hogy nem is félek igazán ,hogy mi lehet ez a göm. Csupán érdekelt ,hogy mi lehet.

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Bubinana)
2014. szept. 2. 12:33

Lehetséges, hogy pánikszindrómás vagy. Fordulj vele orvoshoz.

Gondolj bele Madonnától 3 évvel vagy idősebb, és az ott ugrál órákat a színpadon. Szeresd Önmagad, ha magadat sem szereted, akkor nem tudsz kivívni másoktól sem, hiszen úgymond megadod Magad. Sajnos az országban sokan vannak rossz anyagi helyzetben, családok szakadnak szét a pénz miatt, mert vagy külföldre mennek, hogy boldoguljanak, vagy így járnak, ahogy Ti :(...hogy jelzálog került a lakásotokra. Tudod túl rövid az élet, ahhoz, hogy keserűségben éld le, változtatni csak Te tudsz rajta.

2014. szept. 2. 12:08
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát igen. Tudom én is ,hogy igy nem lehet megállapítani,hogy mi ez. De annyira képtelennek érzem magam most orvoshoz menni. Szerencsére a bolt itt van száz méterre,hogy egy kis ennivalót vegyek. Messzebbre nem mernék elindulni. Idegileg teljesen kivagyok. Nem is a csomó miatt mert annyi mindent éltem már át,hogy a fájdalomküszöböm elég nagy. Csak amikor nem tudok változtatni..Ahol lakom kisváros. kb 600 ház eladó de vevő nincs. A mienket eladni sem tudnám mert jelzálog a lányom lakásához. Albérlet nem jön ki a rokkant ellátásomból. Köszönöm kedves soraitokat.
14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bubinana)
2014. szept. 2. 10:11

A babszem azert eleg nagy, plane, ha a tarkababot nezem... Orvos!

Vagy egy benott szortuszo, betokosodva, de lehet talyog vagy ahogy irtak zsirmirigy. Lasson orvos mindenkepp es gyogUlast!

2014. szept. 2. 09:40

Itt csupán a lelkedet tudjuk balzsamozni, de mi van ott Neked, lehet ránézésre, tapintásra, orvos sem tudja megmondani.

Ne add meg a férjednek azt az örömöt, hogy ne lásson, bármennyire is szeretné.

A szeretteidnek, azt a fájdalmat, hogy esetleg addig vársz, hogy visszafordíthatatlan lesz a betegség.

Tessék összeszedni Magad és mutasd meg orvosnak!!! Ne írd le magad!

12. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Bubinana)
2014. szept. 2. 09:22

A veseműködésed rendben van? A vér magas a húgysavszintje okozhat lerakódást a vesében, bőrben, izületekben stb. Kemény csomók formájában.

Egy laborvizsgálat jól jönne és te is megnyugodnál, kapnál rá gyógyszert.

De valóban igazuk van azoknak, akik azt írták, hogy itt konkrét segítséget nemigen várhatsz. Nem tudom merre vagy a világban, de csak orvos tudna segíteni. Egy laborvizsgálat vér és vizelet mindent kimutat. Amíg csak magadat rágod, nem jutsz előbbre. Sok szerencsét! :)

11. Skyfall (válaszként erre: 1. - Bubinana)
2014. szept. 2. 09:04
Nekem is van olyan és én meg is mutattam orvosnak és azt mondta, hogy ez zsírcsomó. A combomon és karomon is van egy, már évek óta. Nem változik. Azt mondták, hogy nem aggódni miatta.
2014. szept. 2. 08:51
Bármi lehet. Kérlek, menj el orvoshoz, itt senki nem tudja ezt neked megmondani.
2014. szept. 2. 08:50
Nekem egy ilyen kis duzzanat fajult el 2 hét alatt olyannyira, hogy a végén a sebészeten kötöttem ki vele. Életem legsz@rabb hete jött(Igen, 1 hónapig szívtam vele)naponta fertőtlenítős átmosás, 2 hét alatt hoztak rendbe. Ha nagyobb lesz, és fájni fog, azonnal doki, rajtam konkrétan sajna a tökölés miatt már az A.B kúra sem segített.
2014. szept. 2. 08:38
Nekem a bikinivonalamon van egy nyirokcsomó, ami így meg van duzzadva, 1 éve nyáron lett. Mikor először tapintható lett 1 napig fájt, utána többet nem. Nem csináltam vele semmit. Kicsit összébb ment.
2014. szept. 2. 08:17
Fájdalom mentesen volt nekem is ilyenem. Egyszercsak megnyomtam, összetódult a trutyi benne, kifakadt. Aztán lett egy borsónyi lyuk a helyén. Beforrt azóta.
2014. szept. 2. 08:10
Valószínűleg zsírmirigy. Az mozgatható és nem fáj. Sok embernem van ilyen, nincs különösebb jelentősége hogy van.
5. geranna7 (válaszként erre: 3. - Akác56)
2014. szept. 2. 07:40
Bocs. Ezt a lányom oldaláról írtam. Helyette szoktam dominózni.
4. geranna7 (válaszként erre: 3. - Akác56)
2014. szept. 2. 07:36
Nincs. Nem fáj. Fürdésnél vettem észre.
3. akác56 (válaszként erre: 1. - Bubinana)
2014. szept. 2. 07:30

Nyirokcsomó is lehet!Figyelni kell, hogy nő-e?

Lábadon nincs sérülés?

2. bubinana (válaszként erre: 1. - Tamtamano)
2014. szept. 2. 07:18
Kedves vagy! Pont ezen lelki okok miatt, akik szeretnek távol vannak. A helyzetemen változtatni nincs lehetőségem. 60 évesen állok most itt tök egyedül 1 férjjel az oldalamon. Aki inkább szeretné ha nem lennék.
1. tamtamano (válaszként erre: 3. - Bubinana)
2014. szept. 2. 06:56

De tőlünk hiába vársz diagnózist! Nem tudhatjuk, hogy mi az a valami rajtad/ benned! Csak egy kérdés: Mi lesz azoknak a lelkével akik szeretnek Téged, ha valami komolyabb bajod van, és történik Veled valami?

Tessék elmenni orvoshoz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook