Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Broncho-vaxom bölcsődés, óvodás korban fórum

Broncho-vaxom bölcsődés, óvodás korban (beszélgetős fórum)


2014. szept. 9. 19:37
Köszönöm a további véleményeket is!:) Egyenlőre marad a c-vitamin, ha pedig beteg lesz akkor el kezdjük adni a broncho-vaxomot.
10. mmacus
2014. szept. 2. 14:29
Nekem mindhárom gyerek szedte, évente egy kúrát csináltunk végig, nagyon bevált. Igaz, már huszonpár éve volt. Egy-egy human gamma globulin injekciót is kaptak mellé, így kifejezetten hatásos volt.
2014. szept. 2. 11:08

Nekünk is gyerekorvos javasolta, mikor a bölcsöde első fél évében kéthetenként beteg volt (megfázás, fül, torok...). Egész télen szedtük, májusig. Persze volt beteg, de gyorsan túlesett rajtuk, s nem olyan gyakran, mint előtte. Aztán júniustól megint kezdődött a betegség (nyáron megfázás...), így fiam nyáron is szedte (10 napot kap, 20 nap szünet...). Nem is lett többet beteg.

Sőt, téltől én is állandóan beteg voltam, minden bölcsis betegséget elkaptam (még amit a fiam nem is). Így a gégészeten és is kaptam a felnőtt változatát, s nekem is használt!


Valószínüleg nem mindenkinek használ, de fontos a jó adagolása is. Étkezés előtt 1 órával kell reggel beadni. Ez nagyon macerás, mivel a reggeli tejcsi is étkezésnek számít. Így én hajnalban, mikor még alszik adom be a kanál immunerősítőt, s még durmol egy órát....

2014. szept. 1. 16:12
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!:) Megkérdezem még a gyerekorvost is, gondolom azért van ebben tapasztalata.
2014. aug. 31. 12:58
Szedte,de nekünk nem használt,szerintem felesleges pénzkidobás.
2014. aug. 31. 12:04
Kislányom szedte. Tavaly volt kiscsoportos. Mivel nincs kontroll-ikertestvére, nem tudom, hogy betegebb volt-e illetve egészségesebb-e, mintha nem szedte volna. Igazából többször meg volt náthásodva, de komoly baja nem volt.
2014. aug. 31. 08:20

Kiscsoportban próbáltuk, mert állandóan beteg volt a gyerek, 2 dobozzal megvettük, szedte kúraszerűen, de nem használt...

Aztán vérvételből kiderült, hogy vashiányos a fiam, s akkor már célirányosan kapta a vasat, ill utána a vitaminokat, s ezzel szinte meg is oldódott a gond, s nem volt már annyit beteg...

2014. aug. 31. 08:12
Annak idején mi is próbáltuk, nekünk nem vált be.
2014. aug. 31. 08:01

Nekem szedték a most iskolások - már a bölcsi kezdete előtt.

A legkisebb is szedni fogja jövőre - nekünk bevált.

2014. aug. 31. 07:44

Szia!

Az én "legkisebbem" is 22 éves lesz 2 hét múlva, de szedte mindhárom kúraszerűen szeptember közepétől minden évben.

Tanító vagyok, a nyári szabadságom alatt nem jártak óvodába, a közösségbe visszakerülve kevesebbet voltak betegek, mikor szedték.

2014. aug. 31. 07:39

Sziasztok!


Van valaki aki használta gyermekénél és kevesebbet volt beteg közösségben? Köszönöm a véleményeket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook