Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok nekem ajánlani omega 3 kapszulát? fórum

Tudnátok nekem ajánlani omega 3 kapszulát? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 4. 11:09

[link]

100 db, 1000 mg: 1990.

350 db, 1000 mg: 5790.


tiszta zselékapszula, bevizsgált, korrekt termék, mi orvosi ajánlásra ezt szedjük.

2014. szept. 3. 01:27
A HERZ Aktiv feliratu kapszulát tudom ajánlani, gyógyszertárban szoktam venni. 2 éve szedem minden nap 1-t a vérzsirom sürüsége miatt. Használt, sokkal jobb lett az érték. Ez jó minöségü halolajból készül.
6. jujujo (válaszként erre: 5. - Jujujo)
2014. szept. 2. 11:19
*mert északibb tengereken történik a halászás
5. jujujo (válaszként erre: 1. - Adri005)
2014. szept. 2. 11:18

A halolajak nagy része olyan halakból készül, amiket jó sokáig rohasztanak a napon. Nem napokat, de órákat, ezért van az a rossz utóízük. Én se hittem el, míg nem kóstoltam olyan halolajat, ami garantáltan frissen kerül feldolgozásra. Nincs az a tipikus, gyomorforgató utóíze, és folyékony formában is ehető simán. :)

A lazacokból készített halolaj már jobb minőségű, mert északibb tengereken történik, és esélyes, hogy nem rohadt meg a napon kicsit sem, és a lazac is elég finnyás hal, nem él meg akármilyen vízben.


A tisztítás sem utolsó szempont, mert van, amit egyáltalán nem is tisztítanak, másikokat jobban, de akad olyan is, amit kellően megszűrnek.


Én sokat kipróbáltam, és most lehorgonyoztam egy folyékony terméknél, aminek 50 napi adagja 3000 Ft. :)

2014. szept. 2. 10:54
Scitec Nutrition Omega 3, ez az egyetlen ami után nem jön vissza halíz. Csak az a lényeg, hogy egy kicsit enni kell mikor beveszed. Napi 2 kapszulát szedek ami óriási, de víz nélkül is lenyelhető annyira jól csúszik.
2014. szept. 2. 10:16
A természetes a jobb, nem a kapszulába zárt.
2014. szept. 2. 09:38

Én is szedek és a kisfiam is (4 éves).

Mi szívesebben vásárolunk gyógyszertárban, magyar engedéllyel is rendelkező, nem MLM rendszerű készítményt :)


Ami nekem bevált felnőttként:

- walmark omega3

- dr. chen omega3+e vitamin

- jutavit készítménye


Mindegyik elszámolható egészségpénztárra is.


A kisfiamnak pedig a

- béres omega3 kid

- jutavit

készítményeket szoktam variálni- általában nézem az akciókat. (a gyerek vitaminok étrendkiegészítőnek számítanak, így EP-ra nem elszámolhatóak).

2014. aug. 30. 22:51
Szeretnék omega 3at szedni, de nem tudom melyik a legjobb ami elfogadható áron is van. Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook