Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüstkolloid jó bakteriális felfázás megelőzésére? fórum

Ezüstkolloid jó bakteriális felfázás megelőzésére? (tudásbázis kérdés)


5. abri
2014. szept. 2. 10:00
Kíváncsi lennék mi használ erre a problémára, hisz én is ebben a cipőben járok.
2014. aug. 29. 09:25

Még orvos sem kell hozzá,- ha netán utálnál orvoshoz járni -, hisz a természet megadta nekünk erre a maga segítségét a tőzegáfonya termésében. Nem arra a picok drágára gondolok, amit széltében hosszában hirdetnek, hanem annak jóval olcsóbb kivitelezésére, Pl. a Dr.Chen patikásra, amit a gyógynövényesben kaphatsz.(De eszegetheted mellé az aszalt változatát is, amit akár a boltban is vehetsz, mint a mazsolát) Én évek óta szedem megelőzésre és segít.


Az ezüst kolloid nagyon sok mindenre jó és hatásos,- én nagy híve vagyok, mert számtalanszor segített megúszni a nagyobb torokfájást -, de megelőzésre, tehát egy folyamatos szedésre nem alkalmas, mert az ezüst felhalmozódik a szervezetben, ami meg már káros lehet. Tehát csak "tűzoltásra való", de akkor is csak alaposan felrázva, mint minden emulzió(legalább 21x :DD) és legalább 2 percig a nyelv alatt tartva.


Eredményes öngyógyítást kívánok Neked!!

2014. aug. 29. 09:19
Nem jó.
2014. aug. 29. 09:12
Figyu évekig volt kiújuló bakteriális fertőzésem , nem értettem honnan hisz higeeniát megtartom , és partnert nem cserélek. válasz a tejsav védőréteg volt túl gyenge. Menj el az orvosodhoz és kérj olyan vakcinát amely a tejsav termelést segíti elő. az én életemet nagyon megkönnyítette azóta kutya bajom
2014. aug. 29. 09:10
Visszatérő gondjaim vannak vele. Sok mindent próbáltam, de nem vált ki: tőzegáfony, gyógyteák uro vaxom, urzinol, hüvelyflóra helyreállítók stb... Lenne értelme ezt is kipróbálni? Természetesen antibiotikum mellett, kiújulás megelőzésére.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook