Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis méretű a méhem... fórum

Kis méretű a méhem... (beszélgetős fórum)


7. d20c30cb4c (válaszként erre: 6. - Pipis)
2014. aug. 29. 13:50
Hát igen, egy 24 éves fiú még nem teljesen érett Apának. Bár tudom, hogy régen ez teljesen másképp volt, én Apám is 25 volt, amikor én megszülettem és már volt egy 4 éves fia is. De azért hozzátenném, hogy amikor 37 lett, született egy Öcsém, és Apukám sokkal türelmesebb volt az Öcsémmel, mint anno velünk. Ennyi kellett neki, hogy megkomolyodjon. Persze tisztelet a kivételnek.
2014. aug. 29. 13:19

Köszönöm a válaszokat, akkor ez nem feltétlenül jelent problémát. :)

Hát...én szeretnék...24 leszek októberben, de a Párom...hát..Ő velem egyidős, szóval, emiatt meg más okokból, Ő nem úgy áll hozzá, mint én sajnos :/

2014. aug. 29. 12:42
Nekem is kisebb, de sikerült néhány hónap alatt teherbe esnem és most van egy 11 éves cuki kisfiam.
4. d20c30cb4c (válaszként erre: 3. - Pipis)
2014. aug. 29. 09:53
Valószínű, főleg, ha régóta szedted. Én kisebb-nagyobb szünetekkel 8 évig szedtem majdnem, ráadásul úgy, hogy nem is lehetett volna, csak kontár munkát végzett a doki... De most minden rendben van, szóval többet nem fogok szedni tablettát, az biztos... Baba van a tervben nálatok?
2014. aug. 29. 08:41
Ez megnyugtató azért, köszönöm :) Akkor lehet, hogy nekem is a foggátló volt a ludas...
2. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Pipis)
2014. aug. 29. 08:02

Nekem is kis méretű a méhem, 13 éves lányénak felelt meg a méret és 26 vagyok. Állítólag a fogamzásgátlónak köszönhetem eme méreteket, összenyomta a méhem.

Egyébként meg nincs jelentősége az orvosom szerint, szépen megnő a babával majd. Még nem szültem, de kismama vagyok, annyi, hogy a méhszalagok nyúlását én jobban és hamarabb érzem, mint egyébként szokták a kismamák... Szóval ne aggódj! :)

2014. aug. 28. 21:46
Az orvosom is mondta, és az uh adatai alapján is kisebb a méhem az átlagosnál (10-11 cm hosszúság helyett csak alig 7 cm)Valaki van hasonló helyzetben? Teherbeesés, terhesség, szülés szempontjából ez mivel jár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook