Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Társulat fórum

A Társulat (beszélgetős fórum)

1 2
2012. okt. 2. 10:22
Szilárd most az X-Faktorban látható... o.O
2008. máj. 11. 14:14
A Társulat összes szereplőjének,szivből gratulálok.Igazságos?döntések születtek,mostmár csak várjuk az előadást!
2008. máj. 9. 10:35

Na, nekem megvan a saját, különbejáratú szereposztásom:


Laborc: Varga Lajos

Táltosasszony: Kelemen Éva

Torda: Tóth Attila (de Koppánynak se lenne rossz)

Sarolt: Éder Enikő

Gizella: Simon Boglárka

Réka: Torma Emese

Koppány: Feke Pál

István: Wunderlich József


Most majd kapok a fejemre nyilván, de nekem így tetszene legjobban.

2008. máj. 9. 09:54
A tarsulat.hu-n olvassátok el a "Wumderlichot Istvánnak" c topicnyitó írást. Szerintem van benne valami, sőt!
2008. máj. 5. 17:49
Gratulálok mindkettőjüknek!
2008. máj. 5. 15:35
Atért én is adtam volna neki:) Örülök!
2008. máj. 5. 14:27
Olvastátok, hogy Emese is kapott díjat? Lemezszerződést + bankkártyát, merthogy a többiek mind rá szavaztak.
2008. máj. 5. 06:26
Örűlök, hogy a Flóra lesz Réka, ez valóban csak őrá illik!
40. birogaby (válaszként erre: 36. - 55e31545d5)
2008. máj. 4. 19:52

Kicsit valóban fura volt ez a helyzet,de szerintem az egyértelmû,hogy egy elôadás sikere érdekében a rendezôé az utolsó szó.

Amúgy nekem már az fura volt,hogy belement a rendezô abba,hogy a nézôk dötsék el,ki az aki a párbajra továbbjut.De hát mivel részben ez is egy show-mûsor,kell a betelefonálók pénze.

39. birogaby (válaszként erre: 38. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 4. 19:47
Azt írják,hogy nem ez az elsô esete,hogy nem ment el a próbára,és akkor fizetéslevonás volt a büntetés.Valszeg most is az lesz.
38. a9e1c02a7b (válaszként erre: 36. - 55e31545d5)
2008. máj. 4. 19:18
Mi a bünti? Én nem találom, csak hogy nem ment el a próbára.
2008. máj. 4. 18:58

ja nekem is fura volt

hát sajnáltam, hogy csak mese, hogy réka lesz emese:)

2008. máj. 4. 16:57

Hát, én nagyon meglepődtem ezen a döntésen! Azt hittem, hogy a zsűri együtt dönt és megbeszélik a végeredményt, nem így, hogy mindenki csak néz. Elég hülyén jött ki az egész, mert a csajok is csak néztek( a Gundival együtt), hogy most akkor ki nyert?! Szerintem Emese jobb volt. És lehet, hogy Szikora a rendező és gondolta, akkor eljátszhatja ezt, hogy ő majd megvétózza a többiek döntését, de ha már mind a négyen(akik szintén értenek hozzá) őt mondták, elgondolkodhatott volna rajta...

Na, de mindegy, most már így van!


Varga Lajos büntije azért nem semmi! Olvassátok el a tarsulat.hu- n! És persze hajrá FEKE PALI szombaton!:)

2008. máj. 4. 07:22
Na, mit szóltok a Réka döntőhöz? Hát, elég furán lett eldöntve. Én azért jobban húztam Emeséhez.
2008. máj. 3. 07:10
Nekem is tetszik a Vadkerti hangja, csak nem a Koppány szerepére való..Istvánosabb.
2008. máj. 2. 17:08
Ja, és szerintem Feke Pali tökéletes István lenne!
2008. máj. 2. 17:08
Én is bízom benne, hogy közvetíti a tévé. A szombat estéim úgyis a Társulat körül forognak. Nekem nagyon tetszik Vadkerti Imi hangja, csak nem egy rocker típus.
2008. ápr. 28. 05:58
Erre mondják ízlés dolga, na meg a kissebbségé......
2008. ápr. 27. 18:47

Megnézni remélem sikerül ,ha nem is élőbe,de gondolom közvetíteni fogja a televízió.

Az eddigi szereposztás szerintem tökéletes.

29. a9e1c02a7b (válaszként erre: 28. - 55e31545d5)
2008. ápr. 27. 10:39
Viszont én Imrét is inkább Istvánnak képzeltem volna el. Nem mondtam, hogy nem örülök a sikerének, vagy hogy nem jó, hanem hogy szerintem nem Koppányos. Istvánt jól eljátszotta volna, mert inkább olyan lírai, ábrándozós alkat. Bár biztos, ez is megy majd neki, mire odakerül. Szívesen megnézném, mit hoznak össze a bemutatóra.
2008. ápr. 27. 09:58

Hát, akkoríme egy másik vélemény is!Nagyon örülök Imre sikerének, büszke vagyok rá, hogy ide eljutott! Ő is a Felvidékről van, mint én, itt lakik a szomszéd faluban:) és hát nem kis dolog, hogy ilyen kemény zsűri őt találta a legalkalmasabbank! Szerintem szép hangja van, bár én a szerepdöntők előtt egyértelműen mondtam, hogy Koppny csakis Tóth Attila lehet. De így is jó lesz...

Meg akkor könnyebbültem meg, amikor Feke Pali nem jutott a párbajba, ő szerintem annyira "Istvános":P

27. a9e1c02a7b (válaszként erre: 26. - Anuszika@freemail.hu)
2008. ápr. 27. 08:30

Én is jobban el tudnám képzelni Árpit Koppánynak. Alkatilag, kinézetileg főleg, de azt is bebizonyította, hogy a rock dolgokban sokkal jobb, mint az Imre. Imre kicsit furcsa nekem rockot énekelni. Hát, a rendező tudja mit akar, volt választási lehetősége.


A Szilárd meg olyan aranyos volt! Tudta, hogy ebben nem nyerhet, mégis készült és a tudása maximumát nyújtotta.

2008. ápr. 27. 07:25
Hát szerintem a Koroknai Árpi sokkal jobb volt,mint a Vadkerti.Hangilag is alkatilag is (mert abban az időben nem voltak ilyen magasak az emberek)valahogy nekem kilóg a Vadkerti a Koppány szerepéből. Ez a szerep a Koroknaira jobban illett.
2008. ápr. 19. 22:06
Juj! Mi lesz Ágikával?nem volt fenomenalis ,de a másik két csaj! szuperek voltak!
2008. ápr. 16. 08:35

Most megnéztem őket a honlapon, mert nem mindenkit ismerek név szerint. Érdekes, az én páromnak sem tetszik a Vadkerti hangszíne. Hát, ez itt már csak ízlés kérdése, meg hogy amúgy alkatilag ki illik egy-egy szerepre. Mert bármelyikük jól elénekelné az összes szerepet, csak kérdés, hogy illik-e rá.


Az a baj, hogy nem tudom, melyik szerepre kit jelöltek még. Azt még a honlapon sem tudtam megnézni, pedig biztos rajta van valahol. Szerintem, az tuti, hogy István anyját Enikő nagyon-nagyon jól alakítaná. Még az arca is olyan, ahogy azt az ember elképzeli. Bár az Éva is jó lenne benne (a szőke, testesebb, azt hiszem Évának hívják), de Enikőnek még jobban állna a szerep.


Flóra, vagy Emese? Nem tudnék dönteni még, majd a döntőn elmondom, hogy melyik tetszett jobban. Pl. ez a Tóth A. is most lopta magát be a szívembe ezzel az egyéni számával. Eddig is tetszett, mert végül is mindenki tetszik, de ő most már nagyon.

23. Ordas
2008. ápr. 15. 22:20

Szerintem a Feke lenne jó Istvánnak,nagyon jól előadta a duettet a szőke csajjal.És beromi jól énekel.

Aki most vesztett szombaton remélem bejut,mert neki is nagyon jó a hangja,kár lenne ha kimaradna.Szerintem jobb volt Mint az aki nyert.

Vélemény??

22. tbibi
2008. ápr. 15. 20:38

És Wunderlich Józsefről mi a véleményetek?

Én szívem szerint a 2 főszerepet úgy osztaná, h István-W.J.

Koppány-Feke

Már csak azért is, mert nekem Vadkertinek nem tetszik a hangszine. A lányok közül nálam Enikő a befutó, mindent visz :) Majd szombaton szurkolni kell neki el ne feleddjétek :) És Réka szerintetek ki legyen? Nekem 2 is ideális lenne: Herczeg Flóra és Torma Emese.

2008. ápr. 15. 12:42
A társulat.hu-n minden le van írva róluk. Meg lehet nézni a produkciókat is. Tök jó!
2008. ápr. 15. 12:14
Eszembe jutott! Éder Enikőnek hívják a csajt.
2008. ápr. 15. 11:28
szerintem mindenki fog, csak a 8 főszerepért versenyeznek... de lehet tévedek...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook