HPV-teszt (beszélgetős fórum)


1 2
49. Melody95 (válaszként erre: 39. - Nikó81)
2016. máj. 22. 22:17
Szia , erős a gyanúm hogy nekem is hpv-m van ,mennyibe került a szűrés ? És neked milyen panaszaid voltak?
2011. febr. 6. 18:08
Mennyiért csinálnak hpv-tesztet?
2010. okt. 8. 23:44

FÉRFIAKNAK szolo hpv szűrést keresek!


AZt tudom,hogy a budapesti koruti hpv centrum csinál általános szurést, ami kimutatja, hogy van e bennem hpv vagy sem.

De szeretném megtudni, hogy MILYEN FAJTA, és fertozoképes állapotban van e vagy sem.


Tunetem nincs, sem szemolcs, sem elváltozás.


2006ban megfertozodtem méhnyakrákot okozo változatával, és félek, hogy bennem van és ég aktiv.

2008ban megfertoztem már vele egy not, tobbet nem kivánok megfertozni soha az életben.


hogy szabadulhatok meg a virustol? És hol azonositják be a fajtáját, és a fertozoképességét?

VIRO AKTIV TESZTnek hivják. A hpv centrum nem csinál ilyet.


KULFOLDRE is elmegyek vizygálatra bárhová. Ha valaki tud informáciot, kérem jelezzen!

46. annaluca (válaszként erre: 44. - Huanita87)
2009. aug. 22. 20:28
Úgy tudom, hogy az ezüstkolloid nem alkalmazható, ha amalgámos fogtömése van valakinek, mert az ezüst oldja a higanyt.
2009. aug. 22. 20:27
Az áprilisi eredményem P3-as volt, és a kezelés hatására lett P2. Mivel visszatérő fertőzéseim vannak, ezért szülés után, azt mondta a doki, hogy javasolja a méhszáj egy részének kimetszését. Ezen most nagyon meglepődtem, mert a multkori jobb erdmények már bizakodásra adtak okot.
2009. aug. 4. 13:27
ezüst kolloid,javitanám,és meglehet venni gyógynövényboltokban
2009. aug. 4. 13:18
én ajánlanám nektek HPV-re az ezüsz kolloidot,ami homeopátiás szer szóval természetes anyagokból készül,immunrendszer erősitő és rengeteg betegségre alkalmazható,mint pl. kifejezetten HPV
42. mikmak
2009. aug. 4. 13:15

Sziasztok!


Nem tudjátok, hol csinálnak férfiaknak HPV szűrést?

41. Nikó81 (válaszként erre: 40. - Annaluca)
2009. ápr. 30. 05:58

Szia!

Ne aggódj a szülés ezt nem befolyásolja!!

Én még nem kaptam meg az eredményt :(

2009. ápr. 29. 20:55

Sziasztok!

Ma kaptam meg én is az eredményt, hát mindenfélét találtak bennem. HPV P2, candida és egyéb szörnyűségek. Kicsit megijedtem, mert mondta az orvos, hogy sor kerülhet egy kimetszésre is.

Közben 4 hónapos terhes vagyok, de így is írt fel valami hüvelykúpot.

Aggódom a szülés miatt, ez nem befolyásolja?

2009. ápr. 20. 12:32

SZiasztok!

Engem az érdekelne hogy milyen immunrendszer erősítő gyógyszereket tudtok ajánlani ami segíthet a hpv leküzdésében?

Sajnos nekem is van.

Igaz a citológiám még csak P2-es, de sajnos ott a vírus. Voltam HPV tipizálás vizsgálaton egy hónap múlva lesz meg az eredménye, de addig is gondoltam kicsit erősíteném az immunrendszeremet talán az segít.

38. Prücsi (válaszként erre: 37. - Gyon_gyvirág)
2008. ápr. 17. 15:56
Köszi, klassz , hogy itt meglehet tudni ezeket a dolgokat. Fontosak most nekem ezek biztató szavak.
37. gyon_gyvirág (válaszként erre: 25. - Prücsi)
2008. ápr. 17. 15:27

Kedves Prücsi!


A kimetszés teljesen fájdalommentes. Ambulánsan végzik. Tehát reggel bementem, elaltattak, megcsinálták, késő délután hazamehettem. Fájdalom nem volt, vérzés 1-2 napig. Ettől igazán ne tarts, szerintem, tényleg egyáltalán nem fáj!

36. bb52f751dd (válaszként erre: 35. - Prücsi)
2008. ápr. 17. 11:20

Szerencsémre,nekem anyukám el tudott jönni vigyázni a három gyerekre,a pici akkor volt még csak 4 hónapos,de már nem szopott.Azért izgultam,hogy bírja,de nem volt semmi gond!Nagyon hiányoztak! :))

Nem teszel fel képet a gyerkőcökről?

35. Prücsi (válaszként erre: 34. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 17. 11:14
Hát, néha jó is a gyerkőcök mellett. Nekem is van két kisfiam. 9 és 5 évesek.
34. bb52f751dd (válaszként erre: 33. - Prücsi)
2008. ápr. 17. 11:12
Ja igen azt elfelejtettem írni,aznap nem,csak másnap reggel engedtek ki.Tehát 2 éjszaka.Kicsit pihentem legalább :))
33. Prücsi (válaszként erre: 31. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 17. 11:09
Köszi. Mikor engedtek ki a kórházból? Bent kellett még utána maradni?
32. Prücsi (válaszként erre: 30. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 17. 11:06
Egyébként ezt a sok zöldség-gyümölcs dolog is gondolom, hogy ér valamit. Már több helyen olvastam róla. Én is épp egy hete szinte kúraszerűen sokat eszek belőlük, kevesebb húst és egészségtelenebb zsíros ételeket. Az meg amúgy is jó, a koleszeterin miatt is.
31. bb52f751dd (válaszként erre: 29. - Prücsi)
2008. ápr. 17. 11:04

Tulajdonképpen egy kis műtét,nekem egy hétfői napon be kellett feküdnöm,aznap már ebédet nem kaptam,már csak inni lehetett éjfélig.Reggel felvittek a műtőbe,altattak,talán fél órán belül már lent voltam osztályon.Fájdalmak nem voltak egyáltalán a műtét után,se fejfájás,semmi.Mint egy menstruáció,pár napig van még vérzés utána.

Azt nem igazán értettem,miért kellett befeküdni előtte való napon,de lehet,hogy nem minden kórházban van ez így.

Ne aggódj,minden rendben lesz :))

30. bb52f751dd (válaszként erre: 27. - Pierrot)
2008. ápr. 17. 10:56

Az én orvosom nem vitaminokat ajánlott,hanem kimondottan immunerősítő gyógyszert írt fel.

Azt mondta,ha a vírus ott van a szervezetben,néha pihen (van akinél örökre),de akinél gyengül az immunrendszer,ott feléled és "dolgozik",a vírusra nincs orvosság,teljesen kiirtani nem igen lehet.Pl.mint a herpesz vírus,ami néha előjön,aztán elmúlik.

Nekem nem használt,úgy látszik gyengébb volt az immunrendszerem és nem tudta leküzdeni a vírust.Ezért van az,hogy van akinél egyszer kimutatják és legközelebb pedig már nincs gond.

A vitamint én nem szedném helyedben,ha minden rendben van,akkor inkább sok zöldség,gyümölcs.

29. Prücsi (válaszként erre: 28. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 17. 10:52

Engem a kimetszés körüli dolgok érdekelnének: pontosabban, hogy ez mivel járt konkrétan. Ha megkérlek írnál róla.? Altatással jár e? Meg fájdalom?

Mennyi idő alatt gyógyul? stb. Meg vérzés van e utána? Köszi.

28. bb52f751dd (válaszként erre: 26. - Pierrot)
2008. ápr. 17. 10:42

Szia!Én akkor estem teherbe,amikor már volt pár rosszabb eredményem,p3-as.Akkor azt mondta a doki,hogy szülés után végez kimetszést.Terhesen is levette a citológiát,és nagy meglepetésre negatívat mutatott. Amikor megszültem,újra mentem rákszűrésre,akkor viszont már p4-es volt,még rosszabb.Csak annyit mondott,hogy a terhesség "bezavart".Szülés után pár hónappal befeküdtem,megműtött,azóta már két eredményem is rendben volt,p2-es!

Sok sikert a babához! :)

27. pierrot (válaszként erre: 24. - Prücsi)
2008. ápr. 17. 08:22

Szia Prücsi ! A nem jó eredmény az milyen ? P3 v. P4 ?

Hát kár, hogy csak most nézi meg a HPV-t, de legalább megnézi !! Szerintem is fontos, hogy szedj most multivitaminokat. Bár ez a Dr. Lenkei hitelesnek tűnik, én csak azt nem értem az egészben, hogy hogyan ajánlhat ilyen nagy dózisú vitaminkészítményeket MINDENKINEK hiszen egy egészséges embernek, ha pl. túl sok vasat szed, akkor pont rontja az állapotát (szív érrendszeri panaszokat okozhat).

Nekem pl. most csináltak teljes vérkép, vese és májfunkciót és tökéletes a vérképem, semmilyen ásványi anyagból nincs hiányom, én is szedtem vasat, és a dokim azt mondta, hagyjam abba, mert nincs rá szükségem !! Akkor most ki tudja jól ??

26. pierrot (válaszként erre: 21. - Gyon_gyvirág)
2008. ápr. 17. 08:18

Szia Gyöngyvirág ! :)

Ez jól hangzik - már az a része, hogy a baba születése után jók lettek a leleteid !!! Mi is most szeretnénk babyt, nagy erőkkel rajta vagyunk a párommal, lehet hogy nekem is segíteni fog, ha sikerült teherbe esnem végre.... Már néhány hónapja nem védekezünk, de valahogy még nem jött össze, nem mondom,hogy nagyon figyeltünk volna, hogy mikor van peteérésem, DE majd most :)))

Szóval bízom benne, hogy 3 hó múlva már én is babys leszek. Tényleg, akkor is csinálnak rákszűrést ha valaki terhes ?

25. Prücsi (válaszként erre: 21. - Gyon_gyvirág)
2008. ápr. 16. 19:33

Szia! Engem a kimetszés körüli dolgok érdekelnének: pontosabban, hogy ez mivel járt konkrétan. Ha megkérlek írnál róla.? Altatással jár e? Meg fájdalom?

Mennyi idő alatt gyógyul? stb. Meg vérzés van e utána? Köszi.

24. Prücsi (válaszként erre: 19. - Korall33)
2008. ápr. 16. 19:31
Ezt a dr. Lenkeit én is megnézem...
23. Prücsi (válaszként erre: 17. - Pierrot)
2008. ápr. 16. 19:30
Nekem is mikor az első rossz eredményem lett, nagyon aggódtam, úgy , mint te. Sőt engem 6 hónap után hívott csak vissza. Már két év eltelt és csak most lesz HPV-teszt. Engem is aggaszt. Egyébként meg nálad azért kell várni 3 hónapot, mert lehet a következő eredményed teljesen jó lesz és időt kell adni a gyógyulásnak. Lehet addigra leküzni a szervezeted a virust ( ha van egyáltalán) . Akkor meg nem is csinál tesztet. Csak ha két rossz eredményed lesz.
2008. ápr. 16. 19:27
Örülök, hogy ilyen jókat írtok, bízom én is , hogy nálam sem lesz probléma.
2008. ápr. 16. 17:02

Sziasztok!


Nekem 2 hónapon belül kétszer vettek le mintát rákszűréshez, és a második után döntött úgy a doki, hogy csinál egy HPV tesztet. Pozitív lett, de a vírusok közül a kevésbé rosszak voltak megtalálhatóak benne. Utána szövettanra kimetszést javasolt - és rákérdezett, hogy nem szeretnénk-e babát mostanában a párommal, mert sokaknak segít megtisztítani egy szülés a bajos területet. Levette a szövettant, kb. 3 hetet kellett várni az eredményre, és várakozás közben kiderült, hogy várandós vagyok. Azaz már az voltam a kimetszés napján is. Na, nem szaporítom a szót, a terhesség alatt folyamatosan szemmel tartottak, de amióta manó megszületett (3,5 éve) minden leletem negatív, sőt! Most már csak évente egyszer kell mennem szűrésre is!

2008. ápr. 16. 16:27

Sziasztok !

Köszi a bíztatást !Megnéztem dr. Lenkei oldalát, hát nekem még elég sok ez az infó.... egyes vitaminokat túl is lehet adagolni pl. az sem jó ha túl sok vasat viszünk be, akkor ezt honnan tudjuk, hogy milyen a szervezetünk állapota, van-e szüksége ilyen dózisban vitamin kiegésztésre ?


Köszönöm, hogy válaszoltatok, kicsit megijedtem :(

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook