Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó barátnőt, beszélgető társat keresek. Valaki? fórum

Fogyni vágyó barátnőt, beszélgető társat keresek. Valaki? (beszélgetős fórum)


14. nicole64 (válaszként erre: 12. - Andikaaa0915)
2014. szept. 9. 08:16
szia, hát egyszer-egyszer belefér... csak utána vissza kell tudni állni, sikerült?
13. andikaaa0915 (válaszként erre: 11. - Póni)
2014. szept. 4. 07:16
HAJRÁ MENNI FOG!!! CÉLÉRT BÁRMIT!!!:-)
2014. szept. 4. 07:15

Már hétfő óta nem eszek kenyeret stb... egyenlőre jól bírom,de holnap lesz a férjem szülinapja ilyenkor nagy sütés főzés nagy evések. Nem tudom hogy megtudom e állni,hogy ne egyek.:-(

Ti hogy álltok csajok?

Én nem gyorsan szeretnék fogyni hanem szépen lassan,tartósan.:-)

11. Póni
2014. szept. 3. 23:33
Harmadik nap kipipálva:)holnap gyüminap szorítsatok csajok.
10. nicole64 (válaszként erre: 8. - V.Eszter)
2014. szept. 3. 20:00
szia, a gyors fogyás ugyan lehetséges, de nagyon nagy körültekintést igényel. Én már sok mindent próbáltam, csaknem mindnek jojó lett a vége! Én a fehérjeturmixra esküszöm ebből a szempontból, de ott is utána kell olvasni nagyon. 7 kg-ot lefogytam két hét alatt tényleg vele, de addig sokat szívtam más fogyikkal... te hogy fogytál 7-et?
9. nicole64 (válaszként erre: 7. - Andikaaa0915)
2014. szept. 3. 19:45
nyugi, én is 30 kg-t híztam a terhesség alatt:) le lehet adni, le is fogod:)
2014. szept. 2. 15:55
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni én is.Gyors fogyást szeretnék,idáig sikerült fogynom 7kg de nagyon nehéz meg tartani.Lombik programban vagyok,sajnos most nem sikerült,Ezért mindent bele adok hogy fogyjak eza cél!
2014. szept. 2. 15:13
Szia Adri. Én is szívesen csatlakozok. A héten kezdtem bele az életmód váltásba. Meg próbálom elhagyni a kenyeret tésztát,cukros ételek italokat,és sportolni is szeretnék. Magamról egy pár szó. 24 éves vagyok. Van egy 9 hónapos kisfiam. És van 30 kg feleslegem. :'(
2014. szept. 2. 11:19
sziasztok, én is csatlakoznék:) 173 cm vagyok és 74 kg, úgyhogy sajna vagy 10 kg feleslegem van még. Már lefogytam 11-et (7et gyors diétával, 4-et életmódváltással), és most már lassabban megy a fogyás... Szoptatás alatt én a testkontrollról hallottam, hogy jó.
5. bibity (válaszként erre: 1. - Adri005)
2014. szept. 2. 11:09
Szia, én karácsony óta 10 kilót sikerült fogyjak, és én is szoptatok, még most is. Még 5 kilót szeretnék fogyni. Szívesen beszélgetek! Van a fogyásról naplóm is:)
2014. szept. 2. 09:28

Kedves Adri,


én is túlsúlyos vagyok, 2 hete diétázom kényszerűen.

Nekem is volt epeműtétem (is) augusztus 18-án (meg mellette gyomorbypass is).


A kisfiam 4 éves már.

Szívesen beszélgetnék.

Szép napot.

2014. szept. 2. 08:31

Szia!

Egyetértértek, én is azt mondom, hogy csak óvatosan, lassan, a gyors fogyás, az mindig visszajön.


Azért én teljes egészében nem hagynám/hagyom el a kenyeret és tésztaféléket, csak lecseréltem őket. A fehér-kenyér helyett korpás-kenyeret/zsömlét, a fehér búza/liszt helyett most a zabpehelyliszttel próbálkozom, nem tudom majd mit sikerül belőle összehozni. Bár én sütni nem szoktam, korábban a nokedlim a rizslisztből nem állt össze!!!


A Norbi-féle kódok (nem a termékek) alapján igyekszem enni azokat a kajákat, amiket eddig is ettem. Mellette a napi "túlevés" elkerülése érdekében, ill. a napi önkontroll érdekében regisztráltam a KalóriaBázis.hu-ra. És egyéb lehetőség hiányában az itthoni helyben-járást, ill. az utcai intenzív gyaloglást végzem.


Mindezekről a naplómban többet is tudsz olvasni. És persze, ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

2. zita0312 (válaszként erre: 1. - Adri005)
2014. szept. 2. 07:43
Szia, Adri005! Nekem 3 nagy gyerekem van, értelemszerűen nem vagyunk egy korosztály, de a tapasztalatomat szívesen megosztom veled.Annak idején mindhárom gyerekkel 30 kg-ot híztam, s a szülésnél ami lement rólam, az visszajött a szoptatáskor. nem keseredtem el, hiszen volt tejem és ezt a gyermek fejlődése meghálálta. 7 hónap után kezdett apadni a tej, na ekkor jött el az én időm! Kiiktattam a kenyeret, krumplit, tésztát és édességet, de szárnyast, halat, sovány húsokat sokat ettem zöldségkörettel, gyümölccsel,még a zsírosabb sajtokat se vetettem meg. Mindehhez minden nap szépen elosztva napi 1 órát mélyizom tornáztam / callanetics / . Megvettem a két kötetet, de csak az elsőt használtam, bőven elég volt. Azt viszont minden nap végigcsináltam. Mire a gyerek 1 éves lett, a 90 kg-ról 56- ra mentem vissza. A második gyereknél hamarabb akartam eredményt elérni és ez megbosszulta magát, ui. egyik napról a másikra elapadt a tejem és a leánykám súlyos allergiás rohamot kapott a tápszertől. 10 éves koráig küszködtünk a tejfehérje intoleranciával. Nem éri meg!!!!!!!!!! Amíg szoptatsz, csak óvatosan. Egyébként a kenyeret már most elhagyhatnád a tésztafélékkel együtt. Vigyázz a nassolással is, és meglátod, visszanyered hamar a formádat! Ha bármit szeretnél kérdezni egy tapasztalt " vénasszonytól ", bátran tedd meg!Addig is üdvözöllek és kitartást!
2014. aug. 26. 11:24

Sziasztok!

Januárban született meg első gyermekem, rá 6 hétre kórházba kerültem hasnyálmirigy gyulladással epekő miatt. Azót július elején megműtöttek. Mivel a terhesség elején is már túlsúllyal küzdöttem, és az epekő kialakulásában is valószínűleg nagy szerepet játszott, szeretnék megszabadulni a plusz kilóktól. Arra gondoltam könnyebb volna, ha lenne valaki, vagy valakik akik szintén meg szeretnék őrizni az egészségüket és fogyni akarnak és támogatnánk egymást, beszélgetnénk tippeket cserélnénk, megvitatnánk a napi dolgokat. Most konkrétan azt se tudom, hol álljak neki. Drasztikus diétát nem szeretnék csinálni, mert azt nem tartom egészségesnek és még szoptatok is. De ha van olyan aki beszélgetni nem is szeretne, de ötlete van hogyan fogjak hozzá, azt megköszönöm ha megírja. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook