Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan zajlik egy kuponos üdülés szervezése? fórum

Hogyan zajlik egy kuponos üdülés szervezése? (tudásbázis kérdés)

16. makaréna (válaszként erre: 15. - Mmacus)
2014. aug. 27. 11:45
Ha egy napi kupon vagy két napi, akkor néhol lehet több darabot is venni belőle. Tavaly két éjszakásból vettük hármat, így voltunk 6 éjszakát a Balatonon.
15. mmacus (válaszként erre: 12. - Makaréna)
2014. aug. 26. 19:47
Köszi, hogy írtál:) Miután a nyaralást lefoglaltam és átutaltam az előleget, ugyanoda is hirdetett a csak1nap kupont, féláron:( Persze, nem biztos, hogy a szűkösen behatárolt szabadságnapjainkra sikerült volna foglalni... De ezentúl szemfülesebb leszek.
14. mmacus (válaszként erre: 10. - 96e4cb8ca7)
2014. aug. 26. 19:45
Nem-nem, kizárólag belföld jöhet szóba és csak olyan Wellness szálloda, amiről valamilyen formában már van információm. (Valaki volt ott a családból, munkatársak közül stb.) Elég sok ilyen feltételnek megfelelő kupon-hirdetést látok, most a nyár vége közeledtével. Mindenképpen autóval megyünk, szóval a távolságok nem érdekelnek.
2014. aug. 26. 17:57
Az egyik ilyen oldalon volt lehetőség a helyszínen fizetésre, mivel 8 napon belül utaztunk.
12. makaréna (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2014. aug. 26. 17:55
Sziasztok! Mi már többször nyaraltunk kuponnal. Ha látok egy jó ajánlatot, ami érdekel, és aktuális, akkor először felhívom a szállodát, hogy valóban van-e kapcsolatuk a hirdetővel, és van-e hely arra az időpontra, amikorra nekünk is jó. Legutóbb már az ilyen telefonos beszélgetésre beírtak a szállodában, ezután azonnal rákattintottam a kuponos oldalon a vételre(vagy ahogy épp ki van írva), és amikor megjött a kuponkód, akkor véglegesítettük a foglalást. Egyébként igaz, hogy néha a szálloda oldalán is van olyan akció, hogy egyszerűbb direktbe foglalni, és ott sok esetben nem is kell előre fizetni, vagy legfeljebb csak egy részét. A Karos-Spa-nál szinte alig volt különbség egy nyári akciónál és a kuponkedvezménynél.
11. AMPULLA (válaszként erre: 10. - 96e4cb8ca7)
2014. aug. 26. 15:07
:) ,:D
2014. aug. 26. 13:07

A booking.com-on azért böngészd végig a szállodáról adott vendég-értékeléseket. Engem már sokszor meggyőztek, hogy olcsó húsnak hig a leve és hogy mégse azt a szállodát válasszam. Ha 25-30 ember azt irja, hogy koszos és rossz a környék, akkor az úgy is van. Júniusban sikerült egy ilyen berlini csodahotelben megszállnunk, persze kuponnal. Nem tudom az előző vendégeket miért nem zavarta, hogy egy melegnegyed kellős közepén van, de engem teljesen kiábránditott.

A másik nagy divat a kuponos oldalakon, hogy a várostól kb 25 kilométerre lévő hotelt hirdetnek pl velenceiként. Ja, hogy autóval könnyű az eljutás a városba. Akinek nincs autója az ne kuponozzon...

9. mmacus (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2014. aug. 26. 12:02
Köszi, akkor bátrabban böngészek, választok valami kellemes "őszölést".
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Mmacus)
2014. aug. 26. 11:56
de attól még lehet, hogy kupon nélkül is be tudod foglalni az időpontot telefonon, vagy legalább megkérdezed, hogy jelenleg hogy állnak a szabad helyekkel azokra az időpontokra ami nektek jó.
2014. aug. 26. 11:51

Köszi:)


Azért vannak kétségeim, mert az online SZÉP kártyás fizetés átfutási ideje kb egy hét, ahol én néztem, fel van tüntetve, hogy azzal is fizethető és én szeretnék is élni a lehetőséggel.

6. emagdi (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2014. aug. 26. 11:25

bármilyen webes vásárlásnál 14 napon belül meggondolhatod magad, és visszakérheted a pénzed (itt egyszerű, mert nem kell terméket visszaküldeni).

szóval, ha kiderül, hogy nincs hely, akkor visszaváltod a kupont.

vagy egyszerűbb, ha gyorsan felhívod a szállodát, megkérdezed mikorra van hely, és utána veszed a kupont:)

5. Adri111 (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2014. aug. 26. 11:21

Ki van azért számolva, szóval olyan nem lesz, hogy minden hely elfogy, de olyan előrodulhat, hogy csak olyan időpontokban van szabad hely, amikor nektek nem jó már.

Ilyenkor a szállásadón múlik, illetve a kupon oldalon, hogy visszaadja-e a kupon árát. A bónuszbrigádnál tudom, hogy ha bronz fokozatú tag vagy pl, ami azt jelenti azt hiszem h kb 3x már vettél kupont náluk, akkor félévente egy fel nem használt kupont visszatérít. Gondolom más oldalakon is van ilyen a szabályzatban.

Illetve az a legegyszerűbb, ha felhívod a szállást, megkérdezed mikor van hely, lefoglalod, megmondod kuponnal mentek, majd megveszed gyorsan a kupont, és ha kértek a telefonban kuponkódot, akkor visszahívod őket és bediktálod.

4. mmacus (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. aug. 26. 10:12

Én annyiért, mint pl a csak1nap oldal hirdeti (-50% általában) a szállodák oldalán még sosem láttam ajánlatot.

Csak attól félek, hogy ahol rövid idő van a felhasználásra, mire lebonyolítom a tranzakciót, lehet, nem lesz hely. Akkor bukta a kupon ára?

2014. aug. 26. 09:16

felhívod az adott szállodát, és a megadott időintervallumon belül mondod mikor szeretnél menni. ők meg vagy azt mondják hogy oké, vagy azt, hogy akkorra már nincs hely és válassz másik időpontot.

vagy elkérik a kuponkódot, vagy nem.

ennyi :)


egyébként szerintem azok a helyek amik kuponoznak sokszor simán, kupon nélkül is foglalhatók ugyanazon az áron, szóval azért érdemes a vásárlás előtt megnézni :)

2014. aug. 26. 08:52

Tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogyan működnek a különböző nagyon akciós, kedvezményes kuponos üdülést hirdető oldalak?

Ha kiválasztok valamit, mi a további tennivaló?

Mert azt látom, hogy van egy időintervallum, amin belül felhasználható, de hogyan tovább?

Minden pozitív és negatív tapasztalat érdekelne.

2014. aug. 26. 08:50
Üdülés kuponnal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook