Ultherapy (beszélgetős fórum)


2016. nov. 28. 15:00

Sziasztok!

Jelentem, én túl vagyok a kezelésen.

Azért írok, mert én is sokat keresgéltem, viszont nem találtam semmit az eredményekről, tapasztalatokról, ezért úgy gondoltam leírom a tapasztalataim, hátha segít a bizonytalankodóknak.

Féltem a kezeléstől, főleg, hogy autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van - ami ha be van állítva gyógyszeresen nem jelen problémát - , a pajszmirigy részt nem kezelik. Emellett gyerekkoromban arcidegbénulásom volt, e miatt, s mivel nem hagytam magam, bőrgyógyász orvos véleményét kikérve, a fültől 5 cm-es környezetben nem kezelnek. Később folyt.

2016. okt. 28. 19:44
Sziasztok! Sikerült valamit megtudni a kezelésről? Köszönöm
2015. jan. 17. 20:24

Kedves Andikanéni!

Szeretnék én is belenézni a naplódba, ha megengednéd.

Köszönöm előre is , szintén Andi :)

2015. jan. 17. 16:34

Kedves Andikanéni!


Kérlek engedj be a titkos naplódhoz.

2015. jan. 10. 22:15
Ma hallottam az ultherapyról és rögtön rákerestem, így bukkantam rá a hozzászólásodra és a Doublora, amit én is jobbnak tartok így a cikkekből. Szeretném elolvasni a tapasztalataidat, kérlek engedj be naplódba! Míra
2014. nov. 23. 16:51
Ezek szerint senki nincs itt, aki kipróbálta volna?
2014. aug. 25. 18:48
Ez engem is érdekelne. Elég jókat olvastam róla külföldi oldalakon, de jó lenne személyes tapasztalat is azért.
2014. aug. 25. 16:36
Ultherapy! Próbálta már valaki? Vélemények, személyes tapasztalatok érdekelnének. Tényleg ennyire látványos a hatása????

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook