Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti ilyet tapasztaltatok már? fórum

Ti ilyet tapasztaltatok már? (beszélgetős fórum)


21. Olga55
2014. aug. 25. 09:20
Azt tapasztaltam, hogy a rikító színes ruhákat viselő embereket elkerülik.
2014. aug. 25. 09:14

4 jó tanács energiavámpírok ellen

Ismerje fel környezetében mindazokat, akik lecsapolják az energiáit, és próbálja a minimálisra csökkenteni a velük való érintkezést. Ha elkerülhetetlen a kontaktus, próbálja udvarias módon megszakítani negatív monológját!

Ha fontos ön számára az illető, beszélje meg vele érzéseit. Mondja el, hogy szomorúságot okoz önnek, hogy állandóan csak negatívumokat hall tőle. Előfordulhat, hogy egy ilyen beszélgetés segít ráébreszteni ismerősét, hogy ezzel a problémával foglalkoznia kell.

Próbálja humoros élcelődésekkel felhívni az energiavámpír figyelmét folyamatos jajongására. Ezzel akár saját javára is fordíthatja a helyzetet.

Minden nyavalygásra reagáljon egy pozitív gondolattal. Ez egy idő után vagy elűzi ön mellől, vagy örökre megváltoztatja az energiavámpírt.

2014. aug. 24. 22:51
Van pár ilyen kollégám, és csak azt érzem hogy nem szívesen vagyok velük, ha lehet kerülöm őket, már rászoktam hogy csak hümmögök válasz adás képen.. Csacsognak, belém csimpaszkodna.. kérdeznek, de a választ meg se várják, én meg hulla fáradt leszek miután végre elváltunk. :-(
2014. aug. 24. 21:28

Azt próbáld ki, hogy leblokkolod magad, hogy ne tudjon energiát szívni belőled! Ezt úgy kell csinálni, hogy amikor beszélgettek, a lábadat és a karjaidat lazán X-be rakod. Ezt nem is lehet észrevenni, tök természetes, ha valaki így ül, viszont így lezárod magad, és nem tud energiát elszippantani.

Egy idő után te azt érzed, hogy nem purcansz ki a vele folytatott beszélgetés után, ő pedig leszokik rólad, keres más áldozatot, de az is lehet, hogy még szóvá is teszi, hogy nem érti mi történt veled, de megváltoztál.

Lszi, tényleg próbáld ki és írd meg, hogy mi történt!

17. jstefan (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 21:28
Ez a lány gyermekkora első 6 évében sérült meg lelkileg.Kérdezz a gyermekkoráról,és választ kapsz a negatív viselkedésére.Aki nevelte folyamatosan,brutálisan tudatta vele hogy értéktelen senki, ezért vált ilyen önbizalomhiányos,pesszimista felnőtt belőle.Az ilyen betegségben szenvedők kezelhetők,de teljesen nem gyógyíthatók!
2014. aug. 24. 21:03
...azért én sajnálom az ilyen embereket :(
15. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 20:46
Igen ahogy többen mondták már egy igazi energiavámpir és mellette önző tyúk.
14. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 20:24
vannak ilyen emberek, akiktől elmehet az életkedved, kerülni kell őket :)
13. grizus
2014. aug. 24. 20:08
Van ilyen, de jó hír, hogy meg is tud változni, ha eljut arra a pontra.
12. caec98f8ea (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2014. aug. 24. 19:54
már el is képzeltem szerencsétlent.
11. simple (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 19:54
Persze. Energiavámpír. Kerülni kell őket nagy ívben, mert az életet is kiszívják belőled!
10. caec98f8ea (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2014. aug. 24. 19:43
:))
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 19:37

Ohh, latatlanban gondolom a lanyzonak lefele gorbulo mandula, melyenulo szemei vannak? Ez igy egyutt vagy barmelyik kulon is pont eleg, na meg ez a nagy adag negativizmus.... Keruld, ha tudod :)

Nanaaaa, hgy nem hianyzik. Ez neki mire jo?

Waaa

2014. aug. 24. 19:17
Ez a lány saját magával elégedetlen a legjobban,és ezt próbálja meg kifelé vetíteni.Ezért keresi a jóban is a rosszat,ezért akar lehúzni másokat.Kerüld ki ha tudod.Nekem is van ilyen ismerősöm.Erre csak egy szó van:Borzasztó!!!
7. vacsa (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 19:16
Ó igen, energiavámpír. Menekülj.... :-)
6. caec98f8ea (válaszként erre: 1. - 9d0c5a7f41)
2014. aug. 24. 19:08
kerüld el.
2014. aug. 24. 19:06
Hogyne! Anyósom is pont ilyen :-S
2014. aug. 24. 18:55
Persze
2014. aug. 24. 18:48
Vannak ilyenek, én kerülöm őket, ahogy csak tudom. Lehúznak. Szerintem ezekre mondja a köznyelv, hogy energiavámpírok.
2014. aug. 24. 18:47
energiavámpír
2014. aug. 24. 18:38
Van egy ismerősöm, akin nagyon szeretnék segíteni,de nem megy. Szeretem a társaságot, mindenkivel megtalálom a közös hangot. Ezzel az ismerőssel is jól el szoktam beszélgetni, (kolléga is, szóval sokszor együtt isszuk a KVt) De minden beszélgetés végén úgy érzem, alig maradt energiám, vagy teljesen szétszórt leszek, hiába pörögtem ezerrel, mikor beértem. Ez a lány olyan dolgokat vesz észre, amit magamtól sohasem tennék. És mind negatív. Annyira negatív, hogy képes a legjobb dolgokban is meglátni valami számára idegesítőt. Múltkor is említettem neki, hogy milyen jó kis programra megy a kollektíva, mire ő elkezdte sorolni (de dőlt belőle) hogy miért rossz ez a program. Kész vagyok tőle :D Mostanában elég keveset beszélgetek vele, mert ez nem hiányzik ez. A kérdésem: Ti pipáltatok már ilyet?? Vannak ilyen emberek, vagy csak ő ilyen fura élőlény? Én még egy ilyen embert nem láttam..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook