Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire normális, ha szülés után 3 héttel ismét vérzek? fórum

Mennyire normális, ha szülés után 3 héttel ismét vérzek? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 26. 10:41
Köszönöm a válaszokat.Remélem nincs semi gond.Igaz miotta megnyomkodta a doki erősen a hasam,azotta sokkal jobban vérzek,meg fáj a hasam.De azt mondta hogy ha egy óra alatt meg tellik egy betét akor menjek vissza,vagy ha lázasodok.Igyvárok...
2014. aug. 24. 21:33
Minimum hat hétig mindenki vérzik.
2014. aug. 24. 20:24

Én összesen 8 hétig véreztem, volt,h elállt pár napra, volt, hogy erősödött.


Normális.

5. Zsófi2014 (válaszként erre: 3. - Ancsazsigi)
2014. aug. 24. 19:21
Ha meg is vizsgaltk akkor ne izgulj. En 7 hetig vereztem, hol kevesbe hol jobban rakezdett. 3 hete szultel!! Legyel turelmesebb. Azert sokminden keszult el ott benn es jott is ki.
2014. aug. 24. 18:39
En honapokig, de ilyen kb 9 honapig vereztem kisebb-nagyobb kihagyasokkal. A nagyobb kihagyas alatt max 3-4 hetet ertek. Voltam szamtalanszor orvosnal, azt mondtak ez normalis, szoptatas miatt is meg ido is mire a hormonok visszaallnak normalisba.
2014. aug. 24. 18:07
3-hete szültem,kezdtem szépen tisztulni nem volt már vérzésem csal folyásom,de 13-napon vissza tért az élénk piros vér.Voltam dokinál,azt mondta hogy bele fér még ez a tisztulás.egy főorvosnő megnézwt ultra hangon és nem látott semi eltéröt.A doki azt mondta hogy szinte teljesen vissza huzodott a méhem,ne aggodjak.De valahogy mégis csak félek,mert miotta meg vizsgált nagyon meg nyomkodta a hasam azotta jobban vérzek.
2014. aug. 24. 18:03

Ismét??

Ha már egyszer elállt a vérzés, de most újra kezdődött, én tuti az orvosomhoz rohannék...

2014. aug. 24. 17:59
Mennyire normális ha Szűlés után 3-hétel ismét vérzek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook