Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Bye Wart szemölcs elleni krém mennyi idő múlva hat? Valakinek van tapasztalata? fórum

A Bye Wart szemölcs elleni krém mennyi idő múlva hat? Valakinek van tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


7. Csajszi20 (válaszként erre: 4. - Artiny)
2014. aug. 28. 11:31

Függ a szemölcs méretétől is, viszont arcodon nem lehet akármilyen kenceficét használni mivel ezek nagyon maró hatásúak arcra egy enyhébb változat kell.

Ha kicsi a szemölcs akkor visszahúzodik ha kiemelkedő és nagy akkor előszőr bepirosodik majd elfeketedig és ha elfetedett akkor már nem szabad kenni 1-2 hét és lefog esni.

Én ajánlanám az Egavert azt lehet arcra is használni én pont nemrég használtam a nyakamra eléggé nagy szemölcsöm volt kidüremkedő és vastag 3 hétig kentem napi 2x mire elfeketedett és 4-5 nap alatt leesett. Olvasd el a használati utasításon, hogy lehet-e arcra mert a legtöbbet azt kézre és lábra lehet csak. Elvileg az is rajtavan a tájékoztatón, hogy mennyi idő múlva hat, de 1-2 hónap ami normális az ilyeneknél.

2014. aug. 24. 23:04

Páromnak nem használt,de nekem igen,én úgy vettem észre,hogy frissen kialakult szemölcsöt szépen leszed,de régit már nem.

Egyébként pont a napokban olvastam,hogy sima ecettel kell kezelni napi 7-8-szor a szemölcsöt,és pár hét alatt leszedi.Egy próbát megér.

5. Mariann333 (válaszként erre: 4. - Artiny)
2014. aug. 24. 18:34
A nagylánynál használt,naponta 3* kentük.Visszahúzodtak.
2014. aug. 24. 17:47

nekem kis lapos-szemolcsok vannak a homlokomon és az orromon ketto.

regen voltam egetni is oket hidrogennel de nem nagy sikerrel ha jol emlekszek. Majd idovel pattanasokra irtak fel eros szesz tartalmu atlaszo lotyot amit a patikaban kevertek ki....az annyira szaritott hogy a nagyja aztan leszaratt és tistza sima volt tole a borom, és feszes. Csak mar nincsenek patanasok így nem hasznalom ilyeneket. De clean&clean elkezdtem hasznalni a miteszerek ellen az orromon. Ha surun hasznalva az is feszesitette a borom és a homlokomon levok is laposodtak tole. Szinte mar eszrevehetlenul lapossak voltak...Most talan 1,5 hete kezdtem el kenegetni bye warttal

hogyan vettetek eszre hogy eltunik? egyiknaprol a masikra kisebbedik vagy valamivel nagyobb lesz ,réteg kelletkezik rajta és leesik? hanyszor hasznaltatok naponta?

koszi

2014. aug. 24. 15:54
Nekünk nem használt nagyon sokáig próbálkoztunk vele! :(
2014. aug. 24. 15:50
Attól függ hogy hol a szemölcs.A kislányom sarkáról nem múlott,viszont a nagylány álláról és combjáról pár hét alatt lehúzta.
2014. aug. 24. 13:46
Bye wart - mennyi ido mulva kene hatni, valakinek tapasztalata szemolcs elleni kremmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook