Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vörös rózsával álmodni mit jelent? Sok helyen néztem utána, de semmi konkrét dolgot nem találtam. Esetleg saját tapasztalat? fórum

Vörös rózsával álmodni mit jelent? Sok helyen néztem utána, de semmi konkrét dolgot nem találtam. Esetleg saját tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


5. 7748657281 (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. aug. 24. 12:41
Nem igazán láttam rózsát sem, és virágot sem szeretnék senkitől kapni, viszont van egy fiú, akivel elég bonyolult a helyzet... lehet ez lenne a szerelmi jelentése...
2014. aug. 24. 12:34
Kimondottan vörös rózsáról én sem találok sehol, semmit.
2014. aug. 24. 12:23

1. közelmúltban láttál rózsát valahol, ami tetszett

2. azon jár az agyad, hogy valakitől rózsát szeretnél kapni


ennyit jelent :)

2014. aug. 24. 12:19

Rózsa

Szerelmesek virága.


Virágzó rózsa: szerelmeseknek nagyon jó jegy; másnak: kellemes találkozás. Rózsatövis: fájdalom, amelyet annak okozunk, akit szeretünk. Ajándékba kapott rózsa: jegyzi egy távollevőnek gondolatát. Hervadt rózsa: elfelejtenek. Rózsát ruhánk alá dugni: erélyes cselekedet. Rózsaillat: váratlan szerelem. Sárga rózsa: a titkos szerelem jelvénye. ( R . M .)


Rózsaolaj: leánynak jegyez ismeretséget egy útonjáróval. Rózsafával verést kapni: szerelmeseknek szokatlan öröm; másoknak: sóvárgó kívánság. ( Kerner .)


Fehér rózsa: ártatlan leány szerelme. Rózsát kötni: vigasztalódás. Rózsában járni: némi bánat. Rózsa, amely szájunkon nőne ki; szerelmi vallomást hallunk. Rózsa, amely egyéb testrészünkből nőne: jegyez gyermeket. Rózsaszüret: némi szomorúság. Rózsát enni: mutat kiélt szerelmet. Rózsakoszorú: betegnek halál, lánynak elcsábítás. Rózsát ültetni: menekvés szerelmi bánat elől. Rózsafán jönni a világra: gazdag asszony. ( Z . M .) - Rózsavíz, amellyel meglocsolnának: mutatja, hogy kedvesed másra gondol. ( Szűrszabó .)

2014. aug. 24. 12:11
Vörös rózsával álmodni mit jelent? Sok helyen néztem utána, de semmi konkrét dolgot nem találtam. Esetleg saját tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook