Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Méhen kívüli után mesterséges megtermékenyítés – sorstársakat keresek

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. mico272014-08-24 12:19
Örülök, hogy hallok Felőled.😊 Én külföldön élek, de a beültetés Magyarországon lesz, a tervek szerint januárban.Nincs a környezetemben senki aki hasonló dolgokon megy keresztül és aki ilyen régóta küzd egy kisbabáért.Jó lenne megosztani a tapasztalatokat valakivel és lelkesíteni,biztatni egymást.

2. RitaGáspár2014-08-23 11:32
Szia!
Nem is tudom sors társ vagyok- e. Nekem volt egy spontán AB-m, nem kellett semmilyen beavatkozás a végén, mert kiürült minden. ( láttam is )
Aztán hosszú évekig semmi. Volt egy lombik próbálkozásunk, de a beültetés elmaradt, mert az embriók elhaltak a 3-ik napon és 5 naposan kaptam volna vissza őket. Januárban indul a következő.

1. mico272014-08-23 11:09
3 méhen kívüli után, beültetésre várok. Szívesen beszélgetnék sortársakkal, akik hasonló cipőben járnak. A kezelésem januárban kezdődik.