Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen magasfaktoru (20-30 SPF-feletire gondolok) arc és test kozmetikumokat ismer és használ?Nagyon érdekelnek a vegyes, problémás bőrre fórum

Ki milyen magasfaktoru (20-30 SPF-feletire gondolok) arc és test kozmetikumokat ismer és használ?Nagyon érdekelnek a vegyes, problémás bőrre (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 26. 13:07
Eucerin arckrém + Eucerin naptej napallergiásoknak, bár látom, elég régi ez a topic, lehet, hogy már megoldódott a kérdés. :-)
2008. szept. 26. 12:02
Nekem beváltak a Dm-es napozószerek(könnyen beszívódank,van magas faktorszámú készítmény,spry kiszerelés,jó illatú,közép árkategóriás),tényleg védenek a leégés ellen is.
2008. ápr. 17. 22:17

Köszönöm starflo mind a két választ.De mint írtam engem a spf 20-30-as feletti kozmetikumok érdekelnek.:)

ja és mások tapasztalatai is .

üdv.mindenkit

2008. ápr. 14. 13:44
Ide is beírom: Vegyes, problémás bőrre én a Vichy Normaderm krémet javasolnám. SPF20-as, és természetesen a gyógyszertárakban lehet venni :)
2008. ápr. 13. 12:46
Ki milyen magasfaktoru (20-30 SPF-feletire gondolok) arc és test kozmetikumokat ismer és használ?Nagyon érdekelnek a vegyes ,problémás bőrre nappali arc krémek.Hol lehet ilyent venni és mik a tapasztalatok ? köszönöm a válaszokat :)
2008. ápr. 13. 12:43
Ki milyen magasfaktoru (20-30 SPF-feletire gondolok) arc és test kozmetikumokat ismer és használ?Nagyon érdekelnek a vegyes, problémás bőrre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook