Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől csökken a libidó? fórum

Mitől csökken a libidó? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 8. 06:33
a stressztol es a nem helyes etkezestol.
2014. aug. 19. 14:53
Köszönöm mindenkinek,aki megpróbált segíteni :) Akkor nem maradt más,orvoshoz kell fordulnom :S
9. eb85e22a13 (válaszként erre: 7. - Hatudnám)
2014. aug. 19. 08:06

4 ev oriasi ido.., kellene ujra nezni.

Levegon tartozkodas sokat segit, ha meg mozogsz is kozben, vegkepp.

Candida is okozhat ilyet, erdemes lenni venni egy gyors candida tesztet, gyogyszertarban lehet kapni, 3-4 ezer forint, kenetbol 90 % feletti biztonsaggal mutat eredmenyt, otthon meg tudod csinalni, Sok nonel hallottam,h.emiatt volt. Nem mindenkinel van egyeb tunet, folyas,v.kellemetlen szag, ilyesmi.

8. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Hatudnám)
2014. aug. 19. 08:01

Persze, hormonalis oka is lehet, ez gyakori. Pl.pajzsmirigy alulmukodoknel ez surun elofordul,persze nem mindig. Pl.nekem minden sz.r velejaro negativ tunetem megvan,kiveve a libido csokkenest, de embere valogatja.

Lehet oka a noi hormonok elcsuszasa is, ha pl.tul sok az osztrogen, keves a progeszteron, es a tesztoszteron pedig hatar alatt van.

Pl.probaljatok ki, hogy beszeljetek meg,h.ne legyen egy hetig szex. A kovetkezo heten pedig ne legyen konkret aktus, csak minden mas ami jol esik, de alljatok meg a pettingnel. Nem biztos, hogy tul sokaig be tudjatok tartani..: D Meg jobb lenne, ha megbeszelnetek, hogy barhol legyen mindez, csak otthon nem. Vegyétek ugy,mint egy jatekot. Szoval otthon tilos a petting, de mindenhol mashol lehet. Autoban,liftben, lepcsohazban..

Lehet pont te fogod hamarabb kerni, hogy siessetek haza..: D

7. Hatudnám (válaszként erre: 6. - Lilibe)
2014. aug. 19. 07:58
Nem szedek fogigátlót,a stressz sem jellemző,lehet egy kicsit hajlok a depire néha,itthon vagyok,nem dolgozom,elég monoton az életem.Pajzsmirigy vizsgálatom volt,mondjuk jó régen,majdnem 4 éve,akkor rendben volt.Köszönöm a tippeket :)
6. lilibe (válaszként erre: 1. - Hatudnám)
2014. aug. 19. 02:04
Simán lehet időszakos hormonális változás, nem klimaxra gondolok. Ha már hormon, pajzsmirigy alulműködés is tud ilyet okozni, vagy depresszió, stressz, feszültség, félelem. Vagy csalódtál valami miatt a párodban. Sok gyógyszer mellékhatása, pl. fogamzásgátló.
5. Hatudnám (válaszként erre: 4. - Alma20)
2014. aug. 19. 00:22
Rendben van,azért is ennyire érthetetlen nekem az egész :( Azért találgatok,hogy klimax,vagy bármi..mert ha a kapcsolatunkat vizsgálom,nem találok benne semmi olyat ami okozhatná ezt.Vagy lehet,hogy csak bennem van a hiba? Valami velem történik amit nem veszek észre? Nem tudom...pár hónapja elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát PMS-re,amire nagyon jó volt,csak éppen felborította a ciklusomat,meg a vérnyomásomat is,így abba is hagytam.Talán mintha azóta változott volna bennem valami,de ebben sem vagyok biztos.Nagyon aggaszt a dolog,és nem találom rá a magoldást :S
2014. aug. 19. 00:14

Szia!


Egyébként a kapcsolat rendben van?

Mert én magamon azt vettem észre, hogy amikor veszekszünk, vagy rossz periódusunk van, és a kapcsolat éppen hullámvölgyben van, akkor én sem kívánom a szexet. :-(

Szerintem klimaxig van még néhány éved...

3. Hatudnám (válaszként erre: 2. - Mion)
2014. aug. 19. 00:04
Nincs rutin ...változatos a szexuális életünk,és örömet is okoz,akkor amikor éppen van,ha úgy kezdünk bele amikor nem vagyok nagyon ráhangolódva,akkor viszont elmarad az orgazmus,hiába jó közben,nem kerül fel az i-re a pont.
2. Mion
2014. aug. 18. 23:38

Szia!


Esetleg próbáltatok már változtatni a "rutinon"? :)

2014. aug. 18. 23:22

Sziasztok!


41 éves nő vagyok,3 éve élek együtt a jelenlegi párommal,igazi szerelmi kapcsolat,nincs semmi okom a panaszra.Mégis néhány hónapja a libidóm,kezd iszonyatosan leredukálódni.Pedig a szexuális életünk változatos,tehát nem hiszem,hogy ez okozná.Azt tudni kell,hogy az előző házasságomban,(ami 14 évig tartott),az első két évet nem számítva,szinte végig kényszerből volt a szex,minden másnap,ami eléggé tönkretett engem lelkileg (tudom,sokkal hamarabb le kellett volna onnan lépnem,de hát a butaság néha határtalan :)) ) Szóval egyre többször azt érzem,hogy a párom rajongása túl nagy teher,és azt,hogyha nem lesz szex,akkor azzal csalódást okozok neki,ezt baromi sokszor átbeszéltük már,tud az előző házasságomban történt dolgokról,mindig mondja,hogy eszembe ne jusson ilyen,és ha azon múlik,Ő addig vár amíg kell,ha hetekig,hát hetekig.De látom rajta,hogy egy-egy elutasítás alkalmával csalódott,pedig próbálja palástolni..ez engem aggaszt,de mintha még jobban lenyomná bennem a vágyat..lehet ez? És miért csak pár hónapja?Ha gond akart lenni,miért nem már a kezdetektől van?Lehet,hogy inkább hormonális változás?Közeledne a klimax? Esetleg valamilyen vitamin,ásványi anyag hiánya okozhat ilyet?Van bármi ami jó a női libidó emeléséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook