Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendelés a Tchibo-tól fórum

Rendelés a Tchibo-tól (beszélgetős fórum)

2016. febr. 4. 14:54
Először rendeltem ruhákat innen. Két részletben küldték, 3 és 4 munkanap alatt érkeztek a csomagok. A minőség nagyon jónak tűnik, olyanok a ruhák, mint a képeken, szépek a színek, jók az anyagok. A méreten sokat gondolkoztam, mert 38/40 a méretem, végül az M-es és 40-es méretet kértem, nehogy kicsi legyen. Szerintem jó lett volna az S-es méret is, picit nagyok a ruhák.
8. robema (válaszként erre: 4. - Highlander73)
2014. aug. 17. 19:20
Én is csak az akciósokat nézegetem, most van elég sok nyári cucc igy szezon végén. Ha tényleg nagyon jó a minőség, akkor még 1-2 ezer ft-tal drágábban is megéri, mint az üzletekben kaphatóak (főleg h azok nagy része kínai).
7. robema (válaszként erre: 5. - Kistanítónéni)
2014. aug. 17. 19:18
Igen, így már én is jártam egy másik hasonló webáruházban, ezért is voltam kíváncsi, h hogyan vannak méretezve.. attól tartok, h a 36/38-as kicsi, a 40/42-es már nagy, mert az én méretem pont a 38/40-es lenne.
6. robema (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. aug. 17. 19:14
Szia! Most nyílt egy üzletük (Győr), egyszer voltam bent, de sajnos a választék eléggé kicsi. A bolt is elég kicsi, inkább kávézó, mint üzlet. Hááát, az árak valóban nem karcsúak :-)
5. Kistanítónéni (válaszként erre: 1. - Robema)
2014. aug. 17. 18:46
Egy-két dolgot rendeltem már, elég jó a minőségük. A méretek elég nagyok, egyszer a férjemnek L-es nadrágot rendeltünk (L, XL között van a mérete) és nagy volt rá. Simán visszaküldtük és elég hamar visszautalták az árát.
4. Highlander73 (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. aug. 17. 11:40

Én akkor vásárolok általában mikor akcióznak!

Aki vidéki az inkább rendel!Nekem pl. a legközelebbi boltjuk meglátogatása 5000ft-omba kerül és ott sincs minden,csak rendelésre.

2014. aug. 17. 10:37

ugyanezeket a dolgokat a boltjaikban is meg tudod vásárolni, nemcsak weben.

egyébként szerintem a minőséggel nincs gond náluk, viszont minden alaposan túlárazott :D

2. Highlander73 (válaszként erre: 1. - Robema)
2014. aug. 17. 09:00
Nekem nagyon jók a tapasztalataim!Jó minőségű ruhákat vettem és a méretük is rendben volt!
2014. aug. 17. 08:43
Szeretnék rendelni a Tchibo webáruházból ruhaneműt. Olyan emberek véleményére, tapasztalatára lennék kíváncsi, akik már rendeltek ebből az áruházból (minőség, méretek, stb.). Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook