Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keringésjavító szívbetegeknek fórum

Keringésjavító szívbetegeknek (beszélgetős fórum)


2014. aug. 19. 21:39
Köszönöm a javaslatokat.kifogom probalni.
2014. aug. 17. 22:01
Érdemes rákeresni: a fákon elég magasan, a vékonyabb ágakon nő... :D
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Nyamitörp)
2014. aug. 17. 21:46

Már bocs, de fagyöngyöt ha magad szeded, akkor nincs baj a szíveddel valószínűleg.


Láttál már a természetben fagyöngyöt? :D

2014. aug. 17. 02:08

A fagyöngyre azt mondják, hogy simogatja a szívet. Nem kell vigyázni, csak ha magadnak szeded, mert bizonyos része (azt hiszem a termése) mérgező.

A galagonyát is javasolják, igen.

Jó valamennyire minden gyógynövénnyel vigyázni kell, mert nem csak egy dologra hatnak. A fagyöngy pl. a cukorra is befolyással van meg a nyirok rendszert tisztítja.

A galagonyát meg az alacsony vérnyomással rendelkezőknek nem ajánlják, mert leviszi a vérnyomást.

Egyébként az Omega 3-at illetve az E-vitamint szokták még javasolni szívproblémákra.

Itt írnak még tanácsokat szívinfarktus utánra:


[link]

2014. aug. 16. 23:55
Nem tudom biztosan, de szívre pl. a galagonyát ajánlják illetve a fagyöngyöt, de azzal óvatosnak kell lenni. Érdemes iszogatni gyógyteákat, mert ugyan a hatása lassabb, de természetes.
2014. aug. 16. 23:40
És tudok jó árú és kiváló összetételű multivitamint is, a scitec terméke.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2014. aug. 16. 23:39

Szia! Én ennyire súlyos állapotban nem voltam, de túlsúlyom idején szednem kellett vérnyomáscsökkentőt és keringésjavítót is.


Lefogytam (nem az orvos javaslatára), és elhagyhattam a bogyókat.


Viszont még a gyógyszerekkel együtt kezdtem szedni az L-karnitint. A reklámokkal ellentétben nem zsírégető és nem csodaszer, de a szív munkáját segíti. (Főleg, ha az ember ugye visszavesz kicsit az étkezésből, és eleve kevés vörös húst eszik, mert azokból tudná a szervezet előállítani.)

Szóval nem testidegen anyag, és nem nagy adagolásban kellemesen támogatja a terhelhetőséget. Nézz utána, sok infó van a neten.

2014. aug. 15. 20:21
?
2014. aug. 15. 20:06
Volt 2 éve egy infarktusom,amiből szépen meggyógyultam,de reggelente olyan nehezen térek magamhoz ,olyan nehezen indul a nap .Sokan mondják ,hogy türelmesen kell várni,pihengetve ébredni ,dolgozni:( .Tudom is ,és próbálom megérteni ,de mégis szeretném ha fittebb lennék:) Valaki nem tud segíteni ebben ,hogy nincs e ,olyan keringés javító ,gyógynövényes készítmény ami tényleg jó erre?hátha valaki próbált már valamit ami tényleg hat! Béres? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook