Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
226. Vaju (válaszként erre: 218. - Usibub)
2011. jan. 31. 18:48
Remélem,h hamar lesz eredménye a fogyimnak!:)Olyan életkedvem lett!:$
225. Vaju
2011. jan. 31. 18:46

Sziasztok! Ma elkezdtem élesben a fogyit..nem engedek a csábításnak!!!És elkezdtem szedni a cefet!Délelőtt 1 kávé,1 narancs,1 alma.Délben fél doboz konzerv csemege kukorica.Itthon fél 4 körül ettem rendesen ebédet,de igyekszem ezt is elhagyni,vagy legalábbis csökkenteni!!!Ma már csak 1 kefír az engedélyezett! Fog ez menni,úgyérzem!:) Jah és rettentősen szomjas vagyok tőle!:)


Sok sikert nektek is!:)

2011. jan. 28. 20:41

Mostmár pár napja szedem nem rendszeresen de minden este és jó:)

egyre kevesebb kaja kell és nem zabálok!!!!!

223. usibub (válaszként erre: 221. - Micimacko72)
2011. jan. 26. 08:14

Micimackóm!

Látom te is próbálod, hogy hogyan jobb. Én pl. napi 3 szemet szopogattam el, de most már csak 2 szem elég.Bár ha bűzözni akarok, akkor előtte 1 szem lemegy:)Mert volt olyan hogy nem is voltam éhes, inkább kívántam nagyon a tortát a szülinapon, és lelkiismeret nélkül bogyó be, és utána nem is soká ehettem:)

további sok sikert neked. Puszi

222. usibub (válaszként erre: 220. - Kriszta0930)
2011. jan. 26. 08:10

Szia Krisztina.


Hát azt én sem tudom, hogy hogy csinálta, hogy még hízott is mellette,valamit akkor nem jól csinált,szerintem.:( De remélem, hogy sikerrel fogsz járni, és menni fog neked is, mint itt sokunknak:)


Puszi

221. micimacko72 (válaszként erre: 220. - Kriszta0930)
2011. jan. 25. 15:49

Szia!

Én a mult héten kezdtem, napi egy szemmel. Én nem lettem éhesebb, sőt......

De tegnap és ma kettőt vettem be és elmondhatom, hogy alig ettem valamit.

Én már sokmindnet kiprobáltam, és elmondhatom, hogy ez az egyedüli ami elvette az étvágyamat :-)


Még a gyüminapot is végig tudtam csinálni, amit eddig még sosem sikerült :-)))

2011. jan. 25. 10:44
Sziasztok!Nekem ma megy délután párom a gyógyszertárba pénteken megrendeltük a cefamadart!Remélem nekem is menni fog le egy pár kiló én nem szeretnék sokat fogyni kb 4-5kg-t.Viszont nem tudom,de húgom azt mondta,hogy ő is szedte és,hogy éhesebb lett tőle és hízott is,bár ő jóval több kiló mint én.
2011. jan. 25. 08:53
Köszi mindenkinek és továbbra is hajrá csajok!
218. usibub (válaszként erre: 214. - Vaju)
2011. jan. 25. 08:35

Szia.


Majd egy hét múlva, remélem már kg-ba is látni, és érezni fogsz változást:)


puszika

217. usibub (válaszként erre: 212. - Csipkerózsika)
2011. jan. 25. 08:33

Szia.


Ügye milyen jó érzés:) és most még jobban fog serkenteni, hogy csináld, és ezzel a kis bogyóval meg elég könnyű helytállni:)

puszi és dratula neked

216. usibub (válaszként erre: 211. - Gesztenye57)
2011. jan. 25. 08:31

Szia. Biztos menni fog, csak kitartást, és egy kis odafigyelés:)

Puszi Mona

215. Vaju (válaszként erre: 212. - Csipkerózsika)
2011. jan. 24. 21:51
Gratulálok!Bizony,attól nincs jobb,amikor más is észreveszi,ha csinosodunk!:)
214. Vaju (válaszként erre: 210. - Usibub)
2011. jan. 24. 21:49
Köszönöm ezt a szívélyes üdvözletet.:) A héten kéz alól sikerül vennem viszonylag olcsón Cefamadart,így én is elkezdem a szedését.Ma már elkezdtem visszafogni magam,mesni végén járok,úgyhogy vacsira csak natúr joghurtos túrót ettem édesítővel.
2011. jan. 24. 13:24

Hát gartula!!:)

A mozgás igen az ami sajnos nem nangyon megy.....

2011. jan. 24. 09:34
Tegnap megkaptam az első komoly bókjaimat a fogyást illetően. Karácsonykor találkoztam néhány ismerőssel, és tegnap megint, és az egyikük mindjárt megjegyezte, hogy fogytam. Annyira jól esett. Főleg, hogy sportolok is, tehát megdolgoztam érte.
2011. jan. 23. 21:33

Sziasztok.

vettem tegnap és ma be is vettem. délután hogy ne vacsizzak és egész jó nem is vagyok éhes. Próbálom hogy nappal odafigyelek és az estét meg így megoldom. nem szeretném hogy teljesen leáljak a kajálásól mert akkor sokkal több fog visszajönni, tapasztalat sajnos. Remélem azért igy ha nem is túl gyorsan de menni fog le egy pár kiló.

puszi

210. usibub (válaszként erre: 209. - Vaju)
2011. jan. 23. 21:08

Szia kedves.

Hidd el mesi előtt sokan így vagyunk ahogy te.

És csak tudd, olyankor, nem is igazán lehet fogyni,sajna.

Sok sikert neked is, reméljük te is siker élményekkel jössz majd beszámolni:)

puszi szép álmokat.

209. Vaju
2011. jan. 22. 09:00

Sziasztok!


Én még új vagyok itt,miattatok regisztráltam!:) Nagyon jó olvasni,hogy ilyen sok embernek használ a Cefamadar.Én is most akarom majd elkezdeni,talán a jövőhéten.Tudok uralkodni magamon,h nem eszek...de mihelyt a menstruáció közeleg,állandóan ennék valamit.Szóval ami lemegy,az vissza is jön!:S Remélem,hogy én is hamarosan ilyen szép mínuszos számokkal "dicsekedhetek"!


Szép hétvégét!:)

208. usibub (válaszként erre: 207. - Gesztenye57)
2011. jan. 21. 12:25

Szia.


Igen ügyesek vagyok, és még élvezzük is, hiszen mennek le a kg.


puszi és neked is mihamarabbi fogyást.


Mona

2011. jan. 20. 16:26

Sziasztok.- Sajna még nem tudtam elmenni venni de már én is nagyon várom hogy elkezdhessem.

addig is olvasom hogy milyen ügyesek vagytok!!:)

206. usibub (válaszként erre: 205. - Csipkerózsika)
2011. jan. 20. 13:30
:D nem csodálom hogy élvezed, ezzel én is így vagyok:)
2011. jan. 20. 13:03
Egyszerűen imádom, hogy nem vagyok éhes!!!
204. Csipkerózsika (válaszként erre: 203. - Csipkerózsika)
2011. jan. 20. 13:02

Kíváncsi leszek rá, hogy milyen ütemben megy a fogyás, mert közben aktívan sportolok is.

Már kezdem érezni magamon, a ruháimon az eredményt, de méretkezni nem szoktam. Nincs is jó mérlegem, meg amúgy sem hiszek neki. A ruháim jobban meg tudnak győzni.

203. Csipkerózsika (válaszként erre: 201. - Usibub)
2011. jan. 20. 12:59

Köszi, én is remélem.

Megeszek én mindent, egy-két kocka csokit is, ha megkívánom. Régen sem csináltam lelkiismereti kérdést ebből, végül is mindenfélére szüksége van az embernek, pl. cukorra is. Csak sajnos még akkor sem csináltam lelkiismereti kérdést belőle, amikor már kellett volna, mert ugye nem mindegy a mennyiség. De hál'Istennek mostanában nem kívánom a nasikat...

Most meg már az kezd zavarni, hogy nem tudom hogy szervezzem a főzést, vásárlást, mert semmi nem fogy el. Legalábbis, ha rajtam múlik. :D

202. usibub
2011. jan. 20. 06:41

Szia Gina.

Nekem 1 hónap alatt. De ismered azt a törvényt, minél több kg van az emberen, annál több jön le róla, mig másnak ugyan annyi idő alatt.


Pusz Mona

201. usibub (válaszként erre: 199. - Csipkerózsika)
2011. jan. 20. 06:40

Szia :) Én is így voltam, tiszta furcsa volt, hogy nem voltam éhes, és alig tudtam tőle enni.De azért ha meg kivánsz valamit, egyél belőle nyugodtan, egy kicsitől nem lesz gond, hiába nem vettél be bogyót.

Remélem, hogy eléred a kitűzött célt.


Puszi Mona

200. Gina13 (válaszként erre: 196. - Usibub)
2011. jan. 19. 23:09
Köszönöm,a választ nagyon remélem ,hogy nálam is megindulnak a kilók lefelé mert sajnos volna minek.Mennyi idő alatt ment le a 12kg rólad?
199. Csipkerózsika (válaszként erre: 195. - Usibub)
2011. jan. 19. 14:37

Köszönöm, remélem sikerül.

Az a legjobb, hogy már alig tudok enni, és mindezt úgy, hogy egyáltalán nem is vagyok éhes. És pont mivel ilyen ritkán érzek éhséget, már sokkal könnyebben választom az egészséges ételt a nasi helyett. Ha pl. tudom, hogy egy-két kis marék kajánál több úgysem fog belém férni, akkor nem pattogatott kukoricát eszek, hanem savanyú káposztás husival.

198. usibub (válaszként erre: 194. - Kobere1976)
2011. jan. 18. 16:45

Hát hogy Dm-be lehet e kapni nem tudom, én még ott nem néztem, de gyógyszertárban tuti:)


Pusz Mona

197. usibub (válaszként erre: 191. - Micimacko72)
2011. jan. 18. 16:44

drága Micimackó.


Annyira örülök, hogy nálad is meg van a hatása, és remélem, hogy ez még jobban ösztökél, hogy csináld tovább.

Én szivesen be szkennelem neked a papírját, és elküldöm majd neked a linket ahonnan le tudod magadnak szedni.

Felnöttek 1-3 szor 1 szemet szedhetnek be, ahogy te érzed. Ha priviben küldesz nekem email cimet akkor amit beolvastattam elküldöm neked, és te is elolvashatod.Remélem te is nem soká siker élményeidről számolsz majd be:)

Pusz Mona

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook