Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
256. erika827 (válaszként erre: 255. - Csipkerózsika)
2011. márc. 28. 05:58
Szia!Elküldenéd a tea nevét nekem?Többféle étvágycsökkentőt kipróbáltam már,de vagy nem volt hatásuk,vagy a mellékhatása volt túl sok!Teába étvágycsökkentőt még nem ittam,de szívesen kipróbálnám.Előre is köszönöm!!
2011. márc. 27. 20:50

Én is megvettem a Cefamadart, az én tapasztalataim a következők:

Nem érdemes ragaszkodni a napi 3x-i bevételhez, hanem akkor kell bevenni, mikor erős éhségérzet tör az emberre, ami lehet többször, vagy kevesebbszer, mint napi három, és egyáltalán nem biztos, hogy a hagyományos "étkezési időben" történik. (Én pl. mindig pontban délelőtt 11-kor leszek nagyon éhes.)

A bevételtől számított fél órát valóban ki kell várni, különben nem hat, és ugyanúgy telezabálhatja magát az ember, mintha be sem vette volna.

Azt azért megjegyzem, hogy a fórum címével ellentétben valójában nem súly-, hanem étvágycsökkentő a cefa. Ugyanis, ha be is tartja az előírásokat az ember de semmit sem változtat a táplálkozásán, akkor minimális fogyás érhető csak el vele, az anyagcserére ugyanis semmilyen hatással sincs. (Ellentétben a zöldteával, kalciummal.)

És itt van a probléma. Mert ha valaki a bogyónak köszönhetően kicsivel kevesebbet is eszik, de ugyanúgy egészségtelen szemétből áll a menüje, az ne csodálkozzon, ha alig változik valami.

Épp ezért, én diétával próbáltam kombinálni, két étkezés között igyekeztem nyújtani vele az időt, erre viszont nem találtam elég hatékonynak. Pl. 8 körül reggelizek, kb. tizenegykor kezdek éhes lenni, és az egyórai ebédig 2 szemet is be kell vennem, hogy kibírjam, és így is nagyon éhes vagyok már egy órára.

Ez azt jelenti, hogy a hatása egy óránál nem tart tovább, ami szerintem nem valami sok....

A 90 napos diétával kombinálva a cefát az eredmény: 3 hét alatt -5 kg. Nagyobb feleslegem van, és ahhoz képest, hogy mennyit koplaltam és sportolok is, nem vagyok megelégedve az eredménnyel.


Nem rég a gyógynövényboltban ajánlottak egy étvágycsökkentő teát, amiben először egyáltalán nem hittem, de megvettem és sokkal jobban bejött. Olcsóbb és praktikusabb is: a reggel lefőzött 2l teát egész nap kortyolgathatom, ami sokkal jobb - és hatásosabb - mint folyton kapkodni elő a tablettákat...


Ezzel nem akarok senkit lebeszélni, de nekem ezek a tapasztalataim.

2011. márc. 26. 11:01

Sziasztok! Megígértem, hogyha ráállok a mérlegre, írok nektek!

lassan 2hete szedem a cefamadart, kisebb leállásokkal, ugyanis felfáztam, és a sürgősségin kötöttem ki, igy nem vettem be 3napig:(

de ezalatt az idő alatt, lement 1,5 kg :) ennek nagyon örülök:) Majd ha megint ráállok, remélem több minusszal szolgálhatok nektek:)

2011. márc. 23. 15:45
Van egy megkezdett doboz Cefamadar tablettám eladó. 80 szem van benne (azt hiszem, több is). 3500 Ft-ért, akit érdekel, írjon privit. Februárban vettem 5300 Ft-ért.
252. Csok66
2011. márc. 17. 16:54

Sziasztok!

Három hét alatt-2.7 kg.

Lassan elfogy, nem tudom meddig lehet ezt szedni.

Ti meddig használtátok?

251. briebaby (válaszként erre: 250. - Briebaby)
2011. márc. 17. 11:38
és amellett csak odafigyeltem, mit mikor eszek
250. briebaby (válaszként erre: 249. - Mucmuc987)
2011. márc. 17. 11:38
nem alit, hanem adi, mint adipex
249. Mucmuc987 (válaszként erre: 248. - Briebaby)
2011. márc. 17. 11:03
Úgy érted, az Alit szedted? Ha azt, az elég húzós árban, ha jól tudom. Mellette diétáztál?
2011. márc. 17. 09:36

Sziasztok!


Elég sokat gondolkoztam, hogy megvegyem e, de látva, hogy elég sok embernek bejött, megvettem én is. Előtte szedtem az adit, az nagyon bejött, levitt rólam 20 kgot, de a befejeztével én is elhagytam magam, nem tornáztam, este ettem, igy kezd visszajönni:( most kombinálom a 90napossal, meg mellette megpróbálok aktívan tornázni:)

247. Rita25 (válaszként erre: 238. - Zsgzs)
2011. febr. 24. 13:31

Szia, engem is érdekelne ha még aktuális.

légyszi irj e-mailt a részletekkel.

rita.baba84@citromail.hu


köszi.

246. Csok66
2011. febr. 23. 16:06
Sziasztok! Tegnap elkezdtem én is met már nagyon elszaladt velem a ló. Én valójában nem eszem sokat, de napi 10-15 dkg csokit benyomok és mindíg este. Szerintetek az édesség utáni vágyat is elnyomja a Cefamadar vagy hiába vettem meg?
245. ildici2
2011. febr. 23. 07:59
22 napja szedem a cefamadart, a kenyeret majdnem teljesen kihagytam,2 kg-ot fogytam.
244. gesztenye57 (válaszként erre: 242. - Csipkerózsika)
2011. febr. 22. 19:58
Egész jó kombináció!!:)
2011. febr. 22. 07:47
Sziasztok! Gondolkodtam az elkezdésén én is.Ahogy olvasgatom tetszenek a vélemények. A Hoodiát én is elkezdtem de leálltam vele mert nem bírtam aludni meg ami az igazság féltem az összetevőitől.Üzletben sem lehet kapni. Maradok a Cefamadar mellett. Majd jelentkezek és várom a véleményeket.
242. Csipkerózsika (válaszként erre: 241. - Gesztenye57)
2011. febr. 21. 17:42
Én is ezen gondolkozom.
2011. febr. 18. 15:33
Én most kombinálom a 90 napossal hátha úgy jobban bírom a gyüminapokat!!:)
240. Punto44
2011. febr. 18. 11:18
Sziasztok! Én is elkezdtem szedni, az 5.napnál tartok...és tényleg nem vagyok éhes!!! Sőt, csokit sem kívánok, pedig az bármikor jöhetett eddig. Mindenkinek sok sikert! :)
239. micimacko72 (válaszként erre: 238. - Zsgzs)
2011. febr. 14. 09:01

Szia!

Engem érdekelne, irtam privit :-)

238. zsgzs
2011. febr. 12. 13:32

sziasztok,

eladnék egy 100 db-os, szinte teljes doboz cefamadart (8 szem hiányzik belőle) a több mint 5zer helyett 2500 forintért.


üzenjen, akit érdekel.

(a környezetemben többeknek segített, ezért vettem, de egy másik gyógyszer szedése miatt a homeopátiás szerek nekem most nem javasoltak, ezért adom el)


üdv

237. Wendy78
2011. febr. 10. 18:15

Igen, úgy szedem ahogy kell és semmi.

Viszont hozzá kell tenni, hogy nekem az emésztésem is szörnyű lassú, + nemrég hagytam abba a hoodia szedését ami ezerszer durvább cucc és rosszul lettem tőle mert fájt tőle a szívem és szédültem.Lehet, hogy még az sem ürült ki teljesen és befolyással van rám.

Mármint azért érzem,hogy ez gyenge szer.

2011. febr. 8. 16:17

Én azt vettem észre hogy hamarabb kell bevennem mert fél óra kevés ahhoz hogy hasson.

Lassan de biztosan beindult a fogyás!! Persze figyelek a kajálásra is anáélkül nemhiszem hogy menne viszont így nem fér belém sok kaja:)

235. Csipkerózsika (válaszként erre: 233. - Wendy78)
2011. febr. 8. 15:59
Úgy szeded, ahogy elő van írva? Szopogatás fél órával evés előtt, és semmi mentolos étel-ital?
234. Ancsika_0729 (válaszként erre: 232. - Gesztenye57)
2011. febr. 8. 11:08

Én nem vettem még meg! Azért is kezdtem el olvasni ezt a fórumot, hogy a tapasztalataitok alapján eldöntsem, hogy kipróbáljam-e!

Sok jót írtatok róla eddig, csupán egy-két ember van itt, akinek nem jött be!

233. Wendy78 (válaszként erre: 231. - Ancsika_0729)
2011. febr. 8. 10:09
Szia! Kipróbáltam én is már a második levélnél tartok de hatástalan nekem.Úgyhogy én abbahagyom, pihenek egy kicsit aztán kipróbálom a SuperSlimet.
2011. febr. 8. 08:35

Hellóka!

Én eszegetem nem rendszeresen de nekem bejön. vacsora kilőve hálisten. Még valahogy a mozgást kéne beiktatni:)

Nálatok??

2011. febr. 7. 06:43

Sziasztok!

Nem nagyon nyüzsögtök ezzen a fórumon! :(

Nincsennek újabb tapasztalatok? Hogy haladtok a bogyó szedésével? Hatásos?

230. Vaju
2011. febr. 2. 22:02

Akkor jó!:D

Persze,hogy írok még!Szerintem érdemes megpróbálni,ártani nem árthat,csak jól jöhetünk ki belőle!:) Kilóban még "csak" -1 kg-nál járok és úgy örülök!:D Tudom,az még csak a víz!De olyan jóérzés!:) Ma már picit tornáztam is,meg bicajozgatok keveskéket!:) Olyan türelmetlen vagyok!:S

229. Ancsika_0729 (válaszként erre: 228. - Vaju)
2011. febr. 2. 17:21

persze, hogy létezhet,hogy laposabbnak érzed a hasad és az is, mivel diétázol és a víz már távozhatott a szervezetedből az első napokban/héten, már ennyi is elég ahhoz, hogy érezd magadon! :D

Ja és köszi az infókat a bogyóval kapcsolatban! ;) Azt hiszem a héten meg is vásárolom, de legkésőbb jövő héten!

Írsz majd még a tapasztalataidról?

228. Vaju
2011. febr. 2. 15:47

Szia!


Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni.Homeopátiás,ezáltal nem terheli le a szervezetet.Én még csak most kezdtem,mérlegre nem állok még egy darabig,de elég jónak tünik.:) Képzeljétek,van olyan nadrágom,ami eddig gurgulázott le a hasamon és már most meg nem!:) Létezhet olyan,hogy már laposabb lenne a hasam?:D Lehet,hogy hülyeség,de jó ezzel a tudattal élni!:)

2011. febr. 2. 13:21

Sziasztok!

Olvasva a hozzászólásaitokat felcsillant a szemem! :) Tényleg ilyen hatásos szinte Mindenkinek!? Elgondolkodtam, hogy meg kellene venni nekem is, még soha nem szedtem ilyen fogyis bogyókat, viszont már egy jó pár éve kinlódok különféle diétákkal és jó lenne ha valami, jelen esetben a cefamadar, segítene!

Hogyan juthatok ehhez a szerhez, csak bemegyek egy gyógyszertárba és kikérem, és már adják is?? Nem kell hozzá vény? Mennyi idő után fogytatok tőle?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook