Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 1. 11:28

sziasztok.

Ma vettem meg a cefamadart.100db 4900volt.

A gyógyszerész miközben adta hozzáfűzte hogy a kolléganője lánya 15 kilót fogyott vele úgyhogy nagy az öröm!!!!

Én most már tényleg elszántam magam,hogy lefogyok!De beláttam mostanra hogy ez nekem segítség nélül nem megy.Milliószor nekiálltam,egy darabig bírom az este ne egyélt :) aztán feladomés eszek mindent.Nekem ez csak kitartással nem megy!Ez van,most ebben nagy reményem van pláne hogy nem volt olcsó!más problémákra szedtem már homeósat,minden esetben segített kivéve a szülésnél,semmit sem hatott,doki is csodálkozott...mind1! Sztem nem hit kérdése,hatóanyag kérdése.Én nem szeretem ezeket a bebeszélős dolgokat magunknak...

Sok sikert nektek is!

285. bandula angil (válaszként erre: 282. - Vivi78)
2011. máj. 31. 15:00
szia Angéla vagyok engem érdekelne a tablete én is tul súllyal küzdök már rég és szeretném ki probálni a Cefamadart hátha sikerülne le adnom azt a súlyt amit fel szedtem kérlek válaszolj mennyiért adnád el szi köszi.
284. vadoc600 (válaszként erre: 68. - Cicamicus)
2011. máj. 17. 21:48
én utánaolvastam, és írták róla, h mivel homeopátiás, ezért az elején lehet hízni tőle, de ez csak átmeneti.
2011. máj. 17. 21:39
Nemrég vettem egy doboz Cefamadar tablettát aminek a reklámját a tv-ben láttam. Próbálta már esetleg valaki? Mik a tapasztalataitok, véleményetek?
282. Vivi78
2011. máj. 12. 23:00
Sziasztok!szeretném eladni a cefamadar tablettám.90db!Akit érdekel írjon!
281. Mogyi11
2011. máj. 6. 17:39
Ezt jo tudni. Hasznos info. Kifogom probalni, mert ugylehet az is eleg lenne nekem .Mar mint sedactiv. En sajnos akkor hizom, ha szorongok es stresszes vagyok. Koszi
280. ziri (válaszként erre: 277. - Mogyi11)
2011. máj. 6. 13:10
A Xanax nem igazán nyugtató, kifejezetten pánikbetegségre ajánlott. Közben írt más is, h a sedactiv való erre homeopátiás bogyókból. Most szedem kb 3. napja a cefamadart. Az első nap farkaséhes voltam, egyszerűen kényszeresen ennem kellett. A második naptól már nem. Étkezés előtt fél órával szedtem be és nagyon tompította az éhségemet. Azt nem mondom, h nem tudtam enni egyáltalán, de semmiképp nem voltam farkaséhes. Remélem a gyomrom is összeszűköül kissé közben és akkor kisebb adag étel is elég lesz. Nem akarok koplalni tehát: ha abban segít a cefamadar, h étkezéskor kevesebb ételt egyek, már nyertem vele. Most is úgy érzem, mintha könnyebben férnék a ruháimba, meg a mérleg is mutat némi csökkenést, de nem számottevő. Két nap úgysem hinném, h sokat jelentene. Elég hetente egyszer mérni valóban.
279. ziri (válaszként erre: 278. - Niqvero)
2011. máj. 6. 13:02
Köszi a választ!
278. niqvero (válaszként erre: 276. - Ziri)
2011. máj. 6. 12:08
sedativ pc ez homeopátiás stresszoldó nyugtató
277. Mogyi11 (válaszként erre: 276. - Ziri)
2011. máj. 6. 12:01

Szia! A xanax az nyugtato, de en sosem szedtem . A homeopata orvos irta fel nekem , olyat ami pont egyenileg nekem felel meg. Lehet,hogy ugyanaz neked nem lenne jo. Nekem ez bejott. Sot most jut eszembe szedtem olyan homeopatias gyogyszert is amit mindennap bekellett szedni (mert nagyon alacsony a laktoztartalma) candidara,menstruacios gorcsokre is. Nekem hasznalt. A cefamadart sajnos nem tudtam kiprobalni igazan. Neked hasznal?

Teltseg erzetet erzel?

276. ziri (válaszként erre: 275. - Mogyi11)
2011. máj. 6. 09:06
Szia! Melyik szerről beszélsz pontosan? Én xanaxot szoktam szedni, ha nehezebb időszakot élek, sok a stressz és kijön rajtam a pánikbetegség. Köszi!
275. Mogyi11
2011. máj. 5. 17:08
En evek ota hasznalok homeopatias szereket. Volt pedig olyan amikor nem hittem benne es hatott, amikor meg nagyon vartam a hatast es hittem benne nem hatott, mert eppen nem a megfelelot szedtem. En leginkabb nagyobb potenciajut szedek amit ritkan kell bevenni es tovabb is tart a hatasa es orvos irja fel. Mivel laktoz erzekeny vagyok nem is szednem mindennap. Panik betegseg az egyik amire szedem. Nem kell nyugtatot szedni hanem par havonta , fel evente par golyocskat elszopogatok es semmi bajom. Egy probat mindenkepp meger!!!
274. Mogyi11
2011. máj. 5. 17:01
Sziasztok! Ha erdekel valakit meg Cefamadar tabletta, legyszives irjon privit!Koszi
273. ziri (válaszként erre: 271. - Judusz77)
2011. máj. 3. 11:10

Kedves Judusz77!

Tudom divat manapság homeopátia-szkeptikusnak lenni (lásd Vágó István és akciói), de azért a tények önmagukért beszélnek. A gyerekemnek akkor kezdtem el homeopátiás készítményeket adni, amikor már folyton beteg volt és kikészült a gyomra a sok antibiotikumtól. Bekerült a bölcsibe és folyton beteg volt, talán csak 1-1 hétre gyógyult meg. Mikor már az orvos sem tudta, h mit is adjon neki, mert a teljes antibiotikum-repertoárt kipróbáltuk és arra is külön gyógyszert kellett vennem, hogy az ezektől kikészült kis gyomrát helyrehozzuk, eldöntöttem, h változtatok. Januárban volt 3 éve, h homeopátiás szereket adok neki az orvos által előírt módon és mértékben és nyugodtan mondhatom: azóta nem is volt beteg igazából. A legtöbb ami volt, kis orrfújás, amikor a többiek sűrű huruttal és magas lázzal feküdtek otthon. Ezért is szoktam mindenkinek ajánlani a környezetemben. Ha valaki azt válaszolja, h nem hisz ilyesmiben, akkor csak azt szoktam javasolni, hogy nem kell hinni, csak adja be. A hatás önmagáért beszél. A cefamadarral kapcsolatban még kezdő vagyok, nem tudok különösebb tapasztalatról beszámolni, de bízom benne, hogy hasonlóan sikeres lesz a szedése, mint a többi szeré.

272. Angie82
2011. máj. 3. 08:18
Kedves Judusz77! Nálunk homeopátiás bogyókat kapnak a gyerekek a városba és ők egyelőre még nem tudják,hogy miről van szó (1- 2 évesek), úgyhogy szerintem hat a homeopátiás gyógyszer. Akkor viszont nem hat,ha nem megfelelőt kapsz, úgyhogy lehet, hogy ez sem jó mindenkinek!
2011. ápr. 30. 08:56
Hát én egy szkeptikus vagyok. A Homeopátiás cuccban cukor, keményítő, meg hasonló tök felesleges összetevő van. Pszichésen biztos hat. Bedumáljátok magatoknak, h bevettem, most nem vagyok éhes tőle. 2 hét alatt másfél kilót akkor is lefogy az ember, ha elhagyja a kenyeret meg a köreteket. Bár akinek sok pénze van feleslegesen az szedje nyugodtan. 5 napig a pszichés hatás miatt is kialakulhat, h nem kívánod a csokit. 3-4 hét múlva majd kíváncsi lennék , amikor táblaszám tömöd majd magadba, mert kiéhezik rá a szervezeted.
270. keselymela (válaszként erre: 265. - Kat.)
2011. ápr. 29. 12:59

Egyetértek veled, csak így lehet fogyni, hosszútávon. A gyors fogyásnak semmi értelme, mert az ember egyszer jóllakik és már vissza is ugrott, amit nagy éhezések árán leadott. De ez a Cefamadar tényleg jó dolog kiegészítésnek, nekem legalábbis nagyon bejött.

Kitartást mindenkinek és tessék mozogni! Nagyon jó!

2011. ápr. 28. 21:59

Hello!

Szeretném eladni Cefamadar tabletámat!85 db van benne! 4500 Ft.Ha valakit érdekel írjon nyugodtan!

2011. ápr. 26. 16:28
Sziasztok!Van még valakinek eladó cefamadarja? Ha lenne valaki engem érdekel, nagyon szeretnék én is fogyni egy kicsit. Köszönöm előre is! (választ privátban várom)
267. Kat. (válaszként erre: 266. - Keselymela)
2011. ápr. 26. 15:33
Na ezt a gyógyszer pont erre találták ki, ahogy te használod. Ezért hívják ezeket táplálék kiegészítőknek. Ez csak egy kellék, hogy kevesebbet egyél. Az tuti fogyni fog vele, aki felfogja, hogy mi a lényege az ilyen szereknek. Sok sikert! :)
2011. ápr. 26. 10:10

Sziasztok!

Az Én tapasztalatom a cefamadarral az, hogy ha beveszek egyet és utána 1-2 órán belül eszek, akkor nagyon hamar jól lakok, keveset kell csak ennem. Naponta egyszer, max. kétszer szoktam bevenni, többet nem igénylek. Én folyamatosan fogyok, de nem csak ettől, hanem odafigyelek arra, hogy mit eszek. Naponta többször is eszek keveset és mozgok is mellette. De így együtt supi. Szerintem arra kiváló, hogy az ember a vacsorát kihagyja vele. Legalábbis nekem és a kolléganőmnek bejött. De mivel minden szervezet más, mindenki máshogy reagálhat rá szerintem.

265. Kat.
2011. ápr. 22. 13:57

Van valakinek eladó Cefamadar-ja?

Olvasgattam, amiket írtatok és így nagy általánosságban annak akinek nem jött be:

Egyik ilyen jellegű zsírégető, étvággyal kapcsolatos szer sem fogyasztószer. Ilyen a világon nincs. Ezek mind kiegészítő dolgok, tehát csakis megfelelő étkezéssel, valamint sporttal lehet tökéletes eredményt elérni. Sokan vannak olyanok, akik azt várják az ilyen szerektől, hogy ha szedik és nem változtatnak semmit az életmódjukon, fogyni fognak. Nos, ilyet még nem találtak fel. Egyszóval bárki bármi ilyet is szed, kiemelném, hogy ezek kiegészítő dolgok.

Viszont a másik oldalra is át lehet esni, hogy megvontok magatoktól szinte mindent. Ezzel csakis azt lehet elérni, hogy ideiglenesen lemegy, viszont így nem élhet az ember hosszú távon, mert a szervezetnek mindenféle tápanyagra szüksége van és igencsak rossz vége lehet az ilyen étkezésnek. Szóval az ilyen alma, kefír egész nap az csak a jojózást segíti elő. A szervezet megjegyzi, ohgy nem kap elegendő tápanyagot és, ha az illető elkezd (ha odafigyelve is) újra táplálkozni, akkor a raktározni fog. Szóval kisebb mennyiségű és egészséges kajával is visszajön az, amit koplalással értünk el.

A kulcs: Sport, no kenyér, no tészta, sok zöldség, gyümölcsöt este már nem (hiszen ugyanúgy cukrot tartalmaz, így vigyázni kell a sok gyümivel is), sok víz és napi 4-5 alkalommal étkezni, kevés adagokban. Emellé lehet ilyen kiegészítő szereket, hogy a kevés adag, az tényleg annyi legyen. De ismét kiemelném, hogy aki tartósan akar, normálisan lefogyni, az egyen, ne koplaljon. Almával, kefírrel meg ilyenekkel ideiglenes eredmény érhető el. Remélem segítettem nektek és midnenkinek sok sikert kívánok!

264. tnebete
2011. ápr. 19. 13:09
Usibub! Merre vagy? Miattad regiztem, annyira jó volt olvasni Téged.... Persze érdekeltek a vélemények is, mert szeretnék valami segítséget én is a kúrámhoz.... Írj léccccci!!!! Puszi
263. timike24 (válaszként erre: 238. - Zsgzs)
2011. ápr. 16. 16:38

Szia!

megvan még a cefamadar?

262. Csipkerózsika (válaszként erre: 261. - Iringo Lili)
2011. ápr. 5. 11:26
Mivelhogy étvágycsökkentő tea....
261. Iringo Lili (válaszként erre: 260. - Csipkerózsika)
2011. ápr. 4. 18:54

Nagyon köszönöm a gyors választ!!! Még csak annyit: segített valamit a fogyásban és esetleg nem voltál egész nap éhes tőle???

Benézek holnap valamelyik Herbáriába,remélem,kapható....

260. Csipkerózsika (válaszként erre: 259. - Iringo Lili)
2011. ápr. 4. 17:35

Nem okozott nekem semmilyen mellékhatást, igaz én jóval gyengébben iszom. 2l vízbe teszek egy filtert + egy zöld tea filtert.

Aphrodi-tee a neve. Kb. 800 ft volt 25 db-os doboz.

259. Iringo Lili (válaszként erre: 258. - Csipkerózsika)
2011. ápr. 3. 16:44

A teáról és hatásáról írnál majd,ha időd engedi???

Hasmenést nem okoz??? Mennyi az ára???

Köszönöm!!!!

Van valakinek tapasztalata a 30nap nevezetű újabb csodaszerről????

2011. márc. 30. 22:17
Aphrodi-tee
257. agi300 (válaszként erre: 255. - Csipkerózsika)
2011. márc. 30. 20:17
Engem is érdekelne a tea neve. Előre is köszi
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook