Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek Dr. Veres Zoltánról? fórum

Mi a véleményetek Dr. Veres Zoltánról? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 19. 20:50
Senki? :(
2014. aug. 15. 10:29

Sziasztok


Véleményeket szeretnék kérni Dr. Veres Zoltánról, aki az 1-es női klinikán van.

Minden doki szerint augusztus 10-re vagyok kiírva a fiammal, de szerinte ez a dátum 17.

Tegnap hazaküldött ctg és kivizsgálás után, mert szerinte nem fontos az, hogy bent tartsanak.

Méhlepényem 3-as, 1 ujjnyira tág vagyok és folyamatosan voltak rendszertelen fájásaim előtte éjszaka óta és a nyákdugó 1 része is távozott már.

Más dokik szerint és a menszim szerint is 10-re vagyok/voltam kiírva.


Ő mennyire megbízható és jó doki? Hogy lehet, hogy ha valaki betöltötte a 40 hetet ő megváltoztatja a dátumot UH nélkül?

Amúgy UH szerint szülhetnék és a méhtevékenységem is 80-100 körül, de afölött van, mert a helyi ctg nem egyszer kiakadt.

Mennem kellene minden nap a klinikára, ami oda.vissza 2 óra és nem 2ft, de minek mikor csak a pici szívhangját nézik, de itt Budaörsön a méhtevékenységet és egyéb dolgokat is néznek? Ráadásul ott a kis könyvembe semmit nem írnak be, de csak a ctg papírt sem kapom meg. Na meg beleírja, hogy nincs méhtevékenység szívhang alapján!? Mikor mutattam az előző napon készült ctg-t nem mondott semmit sem. Mondom itt legalább megnézték és úgy mondtak véleményt. Had ne mondjam folyamatosan meleg vízben ülök, hogy enyhítsem a fájásokat.

Szóval hiába tanácsoljátok kérdezzek másik dokit, mert azok azt mondják, amit hónapok óta a kaposvári kórházban és itt Budaörsön is, hogy már holnap el kellene indítani a szülést.

Lehet ma teszek róla, hogy bekerüljek. Elmegyek a párommal bicajozni vagy ismét felmegyünk az egyik közeli hegyre vagy más.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook