Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A csivavák tényleg annyira dilis, ugatós, harapós, kezelhetetlen kutyák?! fórum

A csivavák tényleg annyira dilis, ugatós, harapós, kezelhetetlen kutyák?! (tudásbázis kérdés)


8. syria (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2014. aug. 15. 13:14

Egyetlen kutyafajtáról sem lehet bármit általánosságban kijelenteni.

Épp a tegnapi híradóban volt egy videó, amin egy pitbull (amelyik ugye vérengző hírű fajta) hanyatt dobta magát, és hagyta, hogy kiscsirkék ugráljanak a hasán. Amikor lementek róla, puszilgatta a csőrüket. Csak bámultam.

Tényleg minden csak nevelés kérdése.

2014. aug. 15. 09:57
a nehezebben kezelhető kutyafajták közé tartozik,az már biztos,de nincs lehetetlen,kellő türelemmel szeretettel és időráfordítással ugyanúgy megtanulja a dolgokat mint a többi....
6. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2014. aug. 15. 09:48
Nem. Kifejezetten ölebnek lettek kitenyésztve.
5. siba22 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2014. aug. 15. 09:15
egyik sem az ha nevelve,tanítva és foglalkozva van vele.ezt " dilis,ugatós,harapós,kezelhetetlen " jelzőket akár egy dán dogra is rá lehet akasztani ha nem a megfelelő gazdi kezében van.nem a méret-faj a lényeg hanem a tanítás,foglalkozás a fajtának megfelelően.
4. ~vízöntő64~ (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2014. aug. 15. 09:07

Szia:)

Az én kutyummal semmi baj nem lenne azon kívül hogy minden kutyának nekimegy nemtől, fajtától függetlenül...

2014. aug. 15. 09:06
Szerintem nem, legalábbis a miénk nagyon okos, gyorsan megtanulta a rendet:)
2014. aug. 15. 09:06

Dehogy.

Csak nem kellene elfelejteni, hogy a csivava is kutya, amit nevelni kell, pont úgy, mint a többi kutyát.

Hülye gazdik sokszor ezt elfelejtik :(

2014. aug. 15. 09:02
A csivavák tényleg annyira dilis, ugatós, harapós, kezelhetetlen kutyák?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook