Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pénztárcakímélő szállás Londonban vagy környékén? fórum

Pénztárcakímélő szállás Londonban vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 14. 13:01
Ja, most nézem a special offers-t, ha minimum 3 éjre foglaltok 70 helyett csak 50 font. :-)
2014. aug. 14. 13:00
A heathrow-tól ingyenesen szállítanak oda, a kaja jó, tipikus angol reggeli :-)))) (toast, butter, cereal, tea, coffee, jam, fried egg stb). És nagyon kedvesek, segítőkészek. Ha megengedhetitek mnagatoknak akkor itt szálljatok meg. :-)
2014. aug. 14. 12:57

Megtaláltam, itt voltam. Azóta már felújították.


[link]


A két ágyas 70 font/ éj. Nem vészes, a kinti árakhoz képest. Mellette van bolt az egyik irányban, a bolt mellett az underground station, másik irányba meg a kis városközpont. :-)

2014. aug. 14. 12:48
Voltam, de mar nem emlekszem a szallas nevere, de metroterkep alapjan mindjart megnezem hol volt. Indiaiake volt a hely, 1 hetet voltunk 3an, reggelivel fizetve es zart parkolo volt, kameraval megfigyelve. Mindjart megnezem. :)
4. Szandi1215 (válaszként erre: 2. - Szandus19)
2014. aug. 14. 12:38
Szia! Köszönöm szépen! Te már voltàl kint? Esetleg valami konkrétan tudsz írni?
2014. aug. 14. 12:37
Jövő évben szeretnénk a párommal elutazni Londonba,keresgéltem szállást a neten, de valami bődület árak vannak. Tudnàtok ajànlani nekem viszonylag olcsó szállást, ahol nem kell megosztani a szobánkat 18 másik emberrel? Akár London melletti kisváros is jó lenne, vagy magyar szállás. Mert ezek mellett az árak mellett költőpénzt is nehéz lenne összespórolni, nem beszélve az utazási költségekről... :-( előre is köszönöm!!!
2014. aug. 14. 12:36

Szia!


A kulvarosban szallj meg, diakszallokat vagy kis panziokat nezz, azok olcsok. A belvarosba metroval hamar beersz. :) jo utat!

2014. aug. 14. 12:31
Pénztárcakímélő szállás Londonban vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook