Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Korrekt biztosítót keresek (ha létezik) fórum

Korrekt biztosítót keresek (ha létezik) (beszélgetős fórum)


16. mimma (válaszként erre: 14. - Astaroth)
2014. aug. 14. 10:47
Adnál nekem tájékoztatást ezzel kapcsolatban priviben? nagyon köszönöm.
2014. aug. 13. 20:09
Én tudok ajánlani korrekt üzletkötőt, ha megfelel, hogy a Groupamánál dolgozik. Elmondja az előnyöket is, meg a hátrányokat is.
14. Astaroth (válaszként erre: 10. - Mimma)
2014. aug. 13. 20:07
Erre is van most a Generalinak egy áthidaló megoldása. :) Pont emiatt mert ez a probléma gyakran felmerül erre ők létrehoztak egy külön csomagot.
13. Astaroth (válaszként erre: 4. - 3532273647)
2014. aug. 13. 20:06

Szia!


Én a Generalit ajánlanám neked főleg mivel nálunk (független pénzügyi tanácsadó cég) jelenleg lakásbiztosítási kampánya fut éppen. Ez annyit tesz, hogy kedvezményesebben lehet kötni lakásbiztosítást és sokkal több bónuszt ad. Ha érdekel akkor tudok átküldeni ártáblázatot is, kategóriánként mit mennyiért biztosít és ennek mi a díja...


Viszont kérlek akkor ezt privátban beszéljük meg.

12. BoBi86
2014. aug. 13. 19:41

Szia!


Én a groupamát nem ajánlom! 5 évig fizettünk nekik semmi kárunk nem volt aztán egyszer betörtek. Az ingóság fedezet tizedéről szólt a bejelentés. Mivel a rohadék aki bejött elvágta a kezét minden véres lett. A fehérneműink, fiam babaruhái stb. Mikor írtam erre egy összeget (nem túl magasat) közölték, hogy nem térítik meg mert tisztítható... Pfff.... Mindenbe belekötöttek és a kár felét sem térítették meg. Azóta a Generalinál vagyunk túl 2 kisebb de abszolút problémamentes kárbejelentésen.

11. Anettka0101 (válaszként erre: 10. - Mimma)
2014. aug. 13. 18:04

Ennek az az oka, hogy amikor a biztosító a díjat kalkulálja, akkor ezt csak úgy teheti meg, hogy "számol" az egész (nem tört) éves bevétellel, amit fizetni fogsz neki.


Tehát a válasz: a biztosítái matematika miatt kell egész évet fizetned (kivéve ha érdekmúlás miatt szűnik meg a szerződés pl. eladtad a lakásodat.)

10. mimma (válaszként erre: 4. - 3532273647)
2014. aug. 13. 17:43

Nekem az a gondom, hogy a lakásbiztosításomat miért nem szüntethetem meg akkor, amikor akarom? miért kell megvárnom a biztosítási évfordulót, ha nem akarok annál a biztosítónál maradni, akivel kb. 10 éve megkötöttem a lakásra a biztosítást.

Egy biztos, hogy óriási különbséget tapasztalok már most a biztosítók között a teljes körű biztosítási összegekben is.

öbben javasolták a Groupama biztosítót, de állítólag csak jövő év első napjával szüntethetem meg a mostani biztosításomat, ezt is előtte 30 nappal már fel kell mondani. Engem ez nagyon zavar.

2014. aug. 13. 16:57
Lakásbiztosításunk volt a Signal-nál - gond, akadékoskodás, kérdés nélkül fizettek.(2 kárunk volt - kb. 5 év alatt -, egy üveg, és egy villámcsapás másodlagos hatása.) Azóta voltunk az Aegonnál, náluk szerencsére nem kellett kitapasztalnunk a segítőkészséget, nem volt káresemény.
2014. aug. 13. 14:36

Sok korrekt biztosító létezik. Gyakran viszont vagy az üzletkötő nem korrekt, vagy az ügyfél nem akar sokat fizetni, ezért nem olyan biztosítást választ, ami neki jó. A végén meg mikor beüt a krakk szidja a biztosítót. Persze van pár olyan társaság, akik nehézkesek. De a nagy biztosítókban, mint Generali, Aegon, Allianz lehet bízni. Az hogy milyen módozatot választasz tőled függ, de én azt tanácsolnám bízd szakemberre, hogy javaslatot tegyen. Sajnos az üzletkötők nagy része csak a saját érdekeit nézi, de aki hosszú távon gondolkodik biztos előtérbe helyezi az ügyfelet.

Ha akarod javaslok valakit :D

2014. aug. 13. 12:53

Saját tapasztalatom: mikor társasházba költöztem, azt gondoltam, hogy ott aztán bármi előfordulhat, inkább nem spórolok a biztosításon. N.évi díjam 11 eFt-ot majdnem elérte. Amikor másodszor fordult elő, hogy elutasított, amikor kárt kellett volna fizetnie, akkor berágtam, otthagytam. Ez volt az UNIQua.

Olyan témák voltak, amiért nyugodtan perelhettem volna őket, de se pénzem, sem egészségem nem volt hozzá, így inkább mérgemben tavaly átmentem a GRoupamahoz. Ott ugyanazt a biztosítást n.évenként 5610 Ft-ért kötöttem, tehát féláron. Bajom, károm azóta semmi nem volt, tehát a hozzáállásukat nem ismerem, de a díjban máris sokat nyertem.


Na ez csak azért, hogy szűkíthesd a kört.

6. f6390e6b9b (válaszként erre: 4. - 3532273647)
2014. aug. 13. 12:47
Nekem anno felrobbant a cserépkályhám.Bejelentettem azt mondták hogy csináltassam meg,küldjem el a számlát és a kéménydíjról a csekket,aztán utalják a pénzt.Én inkább lebontattam a francba és meg lett csinálva központi kazánosra.
5. 3532273647 (válaszként erre: 3. - F6390e6b9b)
2014. aug. 13. 12:45
Lakás-ingatlan és ingóság
2014. aug. 13. 12:43

Lakásbiztosítót keresek...nincsenek heti-havi kárbejelentéseim,de azért léptem ki,mert 5év után be mertem jelenteni egy csőtörést,úgy néztek rám,mint ha én vertem szét a csövet.

A kikalkulált összeg meg a kiszállási díjat éppen fedezte.-pedig még a 3 járólapot is felszámolták,az,hogy én honnan vegyek 3 járólapot és hogy vágjam le a többiről(és ezt ki vállalná el),nem kaptam választ.

2014. aug. 13. 12:42

Házra?Kocsira?

Mindegy végülis.Én a KH b.nk-nál kötöttem.Nincs velük gondom,de lehet hogy azért mert még nem volt szükségem rájuk....

Korrekt szerintem nincs,max valamivel jobb,mint a másik!

2014. aug. 13. 12:39

:)


Talán nincs is olyan.

2014. aug. 13. 12:38
Korrekt biztosítót keresek(ha létezik)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook