Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mirigysejtes, áttétes tüdőrákosok vagy azok hozzátartozóit keresem tapasztalatok, betegségről való beszélgetésre! fórum

Mirigysejtes, áttétes tüdőrákosok vagy azok hozzátartozóit keresem tapasztalatok, betegségről való beszélgetésre! (beszélgetős fórum)


28. Stoff Erzsébet (válaszként erre: 15. - Lili bárónő)
2021. jún. 17. 23:21
Szia!Megkérdezhetem hogy milyen tipusú daganatról van szo?
2014. okt. 14. 18:53
A témához a történet: adenokarcinoma 2011 szeptember. 2012: 2 adag kemo, sugárkezelés, 2 adag kemo majd Medrol. 2013 január: víz a tüdőn, 3 adag kemo. A víz megállt, majd csapolás, és utána idén januárban 6,5 cm víz vissza. Azóta táplálék kiegészítő, és a lényeg 1/2 vagy 1 gránátalma naponta. A víz elkezdett folyamatosan csökkenni, márciusban már csak a fele volt. Jelenleg víz szinte nincs a daganat már csak "sejlik". A gránátalma szerintem tényleg csodagyümölcs. Amit az bizonyít, hogy ezt a hozzászólást meg tudtam írni. Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy fogyassza. Ha valakit részletesebben érdekel, priviben szívesen írok.
26. afb31e3abb (válaszként erre: 22. - M.norcy89)
2014. okt. 14. 18:21
Dolforin 50 tapaszt használtam kb 1 évig, amit minden mellékhatás jelentkezése nélkül kezdtem el. Nekem használt.Igen hozzá lehet szokni, de nekem sikerült elhagyni, igaz csak lassan csökkentettem.(1-2 hétig 25, majd 1-2 hét 12,5) Így nálam nem jelentkezett semmilyen elvonási tünet.
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - M.norcy89)
2014. aug. 16. 12:26
A testvéremnek elkent lett a beszéde, lelassult tőle, viszont nélküle erős fájdalmai lettek volna.
24. g1977g (válaszként erre: 23. - G1977g)
2014. aug. 16. 08:39
Morfondírozni=morfin
23. g1977g
2014. aug. 16. 08:37
Nekem apukám 1 hónapja halt meg sajnos, tüdőrákos volt. 1 év után derült ki a májáttét, a halála előtt 21 nappal a csontáttét. Ekkor fel is adta a küzdelmet. Fájdalmai voltak, de nem kibírhatatlanok, gyógyszert és morfondírozni cseppet kapott, de a mája miatt kevés százalékban szívódott fel a hatóanyag. Ekkor tért át a tapaszra. A legkisebb dózisút használta, ès szinte rögtön bekábult, félrebeszélt. Azt mondta a doki, hogy a tapasz hatásos, csak sajnos felgyorsítja a folyamatokat. Így is volt sajnos,1tapaszt használtunk el(3 nap), és meghalt szegény.
2014. aug. 16. 00:02
Köszönöm a sok hozzászólást!Arra lennék még kiváncsi, hogy morfium tapaszról mi a véleményetek, kinél, hogy hatott, megszokja-e egyáltalán a szervezet?!
21. globus
2014. aug. 14. 07:09
Hogy a témához is írjak: véleményem szerint nagyban függ a beteg hozzállásától is, küzdeni akarásától. Anyukám eleinte még nagyon bízott, szedte az Avemart, Culevitet, Béres cseppet, lúgos vizet, Celladamot, B17 tablettát, ivott dobozos tápszert. De ahogyan érezte, hogy ennek ellenére romlik az étvágya, súlya csökken, ereje elhagyja, fájdalmai erősödnek, hangulatilag is feladta a harcot, depresszióba esett. Diagnózis felállítása után 6 hónappal elment. Ezen időszakban önként került közelebb Istenhez. Bár sokat szenvedett, úgy láttuk, megbékélt a sorssal. Talán hozzájárult, hogy minden percét otthonában, családi körben tölthette. Ha tehetitek, van rá lehetőség, ezt oldjátok meg.
20. globus (válaszként erre: 12. - Muraja)
2014. aug. 14. 06:52

Hónapok óta olvasom írásaidat, más sem süt belőle, mint a magyarutálat, az országunk fikázása, magyar emberek ócsárolása.

Ha ennyire nem tetszünk, el lehet húzni, és írogatni másfelé. Ehhez még fizikai korlátot sem támaszt semmi.

19. siba22 (válaszként erre: 14. - Muraja)
2014. aug. 14. 06:38
Mindenki a saját maga életét úgy éli ahogy jónak látja.Ne mást hibáztass csak mert beteg lett.Tett volna az egészségéért akkor nem lenne kit okolni. 2000ben mi sem kaptunk felvilágosítást semmivel kapcsolatosan ami a rákos sejtek legyőzéséhez kell.Az orvos tudomány pénzéhes mindenhol,nem csak itt.Nem kaptunk volna 6 gyönyörű ajándék évet ha mi nem teszünk itthon érte.Ehhez nem kellett elmenni az országból.Amit leírtál az egy az egyben butaság.
2014. aug. 13. 15:20

Igen, csatlakozom enissához. Apukám avemárt is Használt és a deutérium mentes vizet itta.

Én rettegtem a végső stádiumtól azok alapján amiket hallottam, de szerencse volt a szerencsétlenségben, hogy Apunak nem voltak fájdalmai, és végül úgy aludt el, hogy egy órával azelőtt még beszéltem vele...

2014. aug. 13. 14:30

Az AVEMAR és a CULEVIT is jó, még ajánlani szokták a deutérium mentes vizet.


Arra ügyeljetek, hogy egyen a beteg, ingyen jár a vitamin ital, van több ízben, ha unja az édeseket, van húsleves ízű is, ezek akkor kellenek, ha a sima táplálékot valamiért nem tudja megenni.


Nekem a testvéremnek volt ilyen betegsége, 1,2 évet jól átvészelt, majd jött 5 hónap, ami egyre rosszabb lett. Talán ő fáradt bele már. :S Nem szedte a gyógyszereket, és nem evett.


Kívánok csodát, a teljes felépüléshez!

2014. aug. 13. 14:22
Igen, sajnos 1 év a maximum. De inkább lenne 1 hónap csak, hogy ne legyen annyi szenvedés, ha már nem menthető. Mert az ami a vége felé van, azt senkinek nem kívánhatja senki.
2014. aug. 13. 13:19

Szerintem ez nem az ahely ahol veszekedni kéne...

Valaki említette a Culevitetm azt szedett az Apukám is, meg itta az aloe verát.Én őszintén ezekben nem igen hiszek, de úgy tűnik mégis jó úton járt Apukám, mert 5,5 évet élt, és abból az első 4 tünetmentes volt...

Mikor meghalt a Korányiban a doktornő azt mondta, hogy senki nem élt még ennyit a diagnózis felállítása után. Fél-egy évet adtak neki...

14. Muraja (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2014. aug. 13. 12:45

Hidd el sokat nagyon sokat tett ! mind addig mig hozzad hasonlok nem birtak kordaba tartani az irigysegjuket es majdnem az eletebe kerult .

Es ez nem a jo eletröl szol hanem arrol hogy sabad az ember es demokratikus jogai teljes tiszteletben vannak tartva .

MOnd miert vagytok ennyire rosszak egymas iranyt ? mert egy forumokban egyesek birtokoljak a jogukat hogy barmit barmijert leordittani . KIs szerenseg josag ? empatia ? szimpatia ? annyira nehez jonak lenni ? miert az emebrek egymast emberroncsa tudnak tenni ? legyetek jok egymashoz az elet nem megy ismetlesben . Legyunk elösször is emberek utana legynuk magyarok ,chehek , angolok stb .

Igen emiatt volt a parom rakenyszerulve hogy lehagyja az othonat.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Muraja)
2014. aug. 13. 12:22
Beszélsz hülyeségeket, bölcsebb maradsz, ha hallgatsz! Örülj neki, hogy jól éltek, és ne messziről kárálj bele a dolgokba. A férjed mit tett, hogy más legyen itt?? Semmit öregen elhúzta a csíkot. Gratulálok hozzá!!!
12. Muraja (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2014. aug. 13. 12:05

Perom e miatt adta fel a alompolgarsagat nyilvanyosan mert nem birja nezni egy orszag lerombaolasat. Mar ne haragudj mitt tettem csak az " önzetlen " haza szeretet dul belölletek itt a forukon de közben emeberek szazerezrei szenvednek .

Igen is aprom egy nagyon jozanu lato ember es sokat atelt regi hazajaban ami utolag meg azt a teiszteletet sem akarta megadni hogy vissza vegye alompolgarsagat es hontalna valjon . De vegre elerte mert megerdemelte . A betegsege is a volt hazajank köszönhetö ha letezett voln felvilagositas ( nem tiltas mind ma ) az bisztos hogy nem lett volna ennyi jo tanulmyozni valo rakos tudö mind ma van ! es többet arra kerlek ne szolitsal meg - köszönöm ellöre is. Ha valakit erdekelne az emlitett imunrenszer felepitö gyogyszer szivesen megadom az elereset.

11. tavaszilány (válaszként erre: 9. - Muraja)
2014. aug. 13. 12:02
Ez így teljesen érthetetlen és senkinek nem segít, kár volt megírni.
2014. aug. 13. 11:56

Muraja, már megint hozod a formádat.:( Hogy a manóba tudtál egy magyarral összejönni, ha ennyire lesújtó a véleményed az országunkról? Egyáltalán, miért olvasol magyar fórumokat, ha szerinted itt mindenki hülye.

Legalább ilyen fórumon hagyhatnád a politikai, társadalmi nézeteidet, HA Tudsz segíteni, írd meg a fórumindítónak, honnan és mit szereztél be, ezzel segítesz, és nem azzal, hogy itt milyenek a nézetek, az orvosok, mert halvány lila gőzöd nincs, hogyan élünk. Nem mindenki idióta, sajnálom, hogy Neked csak ilyenekkel sikerült összejönnöd, de abból ne ítélj!!

2014. aug. 13. 11:14

Parom több mind fel eve ezt a diagnozist kappta De a megfogalmazasban ugy allt hogy fenal hogy rak tehat 10 % hogy nem . No ja a parom diplomas szinten de nem a human orvoslasban igy ö ebbe belelatott es lat.

Az orrrvos azt mondta hogy max. harom honapja van - maig itt van kösztunk.

Talaltam szamara egy nagyon erös de efektiv imunitas növelö gyogyszert ami itt eu- ban nincs meg forgalomban . 40 % a szubsztatbol nem is ismert. Kiszedett ket kurat ami nagyon fel is lenditette es latvanyosan megerösitette . Ugyanis az orrrvos szerint az elsö komoly jel a lefogyas , nalunk forditva kisekrult hizlalni magat es esetben ez termeszetesen csak jot jelent.

Az orrrvosok vissza ellese a betegel kolloszalis es szegyenre melto.

Tehat ma jol van sportolunk es aktiv eletet elunk , telre hosszu utakot tervezunk ujra.

Sajnos a parom az elete nagyobb reszet ott M.o. ban elte le ahol a felvilagositas 0 ahol az emberek konsztant egetik a szajukat es valahol van egy tarsadalmi bonton amit ez az atok cigaretazas akceptansat nyer. Hiaba ma szerte a vilagban a fejlett orszagokban mar csak a igen primitiv es egyszerubb szarmazasuk uzik ezt a sajnalatos nagyon rosz megszokast. Sajnos a parom meg gymibe es kesöb egyetemen is folytatta a dohanyzast , a szuleit nagyon elitelem emiatt es az egesz barkit ki körbevette .

En anyam körzetti orvos volt es elöfordult hogy meg 2 BT csomagot is lehuzott anno. Utaltam nala ezt a szörnyu szokast es amivel az jart . Iskolaban budös volt minden ruham mert sajnos anyu mindehol mindenkor egete a szajat ! Az en szememben ö egy egoista szemely volt ki nem tudott tekintettel lenni arra aki szamara a leközlebb volt , akit legalab igy kellet volna respektalnia .

Paromat nagyon muthetnekje volt az orrrvosnak de o aratott amikor ra kerdesztuk mennyi az arany akkor a valasz az volt 10 % a parom valasza - valalom !

es semit sem engedett se biopsziat , bronkoszkopiat .

2014. aug. 13. 11:00
Előttem írták az alternatív gyógymódot.Én csak annyival ki,hogy nagyanyámnál 2000 év elején test szerte áttétes rákot diagnosztizáltak végstádiumban.Viszont ő kapott kemót,igaz lényegesebben kevesebbet mint az átlag mert az Aloe Vera termékeivel lett kombinálva.2005 őszén csupán 3 rák gumót mutatott ki a ct/mr vizsgálat.Több orvos is vizsgálta a két eredményt.Akkor úgy döntöttek az egyetlen gumót amit hajszálér táplál azt elsütik és 2066 év elején mind 3 gumót eltávolítják.De előtte a vese gyulladást rendbe tenni.Elküldték urológiára,hogy csövet cseréljék le sterilre.Ez sajnos nem történt meg,csupán az orvos átmosta.Amit nem szabadott volna mert az egyik gumó / ezt táplálta az ér / pont a csővel egy szintbe volt a vesében.Na ezt a vissza mosás szétrobbant hónap alatt a több év munkája ment kárba egy ember élettel egyetembe. Kemót,sugarat minél kevesebb arányba szabad csak használni és egyéni alternatív gyógymódokat megkeresni.Életet menthet ez!!!
2014. aug. 13. 08:53
Így igaz, nem szabad kemóra járni, annyira legyengíti a szervezetet. Az én ismerősöm is 1 éven belül ment el. Aztán eszembe jutott, hogy 20 éve a nagypapám is ebben halt meg. Sokkal jobbak a továbbélési lehetőségek, ha erősíti az immunrendszerét, culevitet szed, meg rengeteg c vitamint.
2014. aug. 13. 08:33

Az Apukám sem műtétet, sem kemot, sem sugarat nem engedett alkalmazni. Alternatív gyógymódokkal próbálkozott. Igaz nagyon korán elkapták a betegséget, egy szűrővizsgálaton szűrték ki, akkor még nem voltak áttétek sem.A barátnőm szerint, aki orvos, annak volt köszönhető, hogy a betegség diagnosztizálása után még 5,5 évet élt, hogy nem fogadott el sem műtétet sem kemot...

Két barátnőm édesanyja műtve lett. A diagnózis után egy éven belül meghalt mindkettő...

Nagyon agresszív, csúnya betegség.

2014. aug. 13. 08:18
Szia . Ki az érintett ebben a szörnyű betegségben ? Bárki is .. nagyon sajnálom :( ... Egy közeli jó ismerősünk szenvedett pár éve ebben . Ott is voltak már áttétek . Az orvos megmondta ,a szétszóródott ,áttétes rákot nem is érdemes operálni ,hiszen már szerteszét daganatsejtek vannak a szervetében . Kiműtenék a primér daganatot és a többit otthagynák ? Ennek semmi értelme . Nem kertelt a doki ,elmondta hogy nem sok ideje van már hátra a betegnek .. :(
2014. aug. 13. 08:16
nagyapám 1987ben halt meg sajnos.alig 6 hónap alatt vitte el a tüdőrák :(((
2014. aug. 13. 08:13
Az Apukámnak az volt...
2014. aug. 13. 08:07
Két ismerősöm is tüdőrákos, egyikőjük sajnos már elment.
2014. aug. 13. 08:06
Mirigysejtes, áttétes tüdőrákosok vagy azok hozzátartozóit keresem tapasztalatok, betegségről való beszélgetésre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook