Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kőfelverődés - biztosító fórum

Kőfelverődés - biztosító (beszélgetős fórum)

2014. aug. 19. 22:09
Van Casco-nk és fizettek is, köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást és a privátokat is. :) Kicsit meg voltam ijedve, mert nem régi az autó.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Angelic smile)
2014. aug. 13. 06:43
Csak a Casco fizet, az önrészen felül. A KGFB teljesen esélytelen, hogy fizessen.
8. Anettka0101 (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2014. aug. 12. 22:56
ha nincs Casco-d, akkor Te viseled a kárt. A kőferverődés, amúgy sem lehet GFB kár.
2014. aug. 12. 21:36
Kb. évente kell szélvédőt cserélnünk, de a biztosító még sosem fizetett. Bár csak 1x próbálkoztunk. Szerintem cascoval lehet valamit intézni.
6. Anettka0101 (válaszként erre: 5. - Angelic smile)
2014. aug. 12. 21:30
nem baj. csak a 'kár időpontját' majd "okosan" írd be. egyébként ha nem kell cserélni, csak javítani, az egy 4-5 ezer Ft-os tétel, nem nagy ügy...
5. angelic smile (válaszként erre: 4. - Gyöngy:))
2014. aug. 12. 21:24
Természetesen holnap felhívom őket. Azt viszont még megkérdezném, nem baj, hogy nem jelentettem be ma?
4. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Angelic smile)
2014. aug. 12. 21:18
Ha van cascod, akkor érdeklődj a biztosítódnál milyen lehetőségeid vannak, milyen szolgáltatást tudnak nyújtani, mi nem tudhatjuk, hogy milyen feltételekkel kötöttél biztosítást. Amennyiben csak javítani kell, akkor az általában önrészmentes, ha pedig cserélni kell, akkor a százalékos önrészre térül.
3. angelic smile (válaszként erre: 2. - Yankees)
2014. aug. 12. 21:12
Nagyon köszönöm a válaszodat. :) Segítenél akár privátban, hogy mi volt az ügyintézés menete? Még aznap bejelentetted? A másik autó, amelyik felverte a kavicsot elhúzott, szerintem észre sem vette. Megálltam, mert egy kicsit megijedtem, utána jutott eszembe, hogy meg kellett volna talán állítani.
2014. aug. 12. 20:13

szia,


sajnos a kötelező nem, csak a CASCO.

A CASCOnál is kérdés, hogy mennyi az önrészed. Nekem 2x volt már szélvédőcsere emiatt, 0% az önrészem, nekem az egészet a CASCO biztosításom fizette.

2014. aug. 12. 20:08
Sziasztok! Valaki járt már úgy, hogy egy kő felverődött a szélvédőjére és az megsérül? Ilyen esetben fizet a biztosító?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook