Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végbél repedés vagy komolyabb? fórum

Végbél repedés vagy komolyabb? (tudásbázis kérdés)


10. Édesangyal (válaszként erre: 6. - Rosszcsontka81)
febr. 27. 14:49
Kaptál szteroidos krémet végül is? Ha igen mi a neve?
9. kattyus (válaszként erre: 8. - Kattyus)
2014. aug. 26. 13:31
Okvetlen vizsgáltasd meg!
8. kattyus (válaszként erre: 1. - Rosszcsontka81)
2014. aug. 26. 13:30
Nekem aranyér műtét után lett repedés. Az az én számomra maga volt a pokol. Nem akarlak a részletekkel untatni. Se ülni, se állni, se székelni, de a végén még feküdni sem tettszett a sheggemnek.Nem hanyagoltam el. Nem jártam prokltológusnál, sebész kezelt ki. Már most úgy érzem megmaradok. Még friss az élmény:)
2014. aug. 12. 19:14
Volt hasonló problémám, de túl lehet élni. Menj el olyan dokihoz, aki megvizsgal, mert nem mindegy hogy az ember milyen kupot, milyen kenocsot MIRE, milyen betegsegre hasznal...
6. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 12. 17:11
Megyek, csak az orvosom mondta, hogy ha egyik nem használ próbáljuk a szteroidosat, mert a sebész úgyis ezt írja fel először. Félénk nincs proktologus vagy hasonló... :-S
5. 9c57fd10dc (válaszként erre: 4. - Rosszcsontka81)
2014. aug. 12. 16:54

A vérzés sokmindentől lehet.

Repedés, aranyér, stb.

Mindegyik kezelése más és más.

El kell menni szakorvoshoz, a vizsgálat nem fájdalmas, de csakis vizsgálat után tud célirányosan kezelni a szakdoki.

4. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 3. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 12. 16:15
A háziorvossal telefonon beszéltem, ő mondta mit használják. Csak hát ugye látatlanban?! Nem azt akarom mondani, hogy nem bízom benne, csak én rosszul vagyok osszerakva és rögtön a legrosszabbra gondolok.. Ez, hogy vérzik nagyon elszomorit...
2014. aug. 12. 16:01

Ezek szerint voltál dokinál?

Azt mondta, hogy repedés?

Mert a tünet lehet aranyér is...

2014. aug. 12. 15:05
Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve.. Nagy wc-zeskor vért láttam a papíron és a kagylóba.. Korábban kicsit fájt, de mostanában ez sem jellemző. Kétszer szültem, mind a kétszer kijott az aranyerem. :-( Három napja használok kúpot, ha nem lesz jobb szteroidosat kapok. Volt valakinek hasonló problémája?
2014. aug. 12. 15:02
Végbél repedés vagy komolyabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook