Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen fondü készletet érdemes vásárolni? fórum

Milyen fondü készletet érdemes vásárolni? (tudásbázis kérdés)


6. Mayalina (válaszként erre: 4. - Marjann)
2014. aug. 12. 23:17
Köszönöm a válaszodat!
5. Hmv. (válaszként erre: 4. - Marjann)
2014. aug. 12. 09:16

:)))


váza sem kell!

2014. aug. 12. 08:29

Én az Ikeában vettem két éve, nem volt drága és teljesen jó sajtfondüzéshez. Arra figyelj, hogy mindenképpen öntöttvas legyen a lábasa, sajtfondühöz az a legalkalmasabb. Húshoz a vékonyabb, réz edény a jó (szüleimnek van, gyerekkorom óta használjuk), de abban a sajtot nem lehetne megcsinálni, míg a vasban a húst talán...


Az előző hozzászólásokhoz: két év alatt háromszor vettük elő ugyan a fondüt, és a husisat is csak évente egyszer használtuk (az volt mindig a gyereknapi program és imádtuk). Ettől függetlenül szeretem, mert nagyon jó program barátokkal, vagy akár kettesben is. Szerintem igenis lehet jó ajándék, főleg ha olyanoknak viszed, akik gyakran hívnak vendégeket! Én személy szerint jobban örülnék neki, mint egy vázának :D

2014. aug. 12. 08:13

Osztom az előző véleményt.

Tényleg kell az nekik, vagy te gondolod, hogy kell? Nekem is van, 1x sem használtam. Por és helyfogó.

Persze ha erre van igény, az nyilván más.

2. Hmv.
2014. aug. 12. 07:27

Bizonyára más-más igényeink vannak, de én egyáltalán nem örülnék egy fondü-készletnek, bár tudom, hogy nem engem szeretnél megajándékozni.

Néhány ismerősömnek van, de a kezdeti lelkesedés után visszakerült a dobozba, egyikőjük sem használja.

Szerintem fölösleges háztartási készülék.

2014. aug. 11. 23:11

Olyat szeretnék venni, ami hús és sajt fondüzéshez is alkalmas.

6 személyeset kersek, és nem elektromosat.

De fogalmam sincs, hogy hol keressem, mire kell figyelnem, mi számít jó minőségűnek középár (max 20 eFt) kategóriában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook