Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem működik rendesen az Angelcare AC420 bébiőrünk? fórum

Miért nem működik rendesen az Angelcare AC420 bébiőrünk? (tudásbázis kérdés)


12. katie_rose (válaszként erre: 11. - Pathfinder)
2014. aug. 18. 13:28

Próbáltam sajnos.

Mivel idő szűkében vagyunk (holnap utazunk külföldre és szükségünk van a készülékre), tegnap vettünk egy ugyanilyet újonnan. Ha lesz egy kis időm,akkor azzal leteszteljük. Talán rájövünk melyik egység a hibás. Ha nem vészes a javítás,akkor megjavíttatjuk. Ha drága,akkor búcsút veszünk tőle.

(most két gyermek és két szülő egységünk van így ugyanabból a típusból).

2014. aug. 16. 13:57
Szia! Nálunk a légzésfigyelőnél az akkumulátor okozott gondot. Elemmel kiválóan működött, ha viszont akkumulátort tettünk bele, állandóan hamosan jelzett, nem érzékelt, stb. Próbáltad, hogy mind a két egységet csak elemmel működtetted?
10. katie_rose (válaszként erre: 8. - 0a13a7d41c)
2014. aug. 12. 17:46
A légzésfigyelőnk ugyanettől a gyártótól egy 6 éves példány volt és tökéletesen működött. Soha nem volt vele gond. Nem tartom gagyinak ezt a márkát, de most valóban vagy melléfogtunk vagy csak irtó bénák vagyunk...
9. anya4005 (válaszként erre: 6. - Katie_rose)
2014. aug. 12. 14:07
Bocsánat! Úgy látszik szelektíven olvasok! :-)
2014. aug. 12. 14:06
Valószínűleg Ugyanazért, amiért az én tesco-gazdaságos kétezer forintos vezeték nélküli csengőm: mert egy kínai gagyi! :D
7. katie_rose (válaszként erre: 5. - Bibity)
2014. aug. 12. 07:47
Köszi,akkor megpróbálok erre a központra rákeresni. Olyan, mintha az antenna romlott volna el benne,ami veszi a jelet. Vagy a gyerek egységén a jeladó... Sajnos ezt én nem tudom megállapítani :/
6. katie_rose (válaszként erre: 4. - Anya4005)
2014. aug. 12. 07:46
Ez nem életmentő :) Nem légzésfigyelő, csak bébiőr :)
5. bibity (válaszként erre: 3. - Katie_rose)
2014. aug. 11. 23:19
Nálunk amikor elromlott a szülői egység, Veszprémből, a központból vettünk újat. El is küldheted oda, bevizsgálják, és részenként lehet venni csere egységet, ha nem vagy benne biztos, mi a rossz. Van babakassza kedvezmény, oda mindenképp regisztrálj előtte!
4. anya4005 (válaszként erre: 3. - Katie_rose)
2014. aug. 11. 22:33
Úgy tudom,életmentő készüléket nem szervízelnek :-(!
2014. aug. 11. 21:51
Az is segítség lenne ha tudnátok Bp-n szerelőt ajánlani. :/
2014. aug. 11. 21:47

Tehát...

A bébiőrt úgy vettük,hogy használt de újszerű állapotú. 2 éves de gyakorlatilag nem használták egy percet sem. A doboza, és a készülék állapota is ezt támasztja alá. 1-1,5 hónapig nem is volt gond de egyik pillanatról a másikra bemondta az unalmast. Mindkét készülék világít, áram alatt van de olyan,mint ha nem "kommunikálnának " egymással. A szülő egységen az égvilágon semmi sem hallatszik. a nyilvánvaló dolgokat már leteszteltük, kipróbáltuk... (próbáltuk hálózatról, elemmel, közel, távol, más konnektorban, mind a 8 különböző csatornán....)

Van esetleg ötlete valakinek?

2014. aug. 11. 21:44
Angelcare AC420 bébiőrünk nem működik rendesen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook