Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehetséges ez a Facebookon? fórum

Hogyan lehetséges ez a Facebookon? (tudásbázis kérdés)


10. husigomboc (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2014. aug. 11. 22:25
Igen, ugyanez egy ismerősömmel is előfordult már, és mi is csak lestünk, hogy mi a fene van. :)
9. husigomboc (válaszként erre: 7. - KicsiPöttöm)
2014. aug. 11. 22:24
Közben gyakorikérdésekre is kiírtam, és ott is azt a választ kaptam, hogy a Facebook babrált ki velem, egyszerű kis hiba. Nagy az egyetértés, akkor biztosan csak annyiról van szó, hogy a Facebook megviccelt. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
8. emagdi (válaszként erre: 7. - KicsiPöttöm)
2014. aug. 11. 22:21

néha van olyan, hogy egy-egy embert nem ad ki a kereső, vagy nem látni az adatlapját. (és nem letiltás miatt)

vagy pl nem mutatja a közös ismerősök között azt, aki pedig tényleg közös ismerős. (volt már, hogy rákérdezett valaki, hogy mi történt hogy xy már nem közös ismerősünk, megnéztem, és nekem ismerős volt, neki is, senki nem állított át semmit, mégsem mutatta a rendszer.)

ez ideiglenes rendszerhiba lehet a fészbuknál, mert utána aztán egyszercsak helyreáll.

2014. aug. 11. 22:18
Akkor valószínűleg olyan sokáig volt letiltva, hogy még helyre kell állni a rendszernek :)
6. husigomboc (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. aug. 11. 22:10
Köszönöm! Kíváncsi leszek. :)
2014. aug. 11. 22:08

Ha letiltott volna, akkor én nem tudtam volna megint letiltani, egyszerűen nem adta volna be a Facebook a lehetőségek közé, mikor begépeltem a nevét. Meg tényleg valószínűtlen, hogy kb 1 éves letiltás után most ebben a 48 órában keresett volna rám. Először azt hittem törölte magát, de nem mert másik ismerősöm meg tudja nézni az adatlapját.

Ettől függetlenül köszönöm a válaszod! :)

2014. aug. 11. 22:07

fészbuk hiba. néha előfordul, ilyen letiltásos sztorik nélkül is :)

pár napon-órán belül "megjavul" majd valószínűleg.

2014. aug. 11. 22:05
Szerintem letiltott téged, azért nem látod az adatlapját.
2014. aug. 11. 21:43
Letiltottam kb 1 éve valakit, majd feloldottam a tiltást. A feloldás napján megtaláltam a keresőben. 2 nap múlva mikor újra néztem, már nem adta be a kereső találatként. Mikor újra le akartam tiltani, akkor szerepelt a lehetőségek között, tehát nem tiltott le. Nyilván nem vette észre, hogy feloldottam, hiszen sok idő eltelt. Hogy történhetett, hogy ezek után sem látom, és a Facebook úgy írja ki, mintha megszűnt volna az oldal vagy rossz linkre kattintottam volna? Ezenkívül még fontos megjegyezni, hogy másik ismerősöm meg tudja nézni az adatlapját, és le tudtam tiltani újra.
2014. aug. 11. 21:43
Hogyan lehetséges ez a Facebookon? (kifejtés az 1. hozzászólásban)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook