Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Újra megjött gyógyszer abbahagyása után. Normális, hogy így...? fórum

Újra megjött gyógyszer abbahagyása után. Normális, hogy így...? (tudásbázis kérdés)


6. Pasionella (válaszként erre: 5. - Mkjudit)
2014. aug. 11. 11:42

A görcsölés ahhoz képest milyen szokott lenni most semmi...

Hát remélem majd holnapra jobb lesz.

Kíváncsi vagoyk, hogy a következő alkalommal hány napra fog megjönni.

5. mkjudit (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2014. aug. 11. 11:39
Nekem ugyanez volt, pluszba még görcsöltem mint még soha azelőtt, aztán helyreállt!
2014. aug. 11. 10:07
Jelenleg azért hagytam abba mert trombózis gyanúval kórházba kerültem, végül kiderült nincs trombózis de az orvossal megbeszéltük és azt javasolta hagyjam abba, 6 hét után pedig keressem meg és ad beutalót olyan vérvizsgálatra ami kideríti, hogy hajlamos vagyok-e a trombózisra.
2014. aug. 11. 10:04

Szerintem nincs okod az aggodalomra! :-) de ha megnyugtat akkor hívd fel az orvost.

Gyógyszser abbahagyäsa után nem mindig úgy reagäl a szervezetünk ahogy mi azt gondoljuk. A sok alvadt vérdarab is ilyen lehet.


Viszont mint tudjuk a gyógyszer eltünteti az esetleges problémäkat is, szóval ha több hónapon keresztül mäs problémäk is jelentkeznek vagy súlyosabb lesz a dolog akkor mindenképp keresd fel az orvosod.

2014. aug. 11. 09:31
Sehol senki?
2014. aug. 11. 09:20

Egyelőre csak egy hetet késett, ez az első menstruációm miután abbahagytam viszont nagyon furcsa, ha a mai nap végig olyan lesz akkor felhívom az orvosom.

Mindenhol azt olvasom, hogy enyhébb vérzés stb... nos nekem most annyi mint még soha, gyakorlatilag omlik belőlem és cseppet megijedtem tőle :-( több mint két évig szedtem, nem volt semmi gond a szedése alatt, más okból abba kellett hagynom egy időre.

Azon kívül, hogy nagyon erős a vérzés, sok alvadt vérdarab is távozik (elnézést a részletességért)

Tudom, orvos, előtte csak érdeklődnék, hogy másnál is előfordult így? Hogy nem enyhébb vérzés hanem erősebb?


Detralexet szedtem úgy egy hónapig, volt egy kis gond, tágultak a vérereim és azért mondták szedjem. Nem tudom esetleg az szól-e közbe...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook