Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Amazon Kindle 5 e-book olvasó reklámmentes? fórum

Az Amazon Kindle 5 e-book olvasó reklámmentes? (beszélgetős fórum)


10. M0ncsa
2014. aug. 12. 22:08

Latom, hogy mar megoldodott, ugyhogy csak az utokornak: reklamos Kindle-t az amazonon csak USA-n belul lehet rendelni, az kb. 20 euroval olcsobb, mint a reklammentes. Europaba csak a dragabb, reklammenteset szallitjak. Aki reklamosat arul, valoszinuleg kinti cimre rendelte.


Egyebkent annyi a kulonbseg, hogy a reklammentesen alvo modban irok kepei es egyeb kepek, a reklamoson meg reklamok jelennek meg. Egyaltalan nem zavaro, en vettem volna reklamosat olcsobban, ha megtehetem.

2014. aug. 11. 14:48

Végül találtam a teszveszen egy reklámmenteset, újonnan 22e Ft-volt majdnem. Ezt vettem meg. 2 év garancia.

Kösz a válaszokat.

2014. aug. 11. 11:03

sose hallottam, hogy egy kindle reklámos lenne, nekem sosincs rajta reklám, miért is lenne? nem kapcsoltam még be rajta a wifit sosem, csak talán első bekapcsoláskor...talán, de nem is kell.

a mediamarktban most ekörül az ár körül van a kindle5, szerintem reklámmentes.

2014. aug. 10. 15:04
Köszönöm a válaszokat! Elgondolkodtató, hogy Adruzs olyan olcsón is hozzájutott. Másfelől meg ennyi reklám engem se zavarna.
2014. aug. 10. 10:51
Szia, nekem is Kindle 5 van, 25 ezer Ft-ba került kb 2 hónapja és reklám mentes :)
2014. aug. 10. 10:37
Szia nekem is kindle van,a reklámok olvasás közben egyáltalán nem jelennek meg,csak alvó módban,mikor amúgy sem használod az olvasót,ha tokban van,akkor meg végképp nem látszik.
2014. aug. 10. 10:27
Ha kerdesed van, akkor privatban szivesen valaszolok, mert lehet, hogy mar nem tevedek vissza erre a forumra. :) Irj ram nyugodtan!
3. Nívea (válaszként erre: 1. - Málnabogyó)
2014. aug. 10. 10:25

Szia! Szerintem ebben az arban nem reklammentes. Az enyem volt 26e 1,5 evvel ezelott nem reklammentes. Engem nem zavarnak, sot.... Meg tetszik is neha, hogy nem olyan egyhangu. Olvasas kozben engem nem zavar, egyaltalan semmit sem latni olyankor a reklamokbol. Amikor keszenleti allapotban van a kindle, akkor jelennek meg a kepernyon konyvajanlok. Vagy meg a fomenuben azt hiszem. De az olvasast kicsit sem zavarja. Meg lapozas kozben sem latni semmit.

Szerintem meg jo is igy, hogy keszenletben nem az ures feher lapot latod, mikor eloveszed, hanem ott diszelegnek a konyvboritok rajta.

2014. aug. 10. 09:59
Én most vettem a Páromnak, 49 euro volt, és semmi reklám nincs benne..nekem azt hiszem a 4-es van és abban sincs semmilyen reklám. Legalábbis nekem 3 éve van meg, és még egyszer sem találkoztam semmilyen reklámmal :)
2014. aug. 10. 09:57
Neten találtam 22e Ft-ért új ilyen olvasót, de nem írják, hogy reklámmentes e. Eddig nem válaszoltak, de egész sok ilyen olvasó van ebben az árban újonnan, és érdekelne, hogy van rá lehetőség, hogy ez reklámmentes? Vagy ebben az árfekvésben mind reklámos? Mit takar a reklám ezen a készüléken? Lapozáskor jelennek meg egy rövid időre? Vagy folyamatosan az egyik "sarkába" be van szúrva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook