Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cirkóniumvázas vagy fémvázas korona fórum

Cirkóniumvázas vagy fémvázas korona (beszélgetős fórum)


3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Niki3012)
2014. aug. 10. 13:55
A cirkónvázas állítólag sokkal szebb, de jóval drágább. Nekem fémvázas van, azt is meg lehet szépen csinálni. A kérdés, mire van pénzed, ill. mennyire látszik, amikor mosolyogsz. Nekem olyan a mosolyom, hogy pont az a pár fogam nem annyira látszik, de aki teli szájjal mosolyog, annak biztos szebb a másik.
2014. aug. 10. 13:13
A cirkon koronákat számítógéppel tervezik, és készítik, míg a porcelánt kézzel formázzák meg,rétegenként teszik rá a porcelánt, és kemencében égetik ki. Ha felsorvadna az ínyed, nem látszik majd ki a fekete fémkeret, ami a fémvázas porcelánt jellemzi. Ha van rá pénzed, én inkább a cirkont ajánlanám
2014. aug. 10. 09:56

Sziasztok!


Akinek van koronája, melyik fajta van, s mennyire elégedett vele? Árban sajnos elég nagy az eltérés, viszont sok helyen olvastam, hogy a cirkóniumvázas előnyösebb, mivel nekem elől is lesznek. Az sokkal természetesebb hatású, mint a fémvázas, hiába mindkettőre porcelán kerül. Kérdeztem is a dokitól, hogy olyat nem lehet-e, hogy elől cirkónium, hátul fémvázas, de azt mondta nem a legjobb megoldani, s látszana a különbség.

Nektek mik a tapasztalataitok? Nagyon örülnék, ha megosztanátok velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook