Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duzzadt, fájó fogínygyulladásra a Dalacin mikor hat? fórum

Duzzadt, fájó fogínygyulladásra a Dalacin mikor hat? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 11. 10:47
....hát, azt biztosra nem mondanám, hogy nem lesz érzékeny, ha rámetsz az orvos, de ki kell bírnod, nehogy komolyabb gondot okozzon a genny. Átrághatja a csontodat, így törékenyebb lesz az állcsontod, vagy szívizom gyulladást is okozhat.
2014. aug. 11. 07:12
Gondolom hiába erzesteleniti fáj:/ Tegnap délután óta már nem kellett fájdalomcsillapító viszont a pukli egyenlőre maradt és feszül, enni nem tudok. Most lesz két napja h szedem a dalacint most már kell hogy hasson. Aggódom :/
2014. aug. 10. 14:30
Újra át kellene tisztíttatnod a csatornákat. Addig is meleg borogatást tehetsz, kívülről az arcodra, és szívogasd a fogadat. Ha minden kötél szakad, és nem múlik a duzzanat, incisiót végezhet a fogorvosod, ez azt jelenti, hogy érzéstelenítés alatt rámetsz az ínyedre, így a genny távozni tud.
2014. aug. 10. 14:09
Nincs benne tömés. Tegnap kitisztitottak a csatornákat. De egyre nagyobb a pukli az inyemen és ez nagyon zavar. Most gingisolt rakok rá pluszba. Azt nem tudom,hogy a fogamon keresztül kell távozzon oda nem való dolog vagy felszivodik ha a gyulladás múlik. Attól félek hogy kiszurjak vagy nem tudom :((((
2014. aug. 10. 13:08
Sajnos ilyen esetben a fájdalomcsillapító nem hat. Ki kell szedetni a gyökértömést, ha már van benne, ha csak ideiglenesen van letömve, akkor azt. Ha nem tudják kiszedni a gyökértömést, sajnos húzásra kerül sor.
2014. aug. 10. 09:25

Köszönöm. Igen azt szedem harmadik napja, persze 5-6 óránként :/ Lassan jó lenne ha kihuznam a dupláját.

Remélem holnapra jobb lesz akkor már túl leszek 6-7 szem dalacinon.

2014. aug. 10. 09:10

Milyen fájdalomcsillapítód van? Írass fel a dokival Cataflam V50-et, fájdalomcsillapító és erős gyulladáscsökkentő, nekem komoly fogfájásra, gyulladásra csak ez vált be. Ez viszont nagyon. A Dalacin mellett szedheted.

Jobbulást!

2014. aug. 10. 07:19
Akkor normális, hogy javulást még nem érzek? Sőt. ..:(
2014. aug. 10. 07:17

Tegnap voltam ügyeleten,mert pénteken este egy gyökérkezelt fogam elkezdett fájni. Tegnapra már éreztem, hogy az inyem is kezd duzzadni. Fájdalomcsillapító 4-5 óránként kell sajnos, mert annyira fáj, feszít. Most járok a harmadik dalacinnàl, de egyelőre csak rosszabbnak érzem, a duzzanat is mintha nagyobb lenne vagy jobban feszitene :( A doki szerint 2-3 nap kell, de addigra megőrülök vagy gyógyszermergezest kapok...

Kamillás oblogetest csinálok és veszek gingisolt is.

Tanács valakinek? Köszönöm

2014. aug. 10. 07:15
2-3 nap alatt teljesen lehúzza.
2014. aug. 10. 07:10
Duzzadt, fájó foginygyulladàsra Dalacin mikor hat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook