Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a 100%- os teafaolajról, jó körömgombára? fórum

Mik a tapasztalatok a 100%- os teafaolajról, jó körömgombára? (tudásbázis kérdés)


5. Ekka
2014. aug. 10. 10:27
Én két évvel ezelőtt használtam, eredménnyel.:)
4. dd4fac34d4 (válaszként erre: 2. - Marlenka70)
2014. aug. 10. 08:38
Sajnos ez az eset is azt bizonyítja, hogy nagyon óvatosnak kell lenni a természetes szerekkel való házi "orvoslással"! Hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a természetes szerekkel nem lehet gond, azoknak nincs káros mellékhatása! Dehogy nincs! Aminek hatása van, annak mellékhatása is van! Ne essünk át a ló másik oldalára, a gyári gyógyszerekkel, készítményekkel szembeni ellenérzésünk miatt! Csak okosan mindkét termékkörrel!
2014. aug. 9. 14:06
Olvasd a "mit lehet tenni körömgomba ellen?"-t
2014. aug. 9. 14:00
Én használtam, de óva intenék tőle mindenkit. Viszont olvastam,hogy volt akinek használt is valamit.Ha kipróbálod figyelj nagyon ha kivörösödik,esetleg sebes vagy hólyagos lesz körülötte a bőr azonnal hagyd abba ez nálam a 2. üvegnél történt. A vége orbánc lett,amivel tönkretettem a lábam egy életre.
2014. aug. 9. 11:20

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy használt-e már valaki 100%-os teafa olajat körömgomba ellen? Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook