Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Csendes balatoni strandot merre találok?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Programajánlat, utazás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. katus32014-08-09 15:13
Balatonlellén is vannak jó helyek. Tiszta, több ilyen strandon van wc, büfé. A központban rengeteg étterem,nagyon szép.

3. grizus2014-08-09 08:35
Köszi. Gyerekkoromban nyaraltam ott, szép, nyugodt helyre emlékszem.
(válasz Lexi38 2. hozzászólására)

2. Lexi382014-08-09 08:10
..csak látatlanban tudom ajánlani, Balatonmáriafürdőt.

1. grizus2014-08-09 08:00
Valami csendes, nem túl sokak által látogatott balatoni strandot keresünk, főleg a déli parton. Jó legyen a part, legyen tiszta, legyenek fák, büfé, értékmegőrző és vécé. Nem baj, ha szabadstrand, de gondolom ott nincsenek értékmegőrzők. Tudunk egy jó helyet Szemesen, ahol van egy ismerős, de őt inkább kihagynánk, mert marasztalna és most valószínűleg csak egy napra lenne jó. Néztem, hogy Bogláron és utána Fonyódig vagy egész Fenyvesig vannak ilyen strandok, ezeket ismeri valaki? A lényeg tehát, hogy ne legyen tömegnyomor. Gyerek nincs. Tudtok segíteni? Köszi szépen.