Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Baba bónusz program

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

11. esőcsepp2014-08-12 15:11
Regisztráció után mennyi idő múlva jött meg a kuponfüzet?
(válasz Brienn 10. hozzászólására)

10. Brienn2014-08-12 09:21
Anno márciusban egy kis johnson fürdető volt benne meg matrica autóra.Viszont a dm-es kuponokkal amit postán is kaptam meg kinyomtattam múlt héten 15e helyett 10e fizettem.Volt benne pelus tejpép bébikaja tápszer stb.Szerintem megéri mindkét program, sűrűn kell nézni az akciókat.

9. much2014-08-09 21:31
Én pelenkát vettem a Rossmanóval a múlt héten. A Pampers new baby így 500 Ft-tal kevesebbe került, 45 Ft/db-ra jött így ki, (kártya nélkül 60Ft/db) míg a saját márkásuk 46 Ft/db. Ráaádsul a márkásban 5 db-bal több pelus volt. Meg minőségi popsitörlőt is vettem sokkal kevesebbért a kártyával. Pedig féltem tőle, kicsit bonyolultnak tűnt ez a kártyázás ahogy utánaolvastam, de eddig ezzel elégedett vagyok. A Dm-program előnyeit még nem tapasztaltam, egyenlőre kupont sem kaptam. De a csomag átvételekor nekem is az volt az érzésem, hogy ezt valaki felnyitotta és kivett belőle valamit, de úgy látszik nem :D

8. orchi262014-08-09 18:52
tegnapi példám a rossmannból (előre is elnézést, amiért eltértem a témától): bevásárlásom összege 6000 ft lett volna. tartalmazott ez neogranorman krémet, pépeket, biokekszeke, bioitalokat, biobabamenüket, stb. a rossmanó és az imádlak kártya használata után 3900 fot fizettem. abszolút megéri.
(válasz esőcsepp 7. hozzászólására)

7. esőcsepp2014-08-09 15:18
Szia! Én is most regisztráltam a rossmanban, nekem úgy tűnik, az ő kínálatuk szélesebb akciókban, mint a dm-é.
(válasz orchi26 6. hozzászólására)

6. orchi262014-08-09 10:14
sziasztok! én ma reggel regisztráltam és engem is érdekelne, hogy működik a dm-ben a baba program. a rossmann rossmanó programja nekem bevált, de kíváncsi vagyok a dm kínálatára is. mindkét drogériába rendszeresen járok babacuccokért :)

5. Masnesz2014-08-09 09:45
Én májusban vettem át, akkor csak popsikrém volt benne meg a szokásos szórólapok.
Azóta küldtek postai úton egy kuponfüzetet.

4. esőcsepp2014-08-08 23:24
Hát tényleg nem vitték túlzásba... megmondom őszintén, azt hittem valaki "átválogatta" a dobozt, mert egy kiscsomag popsitörlő és egy szem színfogó kendő volt benne. Kuponfüzetet már nem adnak?

3. k_nm2014-08-08 22:15
Ne aggodj, nemetorszagban se tobb. Sot, a regisztraciokor en csak egy halom kupont kaptam, es egy filcbol varrt boritot a terhes kiskonyvre. Azota azert kuldenek neha ajandekot, es egy rendes kiskoffert kaptunk, mikor megszuletett a lany, teli termekmintakkal, orrcseppel, cumival...
(válasz much 2. hozzászólására)

2. much2014-08-08 21:46
Szia, a DM-be?
2 hónapja vettem át a csomagot, hát nem estek túlzásba:
Tartalma egy autósmatrica, egy szórólap, egy mosószeres és egy popsikrémes termékminta. Legalábbis nekem ez volt benne

1. esőcsepp2014-08-08 21:39
Regisztrált valaki mostanában bababónusz programba? Mi volt a kezdőcsomagban?