Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menzesz előtti tünetegyüttesek, kéz zsibbadása fórum

Menzesz előtti tünetegyüttesek, kéz zsibbadása (beszélgetős fórum)


2015. febr. 7. 06:34
ez nem a menzesz tunete.
2014. aug. 8. 19:20
Úgy nekem is változott a menstruáció, hogy azóta nincs se görcs, se derékfájás. Inkább más tünetek jelentkeznek. Minden hónapban menzesz előtt egy héttel elkezd gyötörni valami, majd a menzesz végével szépen meg is szűnik. Pl egyik hónapban a szívem zakatol össze-vissza, mmáskor úgy szédülök, hogy alig állok a lábamon. Mri-n most voltam negyed éve pont a szédülések miatt, de nem találtak semmit. Most meg ez a zsibbadás van. Érdekes mód szépen meg is szűnik, ahogy vége a menzinek.
2014. aug. 8. 16:39
Nekem, mióta szültem...tele vagyok vízzel, meg fene tudja milyen gázzal,de levegőt alig kapok, begyullad,felfúvódik a gyomrom, stb.Magas párnán alszom, így is van, h kijön a sav,
6. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2014. aug. 8. 16:35
Fura, engem is császároztak, azóta borzasztóak a mensim 2. napjai :/ Volt ilyen kézzsibbadás problémám, a doki jól megijesztett, hogy ez sklerosis multiplex is lehet, szerencsére a koponya MRI semmi gyanúsat nem talált. Ha 1 hétig se múlik, én neurológust javasolnék.
2014. aug. 8. 16:17

Ha nagyon bevizesedsz, az nyomhatja az ideget, de azért jobb lenne, ha orvos látna.


Nekem terhesség alatt jött elő a kézzsibbadás, azóta időnként megtalál. Nekem ilyenem van/(volt...? hát remélem, mert már rég jött elő)


[link]



A kísérőtünetek... nos, én nem szültem, azaz nem hagyományos úton, hanem császároztak. Azóta időnként iszonyú a második nap. A múltkor már végrendeleten gondolkodtam. Más bajom nincs:)

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kisztike84)
2014. aug. 8. 15:11
Az valami keringési probléma lehet! CT, MRI, neurológus megmondja!
2014. aug. 8. 14:51
a zsibbadás nem jellemző..........
2. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Kisztike84)
2014. aug. 8. 14:40
Ilyenről még nem hallottam hogy menzesz miatt zsibbadna bármi is.Nekem szülés után inkább jobb lett.Azóta fel sem veszem,nem görcsölök,nem fáj a derekam...
2014. aug. 8. 14:32
Lehetséges a menstruáció kísérő tüneteként kéz zsibbadás? Valamint van olyan, akinek szülés után nagyon felerősödtek a menstruáció kellemetlen kísérő tünetei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook