Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesti tűzijátékra érdemes vidékről felmenni 20-án szerintetek? fórum

Budapesti tűzijátékra érdemes vidékről felmenni 20-án szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 11. 08:57

[link]


Ezt ma kaptam e-mailben. Hátha valakit érdekel.

2014. aug. 10. 08:19
szerintem nem
15. grizus
2014. aug. 9. 22:35
Én egyszer a Balcsin nézném meg.
14. emagdi
2014. aug. 9. 15:23

az biztos, hogy sokan lesznek kint, de azért fel lehet ezt úgy is fogni, hogy hát "buli van" :))


hozzáállás kérdése:)


biztos lesznek aznap még más szórakoztató programok is, illetve ingyenesek az állami múzeumok, oda is el lehet menni esetleg.

szóval ha vidékről jön valaki tűzijátékozni, azért egész jó kis családi programot lehet összerakni szerintem :)

13. grizus
2014. aug. 9. 08:29
Szerintem a tévében is teljesen jól lehet látni mindent. Én párszor voltam kint régebben, de egyszer rosszul lettem, akkor még nem voltam pánikbeteg de az kerülgetett akkor, illetve hazafelé a buszban tömegnyomor volt, álltunk és a sofőr nem nyitotta ki az ajtót - hülye - és megintcsak igen rosszul lettem. Kalkuláld be, hogy tömegnyomor, ha az nem zavar, menj ki, de én már nem fogok, hacsak nem vagyok kint eleve.
12. andi6020 (válaszként erre: 7. - Bucika06)
2014. aug. 8. 16:59
Hajóállomáson.
11. emagdi (válaszként erre: 7. - Bucika06)
2014. aug. 8. 16:50

sok ilyen hajós augusztus 20-i tűzijátéknézés van, de szerintem már elkéstél a jegyvásárlással :(

(azért guglizz rá, hátha...)


egyébként szerintem nem annyira vészes a dolog, mint ahogy itt alább írják.

igen, persze, tömeg az van. de nagyon nagy a terület is, ahonnan nézhető az esemény.


mivel ilyenkor egész napos "bazár" van a rakpartokon általában, mindenféle programokkal, árusokkal stb, az időt el lehet tölteni helyben, és van wc is (oké, nem az ember álma a toi toi, de egyszer-egyszer ki lehet bírni), de akár valamelyik kávézóba v mekifélébe is be lehet menni (vesztek valamit, és akkor megoldódott a dolog).


ha még sosem voltatok, szerintem egyszer érdemes megnézni :)

10. manó2000 (válaszként erre: 9. - Manó2000)
2014. aug. 8. 13:17
Illetve attól függ mekkora gyerekekről van szó.
9. manó2000 (válaszként erre: 6. - Bucika06)
2014. aug. 8. 13:16

GYerekkel meggondolnám. Én még zsenge koromban úgy éreztem, hogy muszáj mennem. Már nem mennék.

Egyszer azért megéri elmenni.

8. Bucika06 (válaszként erre: 3. - Naphal)
2014. aug. 8. 09:45
És honnan érdemes nézni?
7. Bucika06 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2014. aug. 8. 09:45
Hajójegyet hol lehet venni?
6. Bucika06 (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2014. aug. 8. 09:44
Hát már nem vagyunk huszonévesek sajnos és a gyerekek miatt szertnénk felmenni,de nagyon bizonytalan vagyok még mindig.
2014. aug. 8. 07:37
Én nem mennék...tömeg van, meg egyébként sem.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bucika06)
2014. aug. 8. 07:15

Ha szereted a tűzijátékot, mindenképp érdemes.

Ha nem akarsz a tömegben zsúfolódni, vegyél hajójegyet.

Mi évekig hajóról néztük (abban az emlékezetes nagy viharban is), tényleg nagyon szép.

2014. aug. 8. 07:14

Attól függ, hogy ki mennyire bírja a tömeget.

Tény, hogy ha vki jó helyet akar, annak legalább 1-2 órával korábban le kell telepednie.

A fiammal minden évben kinn voltunk, mert olyan szép, hogy élőben akarta látni. Pedig egy pld 6-8 éves izgága gyereknek órákig egy helyben ülni/várni kihívás.

2014. aug. 8. 07:09

Én még Szentendréről sem megyek be. Egyszer voltam, de agyontaposták egymást az emberek, Ha jó helyet karsz, már órákkal előtte le kellene "táboroznod". wc lehetőség nem nagyon van, ami vab is addigra hányingerkeltő.

Ha nagyképűen hangzik, előre is elnézést: de egy nagyképernyős tv-ben sokkal szebb, mint élőben.


Persze, ha huszon éves vagy/vagytok, akkor jó buli:)

2014. aug. 8. 07:05
Gondoltuk megnézzük a pesti tüzijátékot az idén élőben,de sok ellenjavallatot is hallok.Szerintetek érdemes felmenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook