Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Balaton 2014 Nyaraló társat keresek! fórum

Nyaralás Balaton 2014 Nyaraló társat keresek! (beszélgetős fórum)


2014. aug. 20. 19:57
sok sikert akkor hozzá :D
2014. aug. 20. 19:51
Már megbocsáss, de mi az, h több az okos nő, mint a bolond? Szóval csak egy bolond jönne el velem? Persze lehet, nem mindennapos az ilyen hirdetés, de nem sokban különbözik akármelyik másiktól és láttam már itt az oldalon is nem egyet. Az okosság meg nem azon múlik, hogy ki milyen hsz-okat osztogat itt, a fórumokban és nem zárja ki, h neten ismerkedjen valaki. Azt pedig már leírtam, hogy nincs kivel mennem, máskülönben nem tettem volna ki egy ilyen félszánalmas fórumot :) Ja és nem osztálytársaim vannak, hanem szaktársaim, mivel 26 évesen egyetemre járok. De mindjárt vége a nyárnak, szóvl lassan érvényét is veszti a dolog..
2014. aug. 18. 13:32

tégy fel apródra egy hirdetést . itt több az okos nő mint a bolond. még azt is megválogatják kikkel beszélgetnek ;D

nincs osztálytársad aki elmenne veled szimplán kikapcsolódni ? el nem hiszem....

2014. aug. 18. 13:23
Tényleg senki? :(
2014. aug. 8. 03:26

Sziasztok! Lehet hülyén hangzik, vagy ciki, de sajnos nincs kivel nyaralni mennem és mivel nagyon szeretem a Balatont, nem akarom elszalasztani az idei nyarat. Tavaly sem voltam sehol. Barátaim, noha vannak páran, de egyik sem akar jönni, kinek nincs pénze, kinek egyéb programja van. Nem a társkeresés a célom, bármi érdekel, akár egy napra, vagy kicsit többre, csak lemenni, jól érezni magunkat, esetleg fesztiválra egynapos jeggyel, akár a Szigetre is.

Írjon az a lány, akit érdekel.

26 éves, egyetemista fiú vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook