Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom napok óta nyűgös, látszólag ok nélkül elkezdett folyni az orra, többet alszik mint szokott... Nem lehet, hogy jön a foga? fórum

Kislányom napok óta nyűgös, látszólag ok nélkül elkezdett folyni az orra, többet alszik mint szokott... Nem lehet, hogy jön a foga? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 6. 16:12
AZ én lányomnak négyhónapos korában elkezdett folyni a nyála, és csak hét hónaposan bújt ki az első foga...
6. kathlee (válaszként erre: 5. - K.tünde78)
2008. ápr. 13. 16:34
Köszi szépen. Egyébként nálunk minden jele megvan, gyakran földig ér a nyála, és mindent rágcsál.
2008. ápr. 13. 15:52
Nem lesz semmi baja tőle.Azt tudnod kell ,hogy a babák már gyakran hónapokkal a fogkibújás előtt érzik,viszket nekik,szóval érzékennyé válik az ínük.Az ecsetelőket erre a bajra találták ki,bátran használhatod,én is 2 hónapig kenegettem mire kibújt.Egyébként a fogzás biztos jele a nyáladzás(nagyon fog fojni a nyála)-s sűrün próbál harapni(bármit).
2008. ápr. 13. 10:47

Éjszaka fent volt egyszer. Eddig ilyen nem volt, végig szokta aludni az éjszakát. ja és nagyon nehezen alszik el.


Lehet neki baja attól, ha fogzáskönnyítővel bekenem az ínyét, de mégsem jön a foga?

2008. ápr. 12. 14:01
Egyetértek Tüdével.Nagy valószínüséggel az idöjárás,a frontok hatnak rá most.Bár az én lányomnak mikor jött a foga,semmi változás nem volt,semmilyen téren.Most viszont ö is kicsit nyügösebb,mint szokott.
2008. ápr. 12. 13:49
A fogzással inkább hasmenés,láz jár-s inkább sírás mint alvás.Sztem inkább náthás lesz+az időjárás befolyásolja a hangulatát,az én 2 éves lányommal sem bírok már 3 napja-hisztizik egyfolytában.
2008. ápr. 12. 13:43
Kislányom napok óta nyűgös, látszólag ok nélkül elkezdett folyni az orra, többet alszik mint szokott... Nem lehet, hogy jön a foga?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook