Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehér bőrhöz, barna szemhez milyen hajszín illik a legjobban? fórum

Fehér bőrhöz, barna szemhez milyen hajszín illik a legjobban? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 7. 16:49
Én olyan sötétebb vörösre szavazok.
7. dd4fac34d4 (válaszként erre: 1. - BBLia)
2014. aug. 7. 09:38

Próbáld meg előre modellezni valahogy! Pl. készítesz magadról egy jó színes képet és azon elkezded változtatni a hajszínt digitálisan. Ez sokat segíthet!

Nem értek egyet azzal a hozzászólással, hogy mindig a saját, eredeti hajszínünk a legjobb! A genetika néha "téved"! Lehet, hogy pl. valami fakó, seszínű barna a hajunk, amin nagyon sokat segíthet mondjuk egy kis vöröses árnyalat felvitele.

6. gulyásleves (válaszként erre: 1. - BBLia)
2014. aug. 7. 07:12

Szerintem sem elég a bőr és szemszín alapján döntést hozni.

Én 16-17 éves koromban éreztem égető szükségét,hogy a sötétbarna hajamat első választásként feketére fessem.

Utána elég sok színárnyalatot hordtam a fejemen,amíg sikerült végleg megszabadulni tőle.:-D

Így 30 után örülök annak,amilyen,és annak még inkább,hogy még nem őszülök. :-)

2014. aug. 7. 06:06

Szerintem ez sokkal több mindentől függ. Én is barna szemű vagyok, fehér bőrű és kicsit szeplős így nyáron. A fejemen a szivárvány összes színe megfordult.

A fekete túlságosan sápasztott, a szőke mellett vörösesnek tűnt az arcbőröm, a vörös természetesebb árnyalatai(tehát nem a szinte pirosba hajlók) egész jók voltak, de az igazi ami harmonizál az arcom és a bőröm színével az a nem a legsötétebb csokibarna. Anno mikor megnéztem az Amerika kapitánya első részét moziba láttam a női főszereplő hajszínét és tudtam ezt keresem. Azóta hasonló van :)

2014. aug. 7. 04:57
talán feketén kívűl bármelyik.
2014. aug. 7. 04:19

Bármelyik: barna, fekete, vörös, szőke, ősz.


Csak ne cifrázd túl. A természetesség a legszebb. A kevesebb néha több. Egy jól megválasztott fazon nagyon sokat lendít a kinézeten.

2014. aug. 7. 00:36
Amilyen van.
2014. aug. 7. 00:32
Fehér bőrhöz, barna szemhez milyen hajszín illik a legjobban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook